Belief - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Belief

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Terv

    Täna avati beliefi kauplemine. Rahakaasamisel märgiti see korralikult üle ja rahakogumine lôpetati isegi enne algselt määratud kuupàeva ning tàna siis avapäeval -22%, kas keegi palun selgitaks kuidas see loogiline on? Ise olen arvamusel, et tegu on äripàevas kajastatud uudistega ja nüüd kôigil paanika ja müüvad. Jah? Ei?

    Lugupidamisega
  • Oeh. 1000 EURi eest on paar ullikest pannud oma orderid müüki, ilmselt õllerahast jäi puudu. Ja juba paanika.

    Belief on väga märkimisväärset kasvu näidanud. Mina loodan siit hockeystick kasvu näha. Kulud kontrolli all. Toode müüb (loe: ei tehta uusi tooteid nagu segased).

    Non-alcohol low carb beverages on suur teema maailmas hetkel.
  • "amatöör"
    Terv

    Täna avati beliefi kauplemine. Rahakaasamisel märgiti see korralikult üle ja rahakogumine lôpetati isegi enne algselt määratud kuupàeva ning tàna siis avapäeval -22%, kas keegi palun selgitaks kuidas see loogiline on? Ise olen arvamusel, et tegu on äripàevas kajastatud uudistega ja nüüd kôigil paanika ja müüvad. Jah? Ei?

    Lugupidamisega


    Mahtu ka vaatasid? Täna on täpselt 5 tokenit summas 20 eur kaubeldud :D
  • Minul tekib küsimus, et kuidas üldse keegi sai arvata, et osaku väärtus võiks kauplemise avanedes tõusma hakata. Kaasamine tehti 10+% kõrgemalt tasemelt kui Beliefi loan note-id ning pärast loan note-ga kauplemise taasavamist on need veel lisaks langenud rohkem kui 20%.
    Sellest muidugi ka aru ei saa miks peaks üldse märkima kaasamisel kõrgema valutatsiooni pealt kui vabalt kaubelda oleva osaku hind valutatsiooniks näitab.
    Muidu ettevõte meeldib ja olen positiivselt meelestatud.
  • Tere tulemast funderisse. Küll varsti mõned kannatamatud ka suuremaid pakke müüma hakkavad.
    Märkida ei tasu seal enam midagi, pärast saad turult odavamalt. Kiiret tulu pole mõtet sealt otsida.
  • Lihtsalt küsin. Kui keegi ei märgi, kuidas siis pärast saab turult odavamalt?
  • Tänud vastajatele. Ise ei muretsegi, sest usun tootesse ja ettevõttesse aga selline avalaks oli natuke segadusttekitav ja tahtsin lihtsalt teada, et millest selline sündmuste käik.
  • "fast"
    Lihtsalt küsin. Kui keegi ei märgi, kuidas siis pärast saab turult odavamalt?


    1. Küll neid ahnemaid ikka leidub, kes täis märgivad.
    2. Üldiselt kui keegi ei märgi, siis on toimunud looduslik valik ja ettevõte ei pääse turule. Raha jääb kaasamata ja on olemas tõenäosus et asi hääbub.

    Kuid ärge muretsege: head asjad märgitakse alati täis. Sellepärast on mõistlik prospekti ka lugeda, mitte kinnisilmi igale poole raha loopida. Head asjad on vaja omal ära tunda, mitte vaadata mis teised teevad.

    EDIT: see kui tegemist on hea ettevõttega, ei taga siiski veel et seda turult hiljem odavamalt ei saaks. Kõik sõltub sellest, kui suur on spekulantide hulk.
  • "CharlieF"
    "fast"
    Lihtsalt küsin. Kui keegi ei märgi, kuidas siis pärast saab turult odavamalt?


    1. Küll neid ahnemaid ikka leidub, kes täis märgivad.
    2. Üldiselt kui keegi ei märgi, siis on toimunud looduslik valik ja ettevõte ei pääse turule. Raha jääb kaasamata ja on olemas tõenäosus et asi hääbub.

    Kuid ärge muretsege: head asjad märgitakse alati täis. Sellepärast on mõistlik prospekti ka lugeda, mitte kinnisilmi igale poole raha loopida. Head asjad on vaja omal ära tunda, mitte vaadata mis teised teevad.

    EDIT: see kui tegemist on hea ettevõttega, ei taga siiski veel et seda turult hiljem odavamalt ei saaks. Kõik sõltub sellest, kui suur on spekulantide hulk.


    No sellega olen täiesti nõus jah. Samas Funderbeam on turuplats ja ei tohiks mõjutada nii palju firmade väärtust. Hetkel mulle tundub,et heade firmade hinnad languses Funderbeamis kauplemise tõttu? Samas kui Tallinna börsile tulevad firmad märgitakse 15 korda üle ja hinnad tõusevad.
  • ära muretse fast, :"Samas kui Tallinna börsile tulevad firmad märgitakse 15 korda üle ja hinnad tõusevad." fundamentaal seda ei toeta, viiruse uus laine + Venemaa jant toob varsti ka meie turule mõiste, et 5 või 10 * P/S ei ole asi, mille järgi ettevõtet hinnastada tuleks.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon