SEB Strategy Defensive - Traditsioonilised fondid - Turud ja hinnad - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Turud ja hinnad Traditsioonilised fondid

SEB Strategy Defensive

 

Fondi eesmärk

SEB Strategy Defensive on globaalselt investeeriv fondifond, mille vara paigutatakse olenevalt finantsturgude väljavaadetest kuni seitsme varaklassi fondidesse. Konservatiivsest investeerimisstrateegiast tulenevalt paigutatakse fondi vara peamiselt võlakirja- ja riskimaandusfondidesse, kuid turu muutusi arvestades investeeritakse vähesel määral ka teistesse varaklassidesse: aktsia-, toorme-, valuuta-, kinnisvara- ja riskikapitalifondidesse. Raha paigutamine eri varaklassidesse pakub suuremat hajutatust ja laiendab tootluse võimalusi. Fondide kaudu investeerimine võimaldab igas varaklassis kasutada parimate fondijuhtide oskusi.
Strateegiafond on lahendus kliendile, kes ei soovi iga päev ise tegeleda investeeringuks sobivate fondide ja varaklasside valiku ega turgude jälgimisega. Investeerides strateegiafondi usaldab klient investeerimisotsuste tegemise kogenud professionaalidele ehk fondi meeskonnale.


 

OSTAN / MÜÜN
Puhasväärtus: 117.5810 eurot
Põhiteabe dokument

Olulisemad faktid

Fondivalitseja: SEB Investment Management AB                                                                     ISIN : LU0486618746

Valitsemistasu 1,0%

 

Depositoorium: Skandinaviska Enskilda Banken S.A.

Minimaalne tehingusumma 100 EUR

Dividendid reinvesteeritakse

Fondi nimetus Valuuta Hind Tootlus, % (3 ja 5 aasta tootlus aasta baasil)
     1 p    YTD      1 a      3 a      5 a
SEB Strategy Defensive EUR 117.5810 0.00 0.72 4.96 0.44 0.87

Fondi tingimused, prospekti ja muu info leiad SEB veebilehelt.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon