Mida on ülekaalulisus aktsiaturgudele toonud? - Artiklid - Uudised - LHV finantsportaal

Mida on ülekaalulisus aktsiaturgudele toonud?

21.09.2023 08:57

LHV

Inflatsioon ja intressitõsted - sõnapaar, millest ei saa endiselt üle ega ümber. Külas on LHV maakleritegevuse juht Sander Pikkel, kes räägib, mida tähendas Balti börsile LHV võlakirjapakkumise teade ja millist vastukaja sai see meedias. Kuidas algas börsielu kahel uuel tulijal, kiibidisaineril Arm Holdingsil ja toidukulleril Instacartil? Saate lõpuosas räägime, mida on investeerimise ja turgude kontekstis tähendanud ühe suure ja aktuaalse probleemi ehk ülekaalulisuse vastu võitlemine. Saadet juhtis LHV investorkogukonna juht Nelli Janson.

Kuula saadet siit:

Spotify
Apple Podcasts
Speaker
Soundcloud

Kirjuta meile aadressil turutegijad@lhv.ee.

Finantsteenuseid pakub AS LHV Pank. Tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil www.lhv.ee ja küsi nõu meie asjatundjalt. Podcastis esitatud seisukohad on informatiivsed ja ei ole mõeldud soovitusena müüa või osta mainitud väärtpabereid. AS LHV Pank ei vastuta teabe põhjal tehtud otsuste eest. Investeerimine on seotud võimaluste ja riskidega, väärtpaberite turuväärtus võib nii kasvada kui ka kahaneda. Välisturgudel võivad tootlust mõjutada valuutakursside kõikumised. Võimalike kajastatud väärtpaberite ja finantsindeksite eelmiste või tulevaste perioodide tootlus ei tähenda lubadust ega viidet järgmiste perioodide tootluse kohta. Investeerimisotsuste tegemisel kasuta ametlikku informatsiooni väärtpaberi kohta, tutvudes iseseisvalt riskide ja tingimustega.
Kommentaare ei ole

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon