Nädalaga 25 eurot, aastaga keskmine palk

LHV

6.12.2018 11:20

LHV

LHV „Maksa ja võida mängu“ teise nädala võitjad on selgunud. Suurim mikroinvesteering oli nädala jooksul üle 25 euro, millele LHV lisas omalt poolt sama palju juurde. Selle nädala võidusumma kasvas eelmise nädalaga võrreldes ligi 30%.

Teise mängunädala võitja mikroinvesteeris nädala jooksul 25,15 eurot, mille LHV nüüd kahekordistab. Seega saab võidu pälvinu sama suure summa juurde ning tema nädala saldoks kujuneb 50,30 eurot. Võidu saavutanud mikroinvestor kasutas mängu ajal kahte LHV deebetkaarti, mis tema Kasvukontole eurosid juurde tõi.

Ent võidusummale üsna lähedale jõudsid ka teise ja kolmanda koha saavutanud mängijad. Teise koha sai investor, kelle Kasvukontole kogunes nädalaga 21,54 eurot, ning kolmanda koha tõi 20,70 euro suurune mikroinvesteering. Kõigi kolme võitja mikroinvesteeringutele paneb LHV sama suure summa omalt poolt juurde.

Kui aga näiteks igal nädalal investeerida 25 eurot, koguneks ühe aasta jooksul Kasvukontole juba üle 1300 euro ehk rohkem kui Eesti keskmine brutokuupalk.

Lisaks loositi kõigi mikroinvesteerimist kasutanute vahel välja kolm „Intelligentse investori“ raamatut, mille autoriks on Benjamin Graham ja Jason Zweig. Seekord võitsid raamatu Heddy Estam, Marge Ööbik ja Külvi Simmer. LHV soovib õnne kõigile võitjatele!

Kui Sa veel mikroinvesteerimist ei kasuta, siis ehk aitab suures jõulueelses ostusaginas meelerahu säilitada teadmine, et iga kaardimaksega saad teha kingituse enda Kasvukontole. Selleks aktiveeri LHV internetipangas Kasvukonto rubriigis mikroinvesteerimise teenus (Raha kasvatamine → Kasvukonto). Seejärel pole vaja teha muud, kui teha kaubamajas kingitusi ostes või jõuluturul piparkooke nautides mõni makse enda LHV deebetkaardiga ning teada, et iga maksega toimub mugavalt ja märkamatult investeering, mis kantakse Kasvukontole.

22. novembrist kuni 19. detsembrini kahekordistab LHV Sinu mikroinvesteeringu Kasvukontol juhul, kui Sinu mikroinvesteeringute kogusumma on nädala kolme kõige suurema hulgas. Lähemalt saad lugeda siit: Tee kingitus iseendale!

„Maksa ja võida“ mängu kohta saab lisainfot telefonil 6 800 400 ja e-posti aadressil info@lhv.ee

Tutvu kindlasti kampaania tingimustega.

Artikkel on informatiivse eesmärgiga ning ei ole vaadeldav investeerimisanalüüsina ega mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. LHV ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest.

Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised.

Eelpool kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse