29.veebruar - harvanähtav kuupäev - Free topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Free topic

29.veebruar - harvanähtav kuupäev

Log in or create an account to leave a comment

  • Nii et siis iga nelja aasta tagant on veebruaril üks päev rohkem kui tavaliselt. See päev on täna.
    Kuigi mul isiklikult pole justkui selle kuupäevaga mitte midagi pistmist, tundub see ikkagi natuke nagu eriline.
    Tahan õnne soovida kõigile sünnipäevalastele, kes sel kuupäeval on sündidnud ja ilmselt saavadki oma igat päris sünnipäeva tähistada nagu juubelit.
    Mõnes mõttes ka kadestan neid veidi, sest teiste inimestega võrreldes "vananevad nad aeglasemalt". Kui võtta aluseks päris sünnipäevad, siis minuga võrreldes oleks minuvanune tänane sünnipäevalaps tegelikult alles 9-aastane :)
  • 29. veebruariga on seotud huvitavaid traditsioone: näiteks põhjanaabrite juures on sel päeval naisel õigus kosida meest. Kui mees peaks keelduma, peab ta teda kosinud naisele ostma seelikuriide :)
  • See komme ei ole ainult pohjanaabrite juures vaid laiemalt Euroopas, inglastel sakslastel, prantslastel. Voimalik ka et mujal.
  • Iga x tuhande aasta tagant peaks olema ka 30. veebruar. Palju õnne sünnipäevaks neile, kes kunagi sel päeval sünnivad!

    Või oli see hoopis niipidi, et iga x tuhande aasta tagant jääb üks 29. veebruar ära? Astronoomid, aga miks mitte ka prl. Ergma, selgitage seda asja palun!

    Tegelikult ma kardan, et valitsused ei lase meil kunagi 30. veebruari näha. Selle asemel tekitavad nad iga x tuhande aasta tagant kahel järjestikusel aastal 29. veebruari:(
  • Peaksin tänast päeva hakkama tähistama oma teise sünnipäevana. Põhjuse andis selleks just mõned tunnid tagasi kahekümnendates noormees, kes otsustas oma mõneaastavanuse musta Mercedes-Benziga (S-klass) minu pisikese Corolla lömastada!
    Ise olen terve :-), kuigi selline kogemus on äärmiselt ebameeldiv.

    P.S. Kasutage ALATI turvavööd!
  • Calm as a cucumber. Tund tagasi lömastati auto inimese ümbert ära, aga tema heietab Eiffeli tornist.
  • Anette, tänud (ei ütle kellele), et oled endiselt meiega!
  • Aga nüüd saab uue auto vaadata. Vastavalt viimasele garderoobile :-)

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon