Kuidas on aktsiaturgude langus mõjutanud LHV pensionifonde? - Artiklid - Uudised - LHV finantsportaal

Kuidas on aktsiaturgude langus mõjutanud LHV pensionifonde?

Joel Kukemelk

16.04.2020 10:34

2020. aasta esimene kvartal möödus üleilmsetel börsidel nagu Ameerika mägedel, kui koroonaviiruse ulatuslikum levik tõi veebruari keskel rekordkõrgele tasemele roninud aktsiaturud püstloodis alla. LHV pensionifondidele avaldas korrektsioon tagasihoidlikku mõju, kuna investeeringute tegemisel hoiti eelnevalt konservatiivset joont ning seetõttu avanes languse ajal võimalus riske suurendada. Kuidas käitusid volatiilses keskkonnas fondide investeeringud ning mida arvata lähituleviku väljavaatest, sellest räägib videos lähemalt LHV Varahalduse juhatuse liige Joel Kukemelk.

LHV pensionifonde valitseb AS LHV Varahaldus. Fondide osakute väärtused võivad nii kasvada kui kahaneda ja fondide eelmiste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluste kohta. Fondi investeeritud rahasumma väärtuse säilimine ei ole garanteeritud. Tutvu LHV pensionifondide prospekti ja põhiteabe dokumentidega lhv.ee ja pea nõu asjatundjaga.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon