Chatroom needed? - Free topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Free topic

Chatroom needed?

Log in or create an account to leave a comment

  • Ma vaatan, et siin on hakanud messageboardidele dialoogid tekkima, eriti USA turu lahtioleku ajal.

    LHVdirectil oleks mõttekas siia luua mingi jututuba, kus huvilised saaksid reaalajas omavahel infot vahetada. Mingi javas jooksva värgi saaks ju väga kiiresti püsti panna

    Avaldage mulle toetust, kes samamoodi mõtlevad
  • Ei usu, et cahtroomi siia vaja on. Kui vaadata, et foorumis erilist liikumist ei toimu siis chatroomis ei juhtu seda iialgi.
  • Chat tuleb õige varsti, tuleb klientidele. Asi on otsustatud ja käivad tehnilised tööd.

    Priidik, ei mõista Sinu üleolevat suhtumist, kas Sa sooviks siin foorumis "pubekate" laata näha?
    Millises foorumis toimub suurem liikumine?

    Võrreldes teiste sarnaste foorumitega(ÄP teadete tahvel, investor.ee, uplaza) on siin keskmiselt rohkem värskeid teemasid üleval, samuti vastukajasid.
  • kas private voimalus ka tuleb?
    pärast on nii et profid omavahel chativad aga nn. tavakasutajad peavad niisama suud maigutama.
    ma arvan et asi tuleks tosiselt läbi moelda ennem kui käiku laseta - pole vaja ilma asjata ämbrisse asuda.

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon