LHV Groupi investoresitlus - Seminarid - Investeerimiskool - LHV finantsportaal


LHV Groupi investoresitlus

07.02.2023, kell 09:00 https://lhvbank.zoom.us/webinar/register/WN_YX3_I6cEQZac98aB5eJOJw, Tallinn

LHV Group tutvustab ettevõtte 2022. aasta IV kvartali ja 12 kuu tulemusi. Vahearuannet esitlevad LHV Groupi juhataja Madis Toomsalu, LHV Panga juhatuse esimees Kadri Kiisel ja LHV Varahalduse juhatuse esimees Vahur Vallistu. Kõik huvilised ja investorid on oodatud kuulama.

Virtuaalne investorkohtumine toimub enne turu avanemist 7. veebruaril kell 9.00. Esitlus tehakse eesti keeles. Palume registreeruda Zoomi keskkonnas.

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank, LHV Varahaldus ja LHV Kindlustus. Grupi ettevõtetes töötab üle 880 inimese. LHV pangateenuseid kasutab novembri lõpu seisuga 374 000 klienti, LHV hallatavatel pensionifondidel on 131 000 aktiivset klienti ja LHV Kindlustusega on kaitstud 150 000 klienti. LHV Ühendkuningriigi filiaal pakub panganduse taristut enam kui 200 rahvusvahelisele finantsteenuste ettevõttele, mille kaudu jõuavad LHV makseteenused klientideni üle terve maailma

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon