Nädalaga 20 eurot, aastaga üle 1000

LHV

29.11.2018 11:28

LHV

LHV „Maksa ja võida mängu“ esimese nädala võitjad on selgunud. Suurim mikroinvesteering oli nädala jooksul ligi 20 eurot, millele LHV lisas omalt poolt sama palju juurde.

Esimese mängunädala võidu tõi 19,56 euro suurune mikroinvesteering, mille LHV nüüd kahekordistab. Seega saab võidu saavutanud mikroinvestor sama suure summa juurde ning nädala saldoks kujuneb 39,12 eurot.

Kaugele maha ei jäänud ka ülejäänud võitjad. Teise koha sai investor, kelle Kasvukontole kogunes nädalaga 17,58 eurot, ning kolmanda koha tõi 17,19 euro suurune mikroinvesteering. Kõigi kolme võitja mikroinvesteeringutele paneb LHV sama suure summa omalt poolt juurde.

Kui aga näiteks esikoha toonud summa kaupa igal nädalal investeerimist jätkata, koguneks ühe aasta jooksul sarnase tootluse korral Kasvukontole juba üle 1000 euro.

Lisaks loositi kõigi mikroinvesteerimist kasutanute vahel välja kolm „Aktsiamänguri pihtimuse“ raamatut, mille autoriks on Edwin Lefèvre. Seekord võitsid raamatu Eleriin Pärn, Agnes Pitka ja Raul Ploom. LHV soovib õnne kõigile võitjatele! Võitjatega võetakse ühendust.

Kui Sa veel mikroinvesteerimist ei kasuta, siis ehk aitab suures jõulueelses ostusaginas meelerahu säilitada teadmine, et iga kaardimaksega saad teha kingituse enda Kasvukontole. Selleks aktiveeri LHV internetipangas Kasvukonto rubriigis mikroinvesteerimise teenus (Raha kasvatamine → Kasvukonto). Seejärel pole vaja teha muud, kui teha kaubamajas kingitusi ostes või jõuluturul piparkooke nautides mõni makse enda LHV deebetkaardiga ning teada, et iga maksega toimub mugavalt ja märkamatult investeering, mis kantakse Kasvukontole.

22. novembrist kuni 19. detsembrini kahekordistab LHV Sinu mikroinvesteeringu Kasvukontol juhul, kui Sinu mikroinvesteeringute kogusumma on nädala kolme kõige suurema hulgas. Lisaks saad kingituseks hea raamatu. Nelja nädala jooksul selgub neli võitjate kolmikut ja ühes neist võid olla just Sina! Lähemalt saad lugeda siit: Tee kingitus iseendale!

Kasvukontoga saab investeerida juba alates ühest eurost nii madalate kuludega indeksfondidesse kui ka näiteks puhta energia või krüptovaluutade fondidesse. Unikaalne lahendus mikroinvesteerimine võimaldab seda teha iga kaardimaksega. Mikroinvesteeringu summa on algse deebetkaardimakse ja järgmise täisarvuni ümardatud summa vahe.

Näiteks: maksate kaardiga summas 9,2 eurot. Sellele järgnev esimene täisarv on 10 eurot. 10 euro ja 9,2 euro vahe on 0,8 eurot – see ongi summa, mille eest tehakse mikroinvesteering ehk kantakse 0,8 eurot arvelduskontolt Kasvukontole.

„Maksa ja võida“ mängu kohta saab lisainfot telefonil 6 800 400 ja e-posti aadressil info@lhv.ee

Tutvu kindlasti kampaania tingimustega.

Artikkel on informatiivse eesmärgiga ning ei ole vaadeldav investeerimisanalüüsina ega mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. LHV ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest.

Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised.

Eelpool kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse