5 soovitust kinnisvarainvestoritele - Artiklid - Uudised - LHV finantsportaal

5 soovitust kinnisvarainvestoritele

LHV

24.11.2022 09:07

LHV

Seekordses saates on külaliseks LHV Varahalduse kinnisvarainvesteeringute juht Rait Riim, kes räägib lähemalt, kuidas suurtesse projektidesse investeerimine päriselt käib. Räägime turuolukorrast: kas tõusnud intressid on turuosalised ära hirmutanud, millised kinnisvaraobjektid kriisile paremini vastu peavad ning kuidas erineb Lätis kinnisvaraäri ajamine Eesti turust. Lõpetuseks annab Rait viis praktilist soovitust, mida kinnisvarasse investeerimisel silmas pidada. Saadet vedasid Karl Tiit ja Kristo Aab.

Kuula saadet siit:

Spotify
Apple Podcasts
Speaker
Podtail
Soundcloud

Kirjuta meile aadressil turutegijad@lhv.ee.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon