Arvamusliidrid? - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Arvamusliidrid?

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Viimasel ajal võtab IBMi juht Randpere muudkui sõna:

    IBM Eesti juht muudaks kommenteerimise tasuliseks
    http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ref=lastcomm&ArticleID=4377d1e7-9075-4f3f-8dc5-215f9efb1cff

    rate.ee kinni:
    http://www.postimees.ee/170507/esileht/arvamus/261332.php


    kas mehel on mingi kriis? Ausalt öeldes ei tohiks sellise firma juht nii läbimõtlemata juttu ajada.
  • Ta ongi selline. Ennegi oma äärmuslikke vaateid avaldanud. Ka seda, et Tallinna peaks selle kalli, miljard SEK, maksma läinud Stockholmi ummikumaksu süsteemi juurutama. Muidugi, IBM tarnis, loll, kes ei suuda endale tuluallikaid leida.

    Jne.

    Tema mõtteavaldus on no-event.
  • Aa, winger, ja mina arvasin, et tal on aastaarvud sassi läinud ning mees loodab sügisestel valimistel häältesaaki.
  • Häh,
    et nagu sufnet otsutab-keelab-käseb-tsenseerib, et kes ja mida öelda tohib? Ma nagu ei mäleta, et teatava ametiga kaasneb kohustus mokk ühiskondlikes asjades maas hoida. Aga kui surfnet on IBM aktisonär, siis saab üldkoosolekul alati vastu võtta otsuse, et IBM juhtkond peab edaspidi olema robotid-orjad-puuslikud, ilma õiguseta isegi kodus, naisele ja poliitilisi anekdoote rääkida.
  • priitp palun loe tema kirjutised paar korda läbi. Minu point on see, et mehe arvamused on kohati väga imelikud. Olles ise IBM juht võiks ta pigem lahendusi välja pakkuda ja olla nendes probleemides teerajajaks mitte ainullt kritiseerida. Või teeks siin ka, et iga postitus 10 krooni, sest muidu me ei tea, kes postitab? Vaja identifitseerida? meil ju ometi ID kaart ja panga kaudu audentimine!
  • Küsimus on jutu läbimõtlematuses, sellega olen surfnetiga nõus. Randpere oma nende artiklitega on jätnud mulle eluvõõra inimese mulje.
  • keegi just mainis et viimasel ajal on eestis väga kombeks läinud keelamine.
    keelame rate, viina, alko, narko. purjus naisega olemise jne jne.
    ses suhtes taagepera jutt oige - vaba inimene kontrollib end ise.
    väikesed vyrstid on meil siin tekkinud, kes arvavad et nende arvamuse peab peale suruma.
    ja moraalilageduse saab korda keelates koike..
    ses suhtes eriti irooniline jah et kesk keelab alkomyygi aga oma pidudel joovad end seaks :)
  • Ühed isikud tahavad Randperet ära keelata (kinni keerata), kes omakorda tahab ratet ja kommenteerimist ära keelata (kinni keerata).
  • Olen lugenud.
    Sain ma, surfnet, õigesti aru, et need arvamused, mis sulle tunduvad imelikud peaks ära keelama? Või mida " Ausalt öeldes ei tohiks sellise firma juht nii läbimõtlemata juttu ajada." peaks semantilises analüüsis nagu tähendama?

    Jah, iga kodaniku mõtteavaldus ühiskondlikul teemal on hea. Jah, ka need mis "tunduvad" rumalad on head. Jah, liiga vähe kodanikke võtab sõna.
  • tihti on mulje et edukad inimesed ei aja tarka juttu.
    kasv6i savisaar. v6i kruuda. v6i randpere. v6i enamus poliitikuid.
    v6i ei kyyni mu m6istmisv6ime sinnamaani?
    miks peab jutu ära keelama? jutt on ohutum kui teod..
  • Ei oleks nii kindel, et jutt alati ohutum on.. Lenin alustas ka jutuga, Hitler samuti
  • ei pea kindlasti juttu ära keelama, aga milleks võtta pidevalt sõna endale asju enne selgeks tegemata?
  • Eks nn "maine"ühiskonnas tuleb pidevalt pildis püsida----
    tähtis pole niivõrd jutu sisu, vaid see et "ila" pidevalt jookseb...

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon