Otsin partnerit uue idee käivitamiseks - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Otsin partnerit uue idee käivitamiseks

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Lühidalt öeldes on plaanis käivitada uus, väga konkreetsele sihtgrupile suunatud teenusekeskkond. Sarnast teenusekeskkonda täna turul ei ole. Turg asub väljaspool Eestit, seega käib kogu töö inglise keeles. Hetkel on olemas ideekirjeldus, mille viimistlemine käib. Prototüübi väljatöötamiseks on raha olemas, edasise arenduse ning turu hõivamise rahastamiseks plaanime kasutada riskikapitali.

    Kuna mul endal pole teiste ettevõtmiste tõttu hetkel võimalust ideed täiskohaga ellu viia, otsin partnerit, kellel oleks aega ja energiat teemaga igapäevaseks tegelemiseks. Motivatsioonipakett koosneb kas osalusest või osaluse ja palga kombinatsioonist. Partneri puhul peavad olema täidetud järgmised tingimused:
    - IT-alased teadmised (soovitavalt php/html oskus või muud sarnast)
    - väga hea kirjalik inglise keele oskus
    - väga hea eneseväljendusoskus
    - asukoht Tallinnas või Tartus
    - põletav soov elus midagi ära teha
    Kasuks tulevad internetiturunduse alased teadmised ning mõne internetikeskkonna loomise/käivitamise kogemus.

    Minu poolt on olemas:
    - idee
    - seemnekapital
    - põhjalik arusaam loodava teenusekeskkonna kasutajatest ja nende vajadustest
    - vajalikud kontaktid

    Huvilistel palun kontakteeruda lauriATfundingDOTee.
  • Milleks oli vaja avada uut foorumiteemat selleks? Palun see nihutada "Re: Kui kellegil on talutav äriidee,olen nõus osalema" alla.
  • kui sinna kõik ideed panna siis ei saa ju arugi mis teemast jutt käib. nii vist ikka parem, kui tahad mingi idee kohta rohkem teada siis kirjutad ikka vastava teema alla.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon