Lähis-Ida aktsiaturgude võimas taastumine - Artiklid - Uudised - LHV finantsportaal

Lähis-Ida aktsiaturgude võimas taastumine

LHV

10.05.2019 13:17

LHV Pärsia Lahe Fondi jaoks on aasta alanud hoogsa tõusuga, kuna Lähis-Ida regioonis on aktsiate ostuhuvi toetanud nii naftahinna +35%line ralli aasta algusest kui ka Saudi Araabia järk järguline lisamine MSCI ja FTSE arenevate turgude indeksitesse, mis toovad regiooni miljardeid dollareid indekseid järgivate välisinvestorite raha. MSCI otsus jõustub kahes etapis, neist esimene juba 28. mail.

Fondiosaku käekäigust ning uutest investeeringutest annab ülevaate fondijuht Joel Kukemelk.

 

Video on informatiivse eesmärgiga ning ei ole vaadeldav investeerimisanalüüsina ega mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. LHV ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest.
Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised.
Eelpool kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon