LHV tõi Balti aktsiatega kauplemise mobiili

LHV

14.12.2018 8:35

LHV

LHV mobiilipank täieneb kauaoodatud lisavõimalusega: tänasest saavad LHV mobiilipanga kasutajad Balti aktsiaid osta ja müüa otse mobiilis.

Balti aktsiatega saavad LHV mobiilipangas kaubelda nii iPhone’i kui ka Androidi telefonide kasutajad.

„Meie kliendid ajavad oma rahaasju mobiilipangas väga aktiivselt: pea 50% igapäevasest kliendiliiklusest toimub just mobiiltelefoni kaudu. Juba aastaid on meie aktiivsemad kliendid avaldanud soovi aktsiatehinguid mobiiliäpi kaudu teha ja nüüd on see võimalik,“ rääkis LHV maaklertegevuse juht Sander Pikkel.

Mobiilipanga kasuks räägivad mugavus ja kiirus, mis on kauplemisel väga tähtsad. „Kogu elu on ju nutitelefoni kolimas. Mobiilipangas kulub tehingu tegemiseks ideest teostuseni vaid paar sõrmeliigutust. Erinevalt internetipangast näevad kauplejad LHV mobiilipangas kohe ka turusügavust ja hinnainfo graafikut,“ tutvustas Pikkel.

LHV Pank on Balti börside turuliider ning panga investeerivatest klientidest pea kaks kolmandikku omavad Balti aktsiaid. Seetõttu tõi LHV mobiilipanka esimesena just Balti aktsiad. „Nii nagu algajal investoril soovitame alustada koduturu ettevõtetest, tõime esimesena mobiilis kaubeldavaks just Balti väärtpaberid,“ ütles Pikkel. Tulevikus on plaanis mobiilipanka lisada ka välisturgude väärtpaberitega kauplemine.

Balti aktsiatesse investeerimiseks on vajalik lisaks kliendilepingule sõlmida ka investeerimisteenuste leping ja Balti väärtpaberikonto leping. Mõlemat saab teha mugavalt otse mobiilipangas.

Lisaks kauplemisele võimaldab LHV mobiilipank teha ka muid vajalikke toiminguid kas või käigu pealt. Mobiilipangas on mugav teha makseid, seadistada oma pangakaardi limiite, tellida automaatseid teavitusi ja teha muidki pangatoiminguid. LHV täiustab mobiilipanka pidevalt, et pakkuda kliendile maailma parimat mobiilipanka.

LHV mobiilipanga saab alla laadida AppStore’ist või Google Play'st.

Kui Sa veel LHV klient pole, siis nüüdsest saab tulla kliendiks kodust lahkumata. Vaata lähemalt siit.

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab 380 inimest ja LHV pangateenuseid kasutab üle 159 000 kliendi. LHV hallatavatel pensionifondidel on 178 000 aktiivset klienti.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse