Aktsiamäng 2001: edetabel - Free topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Free topic

Aktsiamäng 2001: edetabel

Log in or create an account to leave a comment

  • Huvitav, edetabeli 1. koha turuväärtus on ~115KEEK-u, kui vaadata, millest see koosneb, siis üle 75KEEk-i kuidagi kokku ei saa? Midagi peidus (paremad aktsiad)?

  • Praegune edetabel (see ~115KEEK) on seisuga 2001-03-21 06:00. Esikolmiku protfelle saab vaadata eelmise nädala seisuga ehk siis seisuga 2001-03-17 06:00.
  • Mis mõte on esikolmiku portfelle praeguse süsteemi järgi vaadata (või ka näidata), kui sealt saab ainult näha reede õhtust seisu, mis on pidevalt kõigil ainult rahas?
    Äkki näitaks siis juba kõiki eelmise nädala tehinguid, oleks asjal vähemalt mingigi mõte...
  • Kuidas on võimalik, et mees, kes eelmise nädala lõpus oli teine, kukkus mõne päevaga viimaseks, nii et portfelli väärtusest jäi alles alla 2 protsendi !!!???
  • See juba on kord selline huvitav mäng...Eriti lõbus on vaadata, kuidas just esmaspäeviti portfellid kahe-kolme kordistuvad. Huvitav, millest see tingitud on, ei oska kohe üldse arvata...
  • Paistab, et Alar võib Liivalaia (on vist seal tänaval?) kohvikus Wall Street juba kohad kinni panna. :-) Edu on juba väga suur.
  • Asi on muutunud juba mõttetuks.Aktsiamängust on kujunenud mingi kitsa ringi omavaheline kemplemine,kes kui kaugele läeheb, s.o.palju raha on nõus prahtaktsiatesse panema. Varsti peaks Wall Streeti reisu omahind ette lööma.Kamoon +5000% kuu ajaga !!!LHV on oma reklaami arvatavasti kätte saanud?Kui nii edasi läheb peaks võitja lõppsumma olema miljardi ringis.Kas tõesti korraldajad ei osanud seda arvestada või sättisid nimme asjad nii?
  • Homne võitja summa 10 miljonit,ülehomme 20 miljonit,üleülehomme 40 miljonit üleülülehomme 80 miljonit ,siis 160 miljonit...
    20.04.2001.a. peaks 1 miljard käes olema.
  • pisiaktsiatesse investeerides võib aga palju ka kaotada, kuid ka palju võita. Olen mõlemat tundnud ka omal nahal, sest eelmise nädala lõpus kaotasin 68% oma mängu inveteeringust ja olin viimane edetabelis, kuid juba esmaspäeval kerkis portfell üle 600% ja märgatav oli ka edetabelis tõus :)
    Tavaliselt vinguvadki need kes on tagapool, keegi ei keela ju mängust viimast võtta ja enda portfelli päris taevasse viia. Tegelikus elus ongi headel investoritel võimalik sarnaseid teenistusi teenida aasta jooksul, kui meie(mängijad) teenime siin päevaga.
    Kuigi jah, mäng on kaldunud teise suunda võrreldes korraldajate algsete plaanidega, kuid nemadki on inimesed ja küll nad vigadest õpivad, nagu me kõik :-)
  • Ohhoo aitäh, paistab et mu hüva nõu on kuulda võetud...
  • ainuke oskus on ju et leida pisiaktsia ilma käibeta ja vaata ostu/müügiorderid ootel, kui hinnavahe on suur ostad ostuhinnaga ja järgmine päev müüd maha müügihinnaga.
    Asi pole vingumisest, asi on et mäng pole läbi mõeldud, ja see nad kes kaotavad on maaklerifirmad kellel on raske inimesi juurde meelitada. Enamus on ju juba näinud et nad ei kõlba aktsiamängus...
  • Tjolahopp, vaata siin foorumis teemat "Kuidas võidetakse aktsiamäng", seal on su mitmetele küsimustele vastused.
  • nagu edetabelist vaadata võib on 17.aprillil.2001 Marek Kallinil 72 miljonit eeki kusjuures eelmisel päeval oli tal portfellis tsirka 3-4 miljonit (parandage mind kui ma eksin) et (3-4)-st miljonist 72 milj. saada peab aktsia tõusma minimaalselt tsirka 1800x , mina yhtegi aktsiat ei leidnud mis tollel päeval oleks niipalju tõusnud. ehk saaks teada mis imelik aktsia see kyll olla võis.
  • Kuna numbrid on võtnud väga suurejoonelise suuna, sooviks teada, et kas ostetavate firmade aktsiaid on ikka üldse nii suures koguses välja lastud kui palju hetkel esimesed mängurid neid muretsevad?

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon