Sügav mure Eesti tuleviku pärast: Varsti euroopa kõrgeimad hinnad... - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Sügav mure Eesti tuleviku pärast: Varsti euroopa kõrgeimad hinnad...

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Mis anarhia ja alatu tsensuur käib VABAS TEEMAS?????? Inimesel on sügav mure ja LHV tsenseerib. Shame on you!

    Ja jälle alustada allkirjade kampaania teema alles jätmise poolt. (üks allkiri minu poolt)


    rams
    Varsti on Eestis euroopa kõrgeimad hinnad, nii toitudel, riietel ja üldiselt kõigel.
    10/01/08 15:51

    Miks on eesti tarbija vana emm ja laseb sel sündida?
    Miks ma ei lasknud Mersu keskuses piduriklotse vahetada 10k eest( klotsid ette-taha 7k, töö 3k)?Eks ikka selle pärast, et ma olen vaene ja teenin alla milli kuus.Ma vana rott, pidin Eeva autost ostma häbipuna palgeil 600+700 eekiga klotsid.
    Ega ma ei käigi shoppamas ainult siis kui hinnad 50-70% all.Enne allahindlust ma peret poodi ei lasegi.
    See mis meil on ale 50%, on mujal tihtipeale norm hind.
    Elagu röövvabariik onalandia!


    madis43
    Re: Varsti on Eestis euroopa kõrgeimad hinnad, nii toitudel, riietel ja üldiselt kõigel.
    10/01/08 15:59

    kustutage teema, palun


    rams
    Re: Varsti on Eestis euroopa kõrgeimad hinnad, nii toitudel, riietel ja üldiselt kõigel.
    10/01/08 16:01

    tra ei ole võimalik riik ja rahvas


    Street
    Re: Varsti on Eestis euroopa kõrgeimad hinnad, nii toitudel, riietel ja üldiselt kõigel.
    10/01/08 16:02

    Rams, soovitan alustada Toompeal või Viru Keskuses näljastreiki sellise röövelliku mõrvarkapitalismi vastu!

    White Nigga
    Re: Varsti on Eestis euroopa kõrgeimad hinnad, nii toitudel, riietel ja üldiselt kõigel.
    10/01/08 16:04

    ja tõprad tahavad su 5-liitrise m-ipikenduse kindlustuse ja bensu ja varuosade jms. eest ikka räiget hingehinda, on seakari!


    abesiki
    Re: Varsti on Eestis euroopa kõrgeimad hinnad, nii toitudel, riietel ja üldiselt kõigel.
    10/01/08 16:11

    tra ma ütlen, et see on see kui riigis kuskil korda pole
  • poleks pidanud paluma, et teema kustutatakse, siit võib üks parimaid arutelusid veel välja kooruda:)
  • pealkirja võiks lühemaks teha, kuid muidu võiks teema alles jääda.
  • Mul ei ole midagi uute teemaalagatuste vastu ja nagu näha, siis "vaba teema" all käib arutelu väga elav arutelu erinevatel teemadel. Kuid valdavalt on siiski tegemist sisulise ja põhjendatud arvamustevahetuse ning mitte suvalise lahmimisega (välja arvatud cocacola ja finantsgeekide teemad). Käesolevas teemas tuli aga 20 min jooksul 5 täiesti sisutut kommentaari ning ausaltöeldes jäi mulle teemapüstitus (Miks on eesti tarbija vana emm ja laseb sel sündida?) natuke arusaamatuks. Maybe minu probleem.

    Kui edasi minna sisulise aruteluga, mida on tõesti ka huvitav lugeda, siis las see teema muidugi olla.
  • rams, kõik ei lähe kallimaks, aktsiad lähevad, vastupidi, odavamaks. Tarbi neid!
  • Privetik! Nu meil kazahhis küll sellist ila ei tohi rääkida. Meil olema kõik hinnad igal pool samad. Totsno. Minu vend Alibek võima sinu klotsid 3 arbuusi eest ära vahetama.
  • minu nägemuses küll ka LHV foorumis vaba teema ei tähenda mingil juhul veel peldikuseina ja kasutajad, kes ei suuda oma kõnepruugis seda reeglit jälgida tuleks kiire nupuvajutusega nende liistude juurde tagasi saata
  • Eesti on väike ja enamus ettevõtmisi toodavad asju ja teenuseid sellele pisikesele seltskonnale.
    müüme üksteisele asju ja saame rikkamaks ? raha on tulnud laenudest
    mida teha? raha vaja ju rohkem teenida. aga kliendibaas ikka sama. tõstame hindu!!! heureka

    õnneks on spiraal teistpidi pöörlema läinud ning varsti tuuakse paljud kõrgelt lendavaid kotkad maa peale tagasi
    loodetavasti elu siin normaliseerub järgmise paari aasta jooksul
  • rams kui tohib küsida mis mersu see selline on, et klotsid 7 kilo maksavad
    ja sellist hinnavahet ma pole küll kunagi tähele pannud et b osad 10 korda odavamad on
    see 700 krooni terve jooksu klotside eest tundub väheke ebareaalne
  • Vaat asi tegelikult üpriski lihtne.

    Kõigepealt tekitati laenurahaga buum, ning kiirelt rikastumise nähtus. Selle järgmine faas on kiirelt vaesestumise nähtus ning peale seda tulevad sisse välismaa suured ettevõtted kes ostavad kohalikud võileivahinnaga ära ning on nõus kannatama pisut ning ootama kasumit aasta paari pärast.
  • Tin, täpselt nagu juhtus Eesti pankadega 1998a, eriti kuulsa pangagaga, mille kohta öeldi "kroonijuvel pole müüdav!". Samuti läks rida Eesti firmasid sel ajal Lääne omanike kätte, eriti IT firmasid.
    Praegu toimub sama asi USA-s, kus islamimaade naftaraha ostab ära USA suurpanku.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon