Nädal turgudel: kuidas 49 miljoni dollariga ära elada? - Artiklid - Uudised - LHV finantsportaal

Nädal turgudel: kuidas 49 miljoni dollariga ära elada?

LHV

19.01.2023 11:04

LHV

Seekordses saates arutame, milliseid järeldusi teha USA inflatsiooninäitajast ja pankade tulemustest. Samuti vaatame, mis meeleolud ja prognoosid valitsevad USA fondijuhtide hulgas.

Stuudios on LHV vanemmaakler Nelli Janson ja majandusanalüütik Kristo Aab.

Kuula saadet siit:

Spotify
Apple Podcasts
Speaker
Soundcloud

Kirjuta meile aadressil turutegijad@lhv.ee.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon