Head nalja tõsistele finants-geek'idele :-) - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Head nalja tõsistele finants-geek'idele :-)

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Chuck Norris doesn't target inflation. He roundhouse-kicks it until it begs for mercy.

    The Chuck Norris dollar buys 3 Canadian dollars, and trades at parity with the euro.

    Chuck Norris doesn't supply collateral, only collateral damage.

    The tears of Chuck Norris would supply enough liquidity to solve the credit crisis. Too bad he never cries.

    When the yield on a Chuck Norris bond goes up, the price also rises.

    Chuck Norris trades on fear and greed simultaneously.

    Alan Greenspan calls Chuck Norris ``The Maestro.''

    Chuck Norris has already banked his dividend payment from Northern Rock Plc.

    Chuck Norris funds at Libor flat.

    Chuck Norris Asset Management made 50 percent on its subprime mortgage-backed bond fund last month.

    Chuck Norris doesn't borrow at the Fed's discount window. Chuck Norris LENDS at the Fed's discount window.

    Chuck Norris's curves never invert.

    Net income at Goldman Sachs Group Inc. rose 79 percent in the third quarter; profit at Chuck Norris Securities Inc. climbed 80 percent.

    There is no market regulator. Just a list of securities Chuck Norris allows to be traded.

    Chuck's iPhone never needs recharging.

    Chuck Norris doesn't buy gold to hedge against inflation. Gold buys Chuck Norris to hedge against inflation.

    Chuck Norris charges the Bank of England a penalty rate for borrowing. And guarantees its deposits.

    Chuck Norris is the pilot Ben Bernanke calls when he wants to shower the economy with dollar bills. Sometimes, Chuck refuses to fly.

    Chuck Norris gets ALL of his funding from the asset-backed commercial paper market.

    Chuck Norris doesn't mark-to-market. The market marks to Chuck Norris.

    When the U.S. economy sneezes, the world catches a cold. When Chuck Norris sneezes, the U.S. economy catches pneumonia.

    When Chuck Norris makes you a price, it isn't an offer; it's an obligation to buy.

    Chuck Norris isn't a market maker; he IS the market.

    Chuck Norris can still get a 125 percent mortgage on a $2 million condo without providing proof of earnings.

    Chuck Norris subprime collateralized debt obligations still trade at 100 percent of face value.

    Chuck completed Halo 3 on his Microsoft Corp. Xbox 360 on the day before the computer game went on sale.

    Chuck Norris has a trade surplus with China.
  • Chuck Norrise teemal veel (ei ole küll kuidagi seotud majandusega):

    Chuck Norris ei kustuta öösel magades lampi. Mitte sellepärast, et ta kardaks pimedust, vaid hoopis pimedus kardab teda.

    Kui Chuck Norris teeb kätekõverdusi, siis ei liigu mitte tema keha, vaid maapind tema all annab järele.
  • Chuck Norris oskab nulliga jagada.

    Chuck Norris luges lõpmatuseni. Kaks korda.
  • Mul ema tõsine Kukk Norrise vänn a la MIA ja Texase ranger. Ostsin siis vana hea "Draakoni Tee", kus Kukk saab Bruce Lee käest haledalt kolki ja kooleb maha, ning näitasin talle. Nüüd ta maru tige mu peale - ta arvas et Kukk on võitmatu ja surematu ning ma rikkusin kõik ülejäänud Kuke vilmid ka tema jaoks ära :)
  • When Chuck Norris sends in his taxes, he sends blank forms and includes only a picture of himself, crouched and ready to attack. Chuck Norris has not had to pay taxes, ever.
  • Chuck Norris on ainuke mees maailmas, kes suudab pöördukse pauguga kinni lüüa.
  • Chuck Norris doesn´t read books. He stares at them until they give up the information.
  • Viimati sa Chucki filmi kunagi üle 15 aasta tagasi vaadatud kuskil Tartus videokinos. Laenutasime kamba peale kaseti ja võtsime oma boxi ka hulga õlut kaasa. Hilejem meenus filmist ainult üks fraas (see vist oligi kogu tekstiline osa kogu filmi jooksul): it's time to die.


  • Pildi tegin suvel Cannesis. Chuck Norris on ainuke, kes on selle jälje teinud kõvasse betooni.
  • põhinali on lisamata: kui Chuck Norris mängib monopoli, siis see muudab maailma majandust.

    Kui mõni kinnisvaramaakler räägib, et Eesti kinnisvara hinnad saavad minna ainult üles, ei oleks kahtlustki, et see vale on. See oleks tõde ainult ühel juhul: kui seda ütleks Chuck Norris.

    Kõigil neil kes räägivad eesti majanduse pehmest langemisest on õigus: see ei ole nii kõva kui Chuck Norrise roundhouse kick.

    Momentumi nimekirjas olevate roheliste täppide arendaja on Chuck Norris. Nende korterite hind kerkib aasta lõpuks kolm korda.

    Ainus, keda kohalikud kinnisvaraarendajad kardavad rohkem kui momentumit, on Chuck Norris.

    Chuck Norris eeldab enda aktsiainvesteeringute puhul tulevikutootluse võrdumist minevikutootlusega. Ta saab alati selle tulemuse. Muide, ta just investeeris Eesti kinnisvarasse.

    Biokütused ei ole hetkel veel rohelisemad kui naftasaadused, sest Chuck Norris on paar aastat olnud naftaaktsiates pikk.

    Ebay kandis Skype'i väärtusest maha 900 miljonit, sest Chuck Norrisel ei ole seda vajagi kasutada. Tema mõtted jõuavad ilma rääkimatagi teistele kohale.

    Kui te arvate, et krediidipigistus peaks pigistama ka Chuck Norrist, arvake uuesti. Tema pigistab krediidipigistust.

    Tegelikult ta ei pigista krediidipakkujaid, sest siis oleksid inimesed välja surnud.
  • Ju see on otsetõlge inglisekeelsest väljendist "credit crunch"
  • Küberrünnakute alla sattunud ja nendega edukalt toime tulnud Eestil on tekkinud selline kangelase kuulsus nagu Bruce Willisel "Die Hard'i" filmis, ütles USAs töövisiidil viibiv Andrus Ansip eile Washingtonis.

    Paistab , et Chuck on juba ajalugu , elagu uued kangelased !
  • uued kangelased tulevad ja lähevad, aga CN on end ajalukku kirjutanud. Ta on juba müütiline tegelane. Jumalate hierarhias on Chuck kindlasti kõrgeimal astmeil, ta on tegelikult isegi nii kõrgel, ei teagi ta teisi jumalaid, kes temast tohutult allpool asuvad. Seda vaatamata sellele, et ta on kõikvõimas, kõikjalolev ja kõiketeadev. Teate miks kristlikul jumalal pole keha ajas ja ruumis? Te liigute õiges suunas - Chuck peksis ta nii läbi, et ta keha kadus. Ansip va uskmatu lihtsalt ei tea temast, kuna Chuckil hakkas siin maakeral liiga igav ja liikus mujale võimasmate jumalate vastu end proovile panema.
  • Jeesus oli ju kristlik jumal ajas ja ruumis :P
  • Kogu kristlik usund põhineb kristuse jumalaks defineerimisele. Millepeale vaene sjaosaline ise ütles. Et ta ei ole see, kuid peale pikka piinamist ja pinda käimist (usklike poolt) siiski tunnistas üles.
  • kui jumal on k6ikv6imas, ja ta löödi risti, kes olid siis roomlased?
    samas ma siin kojutulles m6tlesin et aeg kui fyysikaline suurus eksiteerib ainult mõistusliku elu jaoks, kellel on mälu.
    mäluta ei ole ka aega. st kui ruumis ei toimuks miskit muutumist ei oleks ka aega. isegi inimese ajataju on seotud ymbritseva muutumisega. eat this!
  • Roomlased koostöös juutidega tapsid jumala poja, teaduse areng ja 18-19 sajandi inimesed jumala, surnuks kuulutas ta Nietzsche. Aga inimestel ei olnud ikka veel küllalt, 20 sajandi teisel poolel pidid nad veel ta kõduneva kehatu laiba ka vägistama. Nii et ärgem rohkem piinakem lahkunut, rahu tema põrmule!
    (nii on vähemalt ajaloo raamatutes, tegelikult tegi seda muidugi Chuck, aga tal pole odavat kuulsust vaja)

    riq, kui sul sellised küsimused tekivad, soovitaksin lugeda mehi Platonist Merleau-Ponty'ni. Nad küll neid küsimusi ammendavalt ei vasta, aga vähemalt muudavad need täiesti naeruväärseteks (kuigi nad ise sellest aru ei saa).

    ja teeks siin teemas edasi ainult hardcore finantsnalja, teoloogilis-metafüüsilisi küsimusi võiks arutada mõnes teises jutulõimes.
  • Tin, pean tänu oma haridusele esitama väite, et sa eksid. Isa ja poja side judaistlikus kontekstis tähendab seda, et öeldes "Ma olen Jumala poeg" öeldakse "Ma olen Jumalaga üks" - ehk siis sisuliselt "Ma olen Jumal"

    Aga klassikaline graffiti....

    - Jumal on surnud. -
    Nietzsche

    - Nietszche on surnud. -
    Jumal
  • What? Is man merely a mistake of God's? Or God merely a mistake of man's?
    FWN
  • Üks lõbus arenenud fantaasiamaailmaga kreeka näitekirjanik kirjutas omal ajal paar ajastule vastavalt lõbusat dialoogi, kus teoretiseeris ka nn kõrgemate küsimuste üle. Enda sõnadele kaalu lisamiseks pani need oma õpetaja suhu, kes oli põlatud sama palju enda koleda välimuse kui enda jumalavallatu jutu poolest. Mõni sajand hiljem üks ülearenenud empaatiavõime, kuid alaarenenud huumorisoonega juudi noormees ei saanud naljast aru ja noppis näitekirjaniku töödest välja need aspektid, mida too oli kasutanud lihtsalt näidetena enda argumentide illustreerimiseks. Tol pimedal ajajärgul, kui vanemad jumalad liiga vanaks olid jäänud, enam enda funktsioone korralikult täita ei suutnud, võetigi täiesti arusaamatutel põhjustel juudipoisi lihtsameelsete järeljooksjate mälestused uueks maailmat seletavaks alusmüüdiks. Ja paljud ei saa siiamaani naljast aru

  • kuna see siin ikkagi Chucki teema, siis täna saavad kõik vaadata tema filmi. 23.25, seega juba pärast turgude sulgemist saate vaadata, kuidas ta pahasid kasti lööb hektarite kaupa. Ootan põnevusega;)
  • madis43, sinu lähenemine on huvitav, kuid primitiivne :-D
  • Oi ma eile tegin kodus sashimi doni ja vaatasin seda filmi. Kusjuures chuk on reaalsuses veelgi võimsam, kui mis iganes filmides, naljades jne.
  • Uhh... peaks kohe vaatama, kas saab kuskilt INVASION U.S.A; DVD tellida.

    Ja siis, mehed, paneme endale saali kinni ja vaatame suurelt ekraanilt?
  • karum6mm, ega ma ei kirjutanudki ambitsiooniga objektiivsusele või faktilisele korrektsusele;) Ja kõik suured ideed on omas mõttes primitiivsed:)

    aga INVASION USA plaan läheb käiku! ma olen käpp
  • “Carefree, mocking, violent—that is what Wisdom wants us to be.
    She is a woman. She always loves a man of war.”
    Nietzsche
  • Vanaaegset nalja:
    Elasid kord kolm venda! Kaks olid normaalsed, kuid noorim oli finantsanalüütik :)
  • Deem ma ei ole seda filmi kunagi näinud aga nõuka aja lõpus olid need päris popid plakatid :)
  • marct
    nali naljaks, aga mõnel juhul vastab see isegi tõele... kurb, onju?
  • kunagi vaadati lhv pärnu mnt kontoris wall streeti
    miks mitte chuck norrist?
  • Võiks katsetada ka enda väljamõeldud naljadega:
    Näiteks tüüpiline sõnavõtt AFG (Anonüümsed Finantsgurud)tugirühma koosolekul:
    "Tere! Minu nimi on Warren Buffett, ja ma olen finantsguru. Olen ilma finantstehinguteta suutunud hakkama saada juba 3 päeva!"....
  • riq
    Su ettepanek tekitas minus järgneva idee:
    Iga endast lugupidav ja vähegi tegijam maaklerifirma võiks online aktsiahindade tabelitesse lisada ka rea Chuck Norrise tegemiste kohta online.
  • See on selge, et mehe, kelle monopoli mängust sõltuvad intressimäärad rohkem kui halbadest laenudest kinnisvarasektorisse, tegusid peaks kajastama iga endast lugu pidav maaklerfirma. Kui Chuck aevastab, hakkavad inimesed endale ehitama tuumavarjendit (või peaks ütlema Chuckivarjendit). Absoluutselt nõus et nii tähtsa fenomeni mõju ei saa lihtsalt kahe silma vahele jätta. See oleks täiesti vastutustundetu nii investorite vara suhtes kui seaks kahtluse alla maaklerfirma püsimajäämise.
  • Cucki sümbol peaks olema vist CHKN
  • Chucki puhul sümbolitest rääkimine on kohatu, Chuck ei ole nii väike. Chucki käive on kõigi USA börside oma kordades. Tegelt NYSE, AMEX, TSX, OMX, LSX jne on kõik pennistockid Chucki börsil ehk CNX'il.
  • Chuck ei osta kunagi aktsiaid. Temale antakse neid niisama. See tähendab seda, et Chuck saab alati rohkem dividendi kui aktsia maksab. Chucki ei huvita, palju aktsia maksab. Kui aktsia on odav, siis võtab ta neid tasuta rohkem ja müüb turuhinnaga. Tavaliselt võtab Chuck aktsiaid vastu enne dividendi ja siis müüb. Üleüldse on Chuckil börsist poogen. See on pigem tema kassa. Ja ta ei viitsi sellega oma tarka pead vaevata. Kui tal on raha vaja siis ta läheb ja võtab. Aga üldiselt tal pole nagunii raha vaja, sest ta saab kõike niisama. Chuck pole kunagi aru saanud, milleks mõeldi välja raha. Inimesed annavad ju kõike muidu.
  • Chuck Norris on nagu keskpank. Kui mitte veelgi kõrgem. Tegelikult Chuck Norris on tasemel, nagu kogu maailma väärismetallide varud kokku. Mis aktsiad?
  • http://www.amazon.com/Chuck-Norris-Collection/dp/B00000G3RI/ref=pd_bbs_3?ie=UTF8&s=dvd&qid=1197273068&sr=8-3
  • You must ask yourself, what would Chuck Norris do??? WWCND??? Jesus wears a bracelet that says "WWCND???"......
  • Kurat, keegi on hea OÜ nime ära võtnud - aktsiaraamatut sirvides jäi ette MINU SÄÄSTUD OÜ :)
    (muuhulgas 105 TVE aktsiat)
  • Hehee , mul oli kunagi selline firma , kui OÜ Vaba Raha . Mis te arvate , kuidas ta lõpetas ?
    Õige , kuulus sundlõpetamisele :)
    Seega , see nimi on äkki vaba , kui keegi soovib . Koos karmaga ainult ilmselt :)
  • Kas "OÜ Lepalehed" on ära võetud? Või "OÜ Läti Raha" ?
  • http://ee.meie.tv/view_video.php?viewkey=ee5c6241ae838a573d4c

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon