Täna on viimane võimalus LHV märkimisõigustega kaubelda

LHV

23.09.2019 12:51

LHV Groupi lisaaktsiate emissioon toimub märkimisõiguste kaudu. See tähendab, et igale õiguse omanikule garanteeritakse märgitud aktsiad, mille kohta on tal õigus olemas. Ülemärgitud osaga osaleb ta proportsionaalses jaotuses.

 

Juhul kui investor soovib omale märkimisõiguseid juurde või ei soovi olemasolevaid kasutada, saab ta täna ehk 23. septembril 2019 nendega kaubelda.
NB! Kui investoril pole plaanis aktsiaid juurde märkida, kuid tal on olemas märkimisõigused, siis tuleb arvestada, et alates homsest, 24. septembrist on need väärtusetud. Sellest, kuidas kauplemisprotsess toimub, saab lugeda märkimisõigustega kauplemise artiklist.
Aktsionäridel on märkimisõiguste kasutamiseks kolm valikut:
  1. Märkida LHV Group aktsiaid hinnaga 11.50 EUR aktsia kohta.
  2. Müüa märkimisõigused börsile (hind börsil kujuneb nõudluse ja pakkumise tulemusena).
  3. Mitte osaleda antud pakkumises. Kui õiguste omanik ei soovi pakkumises osaleda, kantakse märkimisõigused Teie kontolt maha pärast märkimisperioodi lõppu.
Enne investeerimisotsuse tegemist tuleb tutvuda avaliku pakkumise prospekti või selle eestikeelse kokkuvõttega.

Märkimiskorraldusi saab esitada internetipangas (raha kasvatamine - väärtpaberite märkimine) või LHV kliendikontoris kuni 25.09.2019 kella 16:00-ni.

Märkimisõigustega on võimalik börsil kaubelda kuni 23.09.2019. Ostu- ja müügiordereid saab esitada internetipangas (raha kasvatamine - aktsiate ost-müük) või LHV kliendikontoris.

NB! Märkimiskorraldused, mille on esitanud isikud, kes ei ole märkimisõigusi omavate isikute nimekirja kantud, tühistatakse jaotamise protsessi käigus.

Artikkel on informatiivse eesmärgiga ning ei ole vaadeldav investeerimisanalüüsina ega mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. LHV ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest.

Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised.

Eelpool kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta.

Käesolev artikkel on väärtpaberite reklaam, mitte prospekt EL-i määruse 2017/1129/EL tähenduses. Investorid ei peaks tegema AS-i LHV Group aktsiate märkimise otsust käesoleva artikli põhjal, vaid peaksid enne investeerimisotsuse tegemist tutvuma Eesti Finantsinspektsiooni registreeritud prospektis sisalduva infoga, et mõista kõiki investeeringuga seotud asjaolusid. Prospekt on avalikustatud vastavalt EL-i määruse 2017/1129/EL nõuetele ning on kättesaadav Finantsinspektsiooni ja AS-i LHV Group kodulehtedel aadressidel vastavalt www.fi.ee ja https://investor.lhv.ee/. Finantsinspektsiooni poolt prospekti registreerimine ei ole käsitletav pakutavate väärtpaberite soovitamisena. Aktsiaid pakutakse avalikult üksnes Eestis.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse