Hepsor ASi IPOs saab osaleda kuni 19. novembrini - Artiklid - Uudised - LHV finantsportaal

Hepsor ASi IPOs saab osaleda kuni 19. novembrini

LHV

17.11.2021 10:22

Allikas: Hepsor AS

Hepsor AS aktsiate avalik pakkumine algas 10. novembril 2021 kl 10.00. Avalik pakkumine lõppeb 19. novembril 2021 kl 16.00. Avalikult pakutakse kuni  777 001 aktsiat (lisaks kuni 77 700 täiendavat pakutavat aktsiat, mida võib määrata ülemärkimise korral), investoritele Eestis, Lätis ja Leedus. Märkimishind on 11,70 EUR pakutava aktsia kohta.

Pakkumise ülemärkimisel võidakse eelistada ja eraldada investorile, kes esitas märkimiskorralduse 12. novembril 2021 või enne seda kuni 100% rohkem pakutavaid aktsiaid, kuid mitte rohkem kui investor märkinud on. Kui investor muudab või korrigeerib oma märkimiskorraldust pärast 12. novembrit, rakendub eelistus ainult 12. novembril 2021 või enne seda esitatud märkimiskorralduse mahule. IPO eestikeelne prospekt ja Prospekti eestikeelne kokkuvõte on avaldatud ja kinnitatud Finantsinspektsiooni poolt.

Hepsor on üks suuremaid kinnisvaraarendajaid Eestis, samas suunas liigutakse juba neli aastat ka Lätis. Hepsori aktsiate esmase avaliku pakkumise eesmärgiks on reinvesteerida kaasatud kapital ettevõtte kasvu ja uutesse projektidesse. Ettevõtte sihiks on kasvada kiiresti ja alustada lähiajal mitme uue suuremahulise arendusprojektiga, millest üks suuremaid on Manufaktuuri kvartal Põhja-Tallinnas. Hepsor plaanib arendada 4–5 aastaga rohkem kui senise 10 aastaga kokku. Selleks on ettevõtte pipeline'is 2025. aastani 22 erinevat arendusprojekti sh ca 1600 kodu ja 140 000 m2 uut müüdavat äripinda. Hepsor on esimese kinnisvaraarendajana Balti riikides rakendanud paljusid uuenduslikke insener-tehnilisi lahendusi ning roheline mõtteviis ja innovatsioon on oluline ning loomulik osa ettevõtte tööst.

16. novembril toimus LHV korraldatud veebiseminar, kus Hepsori  IPOga seonduvatele investorite küsimustele vastasid juhatuse liige Henri Laks ning nõukogu esimees Andres Pärloja.

Börsiteade Hepsor AS pakkumise kohta on leitav siit ning rohkem infot saab LHV lehelt.

Oluline teave

Artikkel on informatiivse eesmärgiga ning ei ole vaadeldav investeerimisanalüüsina ega mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. LHV ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Eelpool kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Käesolev teave on väärtpaberite reklaam EL-i määruse 2017/1129/EL tähenduses ning ei kujuta endast Hepsori aktsiate pakkumist ega üleskutset aktsiate ostmiseks. Pakkumine aktsiate omandamiseks tehakse prospekti alusel, mis on heaks kiidetud Eesti Finantsinspektsiooni poolt ja avalikustatud aktsiate avaliku pakkumise väljakuulutamise päeval. Prospekt on kättesaadav Eesti Finantsinspektsiooni ja Hepsori kodulehtedel aadressidel vastavalt https://www.fi.ee/ ja https://www.lhv.ee/hepsor-ipo. Investorid peaksid enne investeerimisotsuse tegemist tutvuma prospektis avaldatud informatsiooniga, et mõista kõiki investeeringuga seotud asjaolusid. Finantsinspektsiooni poolt prospekti heakskiitmine ei ole käsitletav Hepsori ega pakutavatele väärtpaberitele heakskiidu andmisena. Aktsiaid pakutakse avalikult Eestis, Lätis ja Leedus. Hepsori IPO peakorraldajaks on LHV. Vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon