Investeerimine 6 kuuse perspektiiviga - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Investeerimine 6 kuuse perspektiiviga

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Tere!

    Kuhu ja kas investeeriksite järgnevatel eeldustel 100k tänases majanduskeskkonnas

    - intress summa pealt 1,975

    - riskitaluvus kuni -10% investeeritavast summast

    - minimaalne oodatav tulu perioodi peale 5%+1,975%

    - investeering tuleks rahaks teha 09.2021

  • Teema pealkirja vaadates soovitaks metsandust :)

    P.S. vabandused läbustamast...
  • "amardo"
    Tere!

    Kuhu ja kas investeeriksite järgnevatel eeldustel 100k tänases majanduskeskkonnas

    - intress summa pealt 1,975

    - riskitaluvus kuni -10% investeeritavast summast

    - minimaalne oodatav tulu perioodi peale 5%+1,975%

    - investeering tuleks rahaks teha 09.2021



    Huvipärast küsin, et kas see olemasolev summa läheb septembris kodu või muu kinnisvara ostuks?
  • Ma bitcoinidega kauplemisest eriti midagi ei tea, aga kui seal saaks stoplossi panna -10% peale, siis see oleks üks variant.
    Aga üldiselt, nii väikse riskiga nii suurt lühiajalist tootlust oleks ka ise nõus vastu võtma, olen üks suur kõrv, kui kellelgi ideid on :)

  • Tavaliselt kipub minema nii, et kui investeerida lühikese ajaskaalaga kus mingiks kindlaks kuupäevaks on raha kindlasti vaja jälle võtta ning kasutatud instrument ei ole garanteeritud minimaalse tootlusega (a la hoius), siis võib selle investeeringu pigem üldse tegemata jätta ja tolereeritava riski mahus raha lihtsalt ära kulutada – tulemus on enamvähem sama, aga vähemalt oled selle puudu oleva raha eest midagi toredat saanud.
  • Kui tahad riske võtta 10% ulatuses, nii et 90% kindlasti alles jääb, siis võid osta 10k eest sobivaid optsioone.
    WISH, ARRY, BYND calls või LYFT put, oleks minu kõhutunde pealt, aga valikuid on palju, südamelähedase teema saad ise valida. Mingit analüüsi tehes jääb endale äkki parem feeling kui lotopiletit ostes.
    Kui vastav konto on olemas siis saab ka 10k alusvara väärtuses putte välja kirjutada, aga kogu summalt niimoodi 5% tootlust kuidagi ei saavuta.
  • No osta hetkel Merkot- ajaperspektiiv lühemgi veel ja 12.7.- hinna juures tootlus 7.87%. Dividendi (1.-) silmas pidades.
    Volatiilsemaid kokteile leiad USAst...
  • "Brigadir"
    No osta hetkel Merkot- ajaperspektiiv lühemgi veel ja 12.7.- hinna juures tootlus 7.87%. Dividendi (1.-) silmas pidades.
    Volatiilsemaid kokteile leiad USAst...


    Et pärast dividendi välja maksmist maksab Merko endiselt 12,7€? Hea teada...
  • "kindsigo"
    Ma bitcoinidega kauplemisest eriti midagi ei tea, aga kui seal saaks stoplossi panna -10% peale, siis see oleks üks variant.
    Aga üldiselt, nii väikse riskiga nii suurt lühiajalist tootlust oleks ka ise nõus vastu võtma, olen üks suur kõrv, kui kellelgi ideid on :)



    Changes on stop orderid olemas.
  • Rääkides 6-kuulisest investeerimisest. Üks härra, kes soovib siin foorumis anonüümseks jääda, otsib võimalust tähtajaliselt finantseerida ca 15k€ kuni 10.2021, olles nõus oma II samba tagatiseks panema (isiklikult ei tea, kas see on võimalik).
    Minu teada rääkis perioodi intressist kuni 8%, mis teeb aastatootluseks ca 16%.
    Temaga saab ühendust: ferryfins@gmail.com
  • Ei ole võimalik. Kohtutäitur võtab sealt kohe kõik ära, varasemate võlgade katteks.
  • "Stuttgart"
    Rääkides 6-kuulisest investeerimisest. Üks härra, kes soovib siin foorumis anonüümseks jääda, otsib võimalust tähtajaliselt finantseerida ca 15k€ kuni 10.2021, olles nõus oma II samba tagatiseks panema (isiklikult ei tea, kas see on võimalik).
    Minu teada rääkis perioodi intressist kuni 8%, mis teeb aastatootluseks ca 16%.
    Temaga saab ühendust: ferryfins@gmail.com


    Ega ta juhuslikult Nigeerias ei ela?

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon