LHV Investeerimiskooli tasuta seminarid märtsis

LHV

20.02.2020 18:30

LHV Investeerimiskool on tasuta seminaride sari, kus LHV Groupi töötajad jagavad teadmisi investeerimisteemadel. Järgnevalt vaatame, millised seminarid on toimumas märtsis.

Investeerimisest lastele 03.03.2020

Lapsele investeerimine on enamasti pikaajalise ja eesmärgipärase investeerimise musternäide. Paraku tuleb selle käigus arvestada ka mõningate nüanssidega, mis võivad hiljem probleeme tekitada. „Lastele investeerimise“ seminaril peatume lastele investeerimise juriidilistel, maksunduslikel kui ka praktilistel küsimustel.

Optsioonide ABC 10.03.2020

Alustame optsioonidega päris algusest. Optsioon on tuletisinstrument – mis peitub selle lause taga? Optsiooni mõisted - alusvara, optsioonipreemia, kasutamishind, aegumiskuupäev. Optsiooni tüübid. Vaatleme optsioonide kasutamisvõimalusi ja riski. Leiame vastuse küsimusele, mis mõjutab optsiooni hinda. Kuidas lugeda optsioonisümboleid? Millised on erinevad optsioonistrateegiad (straddle, strangle, condor, calendar spread, butterfly)?

LHV Broker 17.03.2020

Seminaril räägime kauplemisprogrammi üldistest võimalustest ning erinevatest moodulitest. Tutvustame platvormi võimalusi, instrumentide valikut ning eripärasid. Vaatame, kuidas avada kontot ning mis konto avamise juures oluline on. Räägime erinevatest orderitüüpidest ja kehtivustest, samuti vaatame üle nendega kaasnevad võimalused ja riskid. Vaatame ka valuutakauplemise erinevaid strateegiad ning riskihalduse tehnikaid.

Kuidas alustada väikeste summadega? 24.03.2020

Seminarisarja kõige populaarsem seminar tuleb ka märtsis, toimumiskohaga Kino Artises. Alustaval investoril on enamasti kaks probleemi – puudu on nii suurtest summadest kui ka ajast. Seminaril võtame vaatluse alla just need probleemid. Milliseid instrumente valida kui investeeritavad summad ei ole suured? Kas üldse on mõtet väikeste summade investeerimisega vaeva näha? Mis on alustava investor peamised vead? Mis on erinevate toodete plussid ja miinused? Lisaks vaatame üle peamised infokanalid, millega iga investor peaks kursis olema.

Kuidas saavutada head pikaajalist tootlust? 31.03.2020

Sõna saavad LHV portfellihaldurid Mikk Taras ja Kaius Kiivramees, kes räägivad kuidas saavutada head pikaajalist tootlust. Peatutakse peamistel takistustel, miks investorid pikaajaliste eesmärkide saavutamisel õnnestuvad ning vaadeldakse sektoreid, mis võiksid turutsüklitipus atraktiivsed olla.

 

Investeerimiskooli seminarid toimuvad LHV Panga Tallinna kliendikontoris. Huvilistel palume eelnevalt kindlasti registreeruda lehel www.lhv.ee/kool. Võimaluse korral kanname seminare üle Finantsportaali Facebooki lehel.

Seminaridel osalemine on kõigile tasuta!

Edukat investeerimist ja kohtumiseni seminaridel!