Sõit finantsmaailma tulevikku

LHV

8.03.2019 11:30

FinanceEstonia

FinanceEstonia Forum on alati käinud oma ajast ees, tuues kokku finantsvaldkonna eksperte üle terve maailma ning käsitledes tulevikutrende, mis meid kõiki rohkemal või vähemal määral hakkavad puudutama. Tänavune konverents leiab aset 14. märtsil Tallinnas Vaba Laval ning kannab pealkirja “The Future of Financing – Amazon, China and Robots?”.

Täpsemalt keskendutakse küsimusele, kuidas uudsed finantseerimise viisid ja tehnoloogiad lihtsustavad suurte ideede ja projektide elluviimist. Ühiselt mõtiskletakse uute tehnoloogiate rolli üle tänapäeva finantseerimismaailmas ning tõstatatakse visioon sellest, et Eesti võiks olla finantsuuenduste kasutamisel maailmas suunanäitajaks.

Kokku esineb 20 eksperti nii Eestist kui ka mujalt maailmast. Üles astuvad näiteks David Chen (Hanson Robotics), Kustaa Valtonen (FinEst Bay Area Development), Lauri Rosendahl (Nasdaq Nordic), Oliver Holle (Speedinvest), Kaarel Kotkas (Veriff) ja paljud teised.

Eraldi väärib mainimist, et tervitussõnad ütleb Robot Sophia, kellest on pärast 2016.a aktiveerimist saanud suur meediasensatsioon tänu võimele pidada loomulikku vestlust ning oskusele näidata inimlikke emotsioone.

Konverentsi programmi ning esinejate nimekirjaga saab lähemalt tutvuda siin.

Pileti saab soetada siit, kus LHV klientidel on võimalus kasutada 30% soodustust, sisestades vastavasse välja märksõna lhv.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse