Pensioni indeksfondidel oli väga hea aasta - Artiklid - Uudised - LHV finantsportaal

Pensioni indeksfondidel oli väga hea aasta

LHV

20.01.2020 15:22

2019. aasta oli riskivarade jaoks väga edukas, mis tähendab seda, et ka indeksfondide investoritel oleks olnud raske paremat tahta. Milliseks kujunesid Eestis teise samba indeksfondide mullused tootlused, millised muudatused tulemust mõjutasid või on mõjutamas ning mida võiks selle baasil oodata tänavu, sellest räägib videos LHV Varahalduse juhatuse liige ja fondijuht Joel Kukemelk.

Video on informatiivse eesmärgiga ning ei ole vaadeldav investeerimisanalüüsina ega mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. LHV ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest.
Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised.
Eelpool kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon