Aktsiamäng 2001: tehingute sooritamine - Free topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Free topic

Aktsiamäng 2001: tehingute sooritamine

Log in or create an account to leave a comment

  • miks tehinguid sooritatakse üks päev hiljem kui order sisse antud?
  • arvatavasti sisestasid oma orderi peale 13.45 (TVB) või peale 22.45 (USA turud)?
  • Miks on 2001-03-09 kell 10:47:30 sisestatud TSE'l antud korraldus sama päeva õhtul kell 18.30 veel täitmata?
  • Miks on 09-03 antud tehingukorraldus 10-03 õhtul ikka veel täitmata nagu poleks teda olnudki?
  • Kahjuks ei leidnud kasutaja Velikij puhul ühtegi sellist üleval olevat orderit. Kui probleem on jätkuv, siis palun kirjutage klienditugi@lhv.ee.
  • Tere, ostsin täna omale kahte portfelli TKM sisse, tehingu sisestasin hetkel, kui viimane hind 65 krooni oli. Koguse valisin sellise, et oluliselt kallimalt neid aktsiad osta ei saaks, piirhinda ei viitsinud panna. Nüüd on tehing tehtud mulle 73 krooniga (st see on okei, sest selline see sulgemishind tõepoolest oli), kuid rahajääk miinuses! oleks arvanud, et kui raha ei jätku (hind tõuseb), jääb tehing siiski tegemata)?
  • ...piirhinda ei viitsinud panna...

    -----------------------
    Väljavõte ABIST:

    Portfelli väärtuseks arvutatakse aktsiate väärtus ning kontol oleva vaba raha väärtus kokku. Kui päeva lõppedes või mängu lõppedes on raha saldo jäänud miinusesse, siis arvestatakse see maha järgmisel päeval kontole kantavast summast, mängu lõppedes aga aktsiate turuväärtusest.
  • No selge, oma laiskuse viga. Üllatav oli see miinusesse minek siiski. Ja teistele ehk siit siis õppetund.
  • Soovisin eile BOLDi osta piirhinnaga. Näen, et piirhind on võrdne turhinnaga, kuid tehingut tehtud pole. Miks?
  • OOT-Oot!
    Kas olen valesti aru saanud!!!!!
    See tähendab, et saan osta suvalise arvu aktsiaid ette. Olenemata kas mul raha on või ei ole?
    Küll siis tulevikus mult maha võetakse!!!
    Milleks siis üldse päevade kaupa seda raha jagada??????????????

    WallStreet kirjutas
    (...piirhinda ei viitsinud panna...)
    -----------------------
    Väljavõte ABIST:
    Portfelli väärtuseks arvutatakse aktsiate väärtus ning kontol oleva vaba raha väärtus kokku. Kui päeva lõppedes või mängu lõppedes on raha saldo jäänud miinusesse, siis arvestatakse see maha järgmisel päeval kontole kantavast summast, mängu lõppedes aga aktsiate turuväärtusest.
  • No on ikka küll!!!!
    Nüüd ei saa ka limiitsummaks panna 0.095-t
    Kirjutab asemele 0.125 !!!!!!
  • Nier, Nasdaq'il kasutatakse endiselt murde. Seega piirhind tuleb ka sisestada murdudes. Meie süsteem ümardab seetõttu summa, kui tegemist pole x/16.
  • Hmmm...kristjan, alates 26st m'rtsist on 160 aktsiat detsimaalides ja 12. aprillist kogu Nasdaq. Nii, et v6iks ka siin...
  • JA JA kristjan!
    Aktsia hind Nasdaq'il 3/32= 0.09375
    Teie süsteem ümmardab selle 0.125-le.
    Vahe ~33 %
    Tahtsin ka edetabeli tippu rühkida.
    Aga!!!! Küll ei ole prügiaktsiaid listis!
    Siis ei saa normaalset piirhinda panna!
    Arusaamatu on väide- kui jääb rahast puudu , siis tehing sooritatakse! Kas see tähendab, et voin osta aktsiaid nn. ette????
    Ühesonaga järjest rohkem tundub mulle mäng LOTONA.
    Investeerimise oppimisest pole siin enam haisugi!
  • Fit, kahtlemata 12. aprillist muutub ka meie süsteem.

    Nier, tõepoolest kõiki prügiaktsiaid pole listis ja seda olime ka alguses öelnud, et kõiki OTC listis olevaid aktsiaid mängus ei saa kaubelda.
  • Nõus!
    Aga 2 ülejäänud küsimust?
    Vaatasin järgi, teil (süsteem x/16)võimaldab panna piirhinda 0.0625 või 0.125 . Siin on vahe ~100 %
    Aga aktsia (teil listis isegi olemas) liigub seal vahel. Seega, kui aktsia hind
    0.07 , siis pane ~ 100 % kõrgem piirhind. Ja kui siis selle 15 minutiga hind 0.125 , siis oledki pügada saanud!
    Ja teine: Kas võin aktsiaid ette osta? (kui mul raha nii palju pole!)
  • Nier, süsteem kahjuks võimaldab hetkel vaid x/16 piirhinda panna, mitte x/32.

    Ja aktsiaid ette osta ei saa, saab osta vaid olemasoleva raha eest.
  • Miks on täitmata õigeaegselt sisestatud ostuorder?

    2001-04-25
    21:35:01 ost AASIW 2100000 ??? ootel 129418 katkesta
  • Täpselt samad sõnad! Tundub , et mäng pees.....
  • sisestasin eile tehingu umbes 20:45 ja panin piirhinnaks turuhinna, mis jäigi ja müük on siiani tegemata, kas hakkab program vaikselt kokku jooksma või? ... ja selle asemel, et osade OTC aktsiatega kaubelda ei saa on täielik jama ning selle asemel oleks võinud ültse ära jätta OTC listi ja oleks jama ka vähem olnud.
    Aga jah, vigadest õpitakse.
  • AASIW on OTC listis ja seetõttu ei saa sellega mängureeglite kohaselt ka mängus kaubelda.
    Kui aga eelkõneleja väide, nagu osade OTC aktsiatega on saanud tehinguid teha, vastab tõele, siis on küll korraldajad omadega ämbris ja kogu mängu tulemused tuleks tühistada!
    Ootaks siia korraldajate kommentaari selle kohta.
  • Mul täpselt sama pull.Paar päeva tagasi üritasin AASIWit müüa turuhinnaga.Turul oli hind 0.06 tehing jäeti tegemata.Saatsin siis kirja LHVle.Tuli vastus "Kui order täitmata, siis järelikult puudus selles sulgemishind ja seetõttu
    pannakse sellele tehignule hind külge lõuna ajal." Päev veeres vaikselt õhtusse,aga tehingut ei kuskil.Õhtul kui turg avanes kolatas AASIWi hind 0.02le.Polnud enam mõtet müüa,katkestasin orderi ja otsustasin hoopis juurde osta.Ja mis ma näen tehingud on jälle tegemata,kuigi PCQuote järgi on hind 0.02(panin piirhinna 0.02)Kõik peaks klappima, aga võta näpust.
    Olen mängu jooksul stabiilselt püsinud esimese 30 seas,vahepeal õnnestus isegi koraks esi kolmikusse pääseda(nädala siseselt).Ühesõnaga olen lollimoodi vaeva näinud ja kõik lihtsalt keeratakse p....e!


  • sullew,olen mängu jooksul ennegi AASIWiga kaubelnud.Kõik toimis õlitatult.
  • Jah vaatasin nüüd oma portfelli.
    Nüüd oli keskpäeval ilmunud turuhind.
    Ma ei saa küll enam millestki aruuuuuuuuuu!!
    Mis värk on?
    Kas keegi votab vaevaks midagi öelda?
    Voi on korraldajad koik juba metsa pagenud?
    Kartes kerepeale saamist!
  • Tublid !
    Lõpuks tehing tehtuuuuud!
  • AASIW läks OTC listi alles mõni päev tagasi, varem olen ka ise sellega kaubelnud. Kui selgub, et sellega saab ikka veel kaubelda, on see otsene mängureeglite rikkumine korraldajate poolt!
  • reeglites on öeldud (vist), et mitte kõigi OTC aksiatega ei saa kaubelda ... Erandeid on ka teisi
    nt. SILK (OTC:BB) jne. Kes otsib , see leiab.
    KEs sõimab , see
  • Reeglid EI võimalda OTC'ga kauplemist, sest nii on sõnaselgelt väljendatud mängu üldtingimustes.

    Osundan:

    AKTSIAMÄNGU NOOR PENSIONÄR ÜLDTINGIMUSED
    1. Mäng
    Aktsiamäng Noor Pensionär võimaldab mängijatel virtuaalselt investeerida USA börsidel NASDAQ, NYSE ja AMEX noteeritud LHVDirecti poolt vahendatavatesse aktsiatesse ning Tallinna Väärtpaberibörsil põhinimekirjas kaubeldavatesse aktsiatesse.

  • Eile tahtes iga hinna eest ka osa saada warranty'te rallist -
    tegin ostuorderi 131282 26.04.2001 PHONW piirhinnaga 0.04 - siia maani täitmata, kuigi minu arust oli sulgemishind 0.03!
    Paluks kommentaare!

  • Julgen väita, et korraldajad ei kommenteeri enam midagi!
    Vaata võib-olla tehakse sul see tehing täna kuskil 14-15 vahel.
  • Protest. DVIDW aktsia neljapäevaseks sulgemishinnaks on mainitud 0.0156, kui see PCquote ja Yahoo andmetel oli tegelikult 0.001.

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon