Tulumaks ja investeerimine - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Tulumaks ja investeerimine

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Tekitab küsimusi, mille poolest on olukord meil erinev teistest riikidest ? Miks meil puudub valmidus liituda ühise maksumääraga? Miks enamus riike maksustab rikkust suuremalt kui keskklassi ? Ka meil napib maksuraha, kuid tulumaksu puudumine investeerimise puhul, aitab maksukohustust edasi lükata, kuni ükskord ( kandin )" näpud põhjas" ja deklaleerin ,et vaevu otsad koos. See annab ju eelised peale ausate investeerijate ka kombinaatoritele ! Vaatenurk sarnaneb kahtlaselt "AUTOROLLOGA". Palun hääletust : roheline kui mõistate seda mulle sarnaselt, punane kui kõik ju OK. Veel parem kui lisate oma arvamusi. Enamus mu arutluspartnereid keskkassi head spetsialistid, kel samad küsimused.
  • Ma ei saa üldse aru, mis on teemaalgatajal probleemiks. Väga segane jutt. Tahab rohkem makse maksta?
  • Minu meelest kui Rahmini poole pöörduda, siis võib-olla leitakse viise riigile annetamiseks või kinkimiseks? Kui KE lekingid, siis millegipärast saad krimka, seda ei julge soovitada....
  • küsimus, mida kuku raadio tarkade klubi viimases saates läbi ei hammustanud:

    - kuidas taevasse ja kalendrisse vaatamata teada, et on täiskuu?
    - piprakaun teeb foorumis (krüptiliselt sofistikeeritud) postituse.
  • "muurek"
    küsimus, mida kuku raadio tarkade klubi viimases saates läbi ei hammustanud:

    - kuidas taevasse ja kalendrisse vaatamata teada, et on täiskuu?
    - piprakaun teeb foorumis (krüptiliselt sofistikeeritud) postituse.


    "TNT"
    Minu meelest kui Rahmini poole pöörduda, siis võib-olla leitakse viise riigile annetamiseks või kinkimiseks? Kui KE lekingid, siis millegipärast saad krimka, seda ei julge soovitada....


    jam. selles ongi, töötan RM haldusalas. Pensini 13a... Arvasin,ei mõisteta hukka, kui pole enam isiklik. Tänu kaastundjaile, mul kopp..
  • "PIPRAKAUN"
    jam. selles ongi, töötan RM haldusalas. Pensini 13a... Arvasin,ei mõisteta hukka, kui pole enam isiklik. Tänu kaastundjaile, mul kopp..

    Kaja Kallas, siit võib kärpida.
  • mulle tundub, et põneva pealkirja "Tulumaks ja investeerimine" all soovib keegi arutada maailmavaatelisi asju. see teema võiks ümber kolida uutesse uudistesse. investeerimishuvilised inimesed on reeglina keskmisest vähem konservatiivsed. vaata, konservatiivne inimene mõtleb kuidas makse (loe: maailma) muuta - liberaalne inimene mõtleb, kuidas olemasolevas maksusüsteemis (loe: maailmas) edukas olla.
  • "lauriy"
    "PIPRAKAUN"
    jam. selles ongi, töötan RM haldusalas. Pensini 13a... Arvasin,ei mõisteta hukka, kui pole enam isiklik. Tänu kaastundjaile, mul kopp..

    Kaja Kallas, siit võib kärpida.


    Adusin sama konspiratsiooni.
  • [quote="PIPRAKAUN"]

    jam. selles ongi, töötan RM haldusalas. Pensini 13a... Arvasin,ei mõisteta hukka, kui pole enam isiklik. Tänu kaastundjaile, mul kopp..

    vaata, kui sa kirjutad sellise lause: See annab ju eelised peale ausate investeerijate ka kombinaatoritele ! Vaatenurk sarnaneb kahtlaselt "AUTOROLLOGA" - teisisõnu mitteasjaliku väljenduslaadiga - siis arvesta kohe ka mitteasjalike vastustega. alati!

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon