Summa yle 500.000 SEK. Parim lahend norra kroonideks vahetamisel ??? - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Summa yle 500.000 SEK. Parim lahend norra kroonideks vahetamisel ???

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse


  • Olin Stokholmis. Kysisin pangas parima ylekande kursi.

    Helistati neiule, kes ostaks minule CITY-PANGAST,LONDON vajalikud norra kroonid. Tänasin, kirjutasin yles !!!HETKE pakkumise..... ja kordasin sama päringut kahes teises pangas.


    Neljandas pangas ei aidanud minu laitmatu asjakohane käitumine, kysiti: KES TE OLETE? Oleks vaat et nöutud RÖNTGENPILTI !!!
    Tuli kohale kutsuda osakonna juhataja, kes vöttis endale PÖHULÖUA rolli, bla bla blaa... Lahkudes soovisin neile värskendavaid kevadpäevi...




    Arvake, milline oli erinevus summades ! Mitu tuhat norra krooni! Ajakulu 30 minutit !!!

    Kas oskab keegi öelda, kui palju teenib ... esiteks CITYPANK ja teiseks see meeldiv pank, kes mulle norra kroonid ostis ja rahad kibekiirelt teele läkitas ?

    Tean, et AVISTA vahetuskursid on veelgi soodsamad, aga nendele ei pääse ligi...


    Kas toimisin piisavalt targalt vöi on veelgi ratsionaalsem tee suurte summade vahetamisel ???

















  • 500 000 sek-i suur summa, kuna kursse pole ära toodud, siisei oska öelda, kas saadud kurss oli soodus või mitte. Eesti soodsam vahetada ülekandekursiga so arvelt arvele ning suuremate summade korral pakuvad pangad ja valuutavahetusfirmad samuti sooduskurssi.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon