Välkkiired tehingud välisaktsiatega nüüd LHV-s - Artiklid - Uudised - LHV finantsportaal

Välkkiired tehingud välisaktsiatega nüüd LHV-s

Martin Mets

20.05.2020 9:17

Meil on hea meel teada anda, et nüüdsest on tehingud välisaktsiatega LHV mobiiliäpis ja internetipangas veelgi mugavamad –  aktsiaorderid liiguvad suurematele välisbörsidele automaatselt.

Meil on hea meel teada anda, et nüüdsest on välisaktsiatega arveldamine LHV mobiiliäpis ja internetipangas [ML1] veelgi mugavam – aktsiaorderid liiguvad suurematele välisbörsidele automaatselt.


[ML1]Olen aru saanud, et tekstides kasutame mobiiliäpp eespool kui internetipank. Parandage, kui ma eksin.

Välisaktsiate automaatedastus võimaldab LHV väärtpaberikonto klientidel sooritada oma tehingud ilma viivituseta, soovitud hetkel ning viia oma tehingukvaliteet uuele tasemele. Välkkiired tehingud hõlmavad USA, Kanada, Saksamaa, Prantsusmaa, Rootsi ja Suurbritannia ordereid.

Alates Balti tehingutasude kaotamisest veebruari alguses on LHV aktiivsete investeerimisklientide arv plahvatuslikult kasvanud. Aprillis tehti 48% kõigist Balti börsi aktsiatehingutest läbi LHV ning puutumata ei ole jäänud ka välisbörsidel investeerivate klientide arv, mis on samuti kiirelt kasvanud.

Koroonaviirusest tulenev volatiilsus turgudel on toonud investeerimise juurde uusi inimesi ning pakkunud LHV klientidele võimalust suurendada oma investeerimisportfelli viimaste aastate madalaimate aktsiahindade juures. Meil on eriliselt hea meel tuua klientideni välkkiired tehingud olukorras, kus kliendiaktiivsus välisbörsidel on rekordiline.

Välkkiirete tehingute tegemiseks edasta oma order LHV mobiiliäpis või internetipangas. Kui sa ei ole varem ühtegi tehingut teinud, siis vaata juhendit LHV YouTube kanalist.

2020. aastal soovime klientideni tuua veel mitmeid uusi lahendusi ning teenuseparandusi, mis muudaksid Eesti kõige populaarsema investeerimisplatvormi veelgi paremaks. LHV panustab aktiivselt investeerimisvaldkonna arengusse ning meie fookuses on lihtsad ja mugavad lahendused, mis aitavad klientidel oma varasid kasvatada. Loodetavasti saame juba lähikuudel tuua teieni järgmised põnevad tootearendused.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse