Kas, kuhu ja miks praegu investeerida? - Artiklid - Uudised - LHV finantsportaal

Kas, kuhu ja miks praegu investeerida?

LHV

14.09.2023 08:57

LHV

Portfellihalduse eesmärk on kapitali järjekindel kasvatamine mõõduka riskiga läbi erinevate majandustsüklite. Tulemuslikkus on see, mis loeb ning selle saavutamiseks on vaja varasid aktiivselt ka juhtida. Külas on LHV portfellihaldur Kaius Kiivramees, kellega räägime, kuidas tänases keskkonnas tulemuslik investor olla. Teeme juttu intressidest, alanud LHV võlakirjade pakkumise kontekstis mõistagi ka võlakirjainvesteeringutest ning sellest, sellest kus näeb portfellihaldur häid investeerimisvõimalusi. Saadet juhtis LHV investorkogukonna juht Nelli Janson.

Kuula saadet siit:

Spotify
Apple Podcasts
Speaker
Soundcloud

Kirjuta meile aadressil turutegijad@lhv.ee.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon