Nädalaga 57 eurot, aastaga parlamendiliikme palk

LHV

13.12.2018 11:45

LHV

LHV „Maksa ja võida mängu“ kolmanda nädala võitjad on selgunud. Suurim mikroinvesteering oli möödunud nädala jooksul üle 57 euro, millele LHV lisas omalt poolt sama palju juurde. Selle nädala võidusumma kasvas eelmise nädalaga võrreldes enam kui kaks korda.

Kolmanda mängunädala võitnud mikroinvestor kogus nädala jooksul Kasvukontole 57,01 eurot, mille LHV nüüd kahekordistab. Seega saab võitnud mängija sama suure summa juurde ning tema nädala saldoks kujuneb 114,02 eurot.

Teise koha tõi sel nädalal 28,21 euro suurune mikroinvesteering ning kolmanda koha pälvis investor, kelle Kasvukontole kogunes nädalaga 23,26 eurot. Kõigi kolme võitja mikroinvesteeringutele paneb LHV sama suure summa omalt poolt juurde.

Kui aga näiteks esikoha toonud summa kaupa igal nädalal investeerimist jätkata, koguneks ühe aasta jooksul sarnase panustamise korral Kasvukontole juba ligi 3000 eurot, mida on näiteks rohkem kui Riigikogu lihtliikme palk puhtalt kätte.

Lisaks loositi kõigi mikroinvesteerimist kasutanute vahel välja kaks „Intelligentse investori“ raamatut, mille autoriks on Benjamin Graham ja Jason Zweig. Seekord võitsid raamatu Olga Sõtnik ja Nelle Nurmela. Kolmas võitja Grete Pitsal valis endale Edwin Lefèvre’i raamatu „Aktsiamänguri pihtimus“. LHV soovib õnne kõigile võitjatele!

„Maksa ja võida“ mäng kestab veel viimast nädalat. Kui Sa veel mikroinvesteerimist ei kasuta, siis ehk aitab suures jõulueelses ostusaginas meelerahu säilitada teadmine, et iga kaardimaksega saad teha kingituse enda Kasvukontole. Selleks aktiveeri LHV internetipangas Kasvukonto rubriigis mikroinvesteerimise teenus (Raha kasvatamine → Kasvukonto). Seejärel pole vaja teha muud, kui teha kaubamajas kingitusi ostes või jõuluturul piparkooke nautides mõni makse enda LHV deebetkaardiga ning teada, et iga maksega toimub mugavalt ja märkamatult investeering, mis kantakse Kasvukontole.

22. novembrist kuni 19. detsembrini kahekordistab LHV Sinu mikroinvesteeringu Kasvukontol juhul, kui Sinu mikroinvesteeringute kogusumma on nädala kolme kõige suurema hulgas. Lähemalt saad lugeda siit: Tee kingitus iseendale!

„Maksa ja võida“ mängu kohta saab lisainfot telefonil 6 800 400 ja e-posti aadressil info@lhv.ee

Tutvu kindlasti kampaania tingimustega.

Artikkel on informatiivse eesmärgiga ning ei ole vaadeldav investeerimisanalüüsina ega mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. LHV ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest.

Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised.

Eelpool kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse