Pakume tööd kauplejale - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Pakume tööd kauplejale

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Mida tahame:
    a) Väga hea inglise keele oskus
    b) Kõrge IQ
    c) Loova mõtlemisega ja ideeline isiksus
    d) Analüütiline
    e) Võimsa sisemise energiaga
    f) Väga suur huvi finantsturgude ja aktsiate vastu
    g) Stressitaluja
    h) Valmis tegema pikki tööpäevi
    i) Valmis töötama 1st päeval kuni 23:30ni õhtul
    j) Tunned südamest, et aktsiatega kauplemine võiks olla just see mida hing ihaldab
    k) Usaldusväärne


    Mida pakume:
    30,000 krooni bruto katseajal või kuni 6 kuud, millele hiljem lisandub boonus
    Kehva organisatoorset poolt, kus inimesed tihtilugu ei viitsi ülikonda kanda, kiruvad turgu ja aktsiaid.

    Palume lisada CV-le ka mõned mõtted teemal:
    Kirjelda palun mõnda situatsiooni või situatsioone kuidas oleks võimalik Sinu arvates aktsiakauplemisega raha teenida. Huvitav lähenemine ja idee värskus tervitatav.
    P.S. Palume mitte tülitada neil, kes on tulihingelised tehnilise analüüsi pooldajad v.a. juhul jui pole just mingi tõsiselt erk idee

    Palume saata CV ja mõttelend aadressil: aktsiakaupleja@gmail.com
  • Selle ideede otsimise teemaga oleks võinud mõttetalgutel osaleda. Üks tasuta idee: osta odavalt aga müü kallilt.
  • Kes seda stressikena tööd küll sellise super raha eest teha tahaks:)!???
  • väärib märkimist, et nõudmiste hulgas puudub vastutustunne
  • Puhtalt filosoofilisest aspektist oleks huvitav teada, kuidas suudetakse kogenud kaupleja mingis firmas tööl hoida? Võiks ju teha pakkumise, et annan abesikile 50% tema poolt teenitud kasumist, aga see ilmselt ei toimi? Algajale on kasulik olla tööl mingis firmas, aga siin tahetakse selgelt kogemustega kauplejat.
  • nonii ja kus on diplomid?See on ju TÜ magistrikraadiga lõpetanutele täielik diskrimineerimine!
    Hariduse kohta pole midagi mainitud.Kas kandideerida võib ka 7-klassi haridusega börsihuviline?
  • Ega vist tegelikult inimest eriti tööle tahetagi, oluline on saata mõttemõlgutus aktsiaturgudel raha teenimise teemal. Võibolla saab sealt värskeid mõtteid.
  • Hmm suur onb kõrge iq ?
    Aktsiatega kauplemist tahaks teha küll, aga vaat kurat erilist õrna aimu sellest kuidas kauplemisega pappi teenida ei ole :(

    Aga selleest oskan päris häid losse teha :)
  • abesiki, mulle tundub, et sa tead midagi mida mina ei tea - küllap tasub 30k brutot makstes ennast praegustes kriisitingimustes ära? On siis ikka tõesti asjad seda nägu, et läheb ilgeks ralliks ja hiljem koos boonustega veel rohkem maksta poleks probleem?
    Ehk avad kaarte? Sest see kes on suuteline selle raha ise kauplemisega teenima, ei see tööle tule. Küll aga on sul oodata jõhkrat hulka muud rahvast.
  • Võiksite ajaloo huvides hiljem mainida mitmesaja kandidaadi hulgast te vajaliku inimese(d) leidsite. Kui juba lihtne koristaja amet kogus sada+ kandidaati, kujutan ette kohta, kus 30K pakutakse :-D
  • Selle kuulutuse võiks kuskile cv-keskusesse ülesse panna.
    Sisuliselt on on ainult ehk hea inglise keel mõnele takistuseks.Aga teised punktid on ju töötuarmeel kõik olemas.Ma tahaks näha töösoovijat,kes ytleb,et tal on madal IQ või on ebausaldusväärne:)
    Ootaks siin cv-rekordite sadu!
  • siin pakutud omadustega tegelane peaks eelduste kohaselt iseseisvalt selle 30k ilusti omale ära korraldama. Niiet ei näe miks selline tegelane peaks kellegi teise hüvanguks töötama. Ja kui antud omadustega tegelane ei ole suuteline 30k iseseisvalt omale tekitama, siis ei näe ka põhjust, miks selline tööle võtta ja veel 30k palka maksta.
    Aga huvitav oleks hiljem kuulda küll kui suure hunniku CV-sid see pakkumine kokku meelitas. :-)


  • neile, kes otsivad treidereid võin oma spermat müüa 45 179 eek gramm +käibemaks.
    20 aasta pärast võivad need spermapoisid olla päris toredad deitreiderid, mill kuus võiks olla garanteeritud
    iseasi, milliseid rahaühikuid siis teenima peab.

    võin lasta ennast "laboratoorselt" uurida, et selgitada välja milline see õige, kasumlik treider olema peaks.Hind kokkuleppel.

    väikese enesekriitilise märkusena võin öelda, et kõrge iq pole oluline nagu enamik ülaltoodud tingimustest

    piisab kui olla lihtsalt üks tuhandikmiljonist, et mitte kaotada treidides.





  • siin on paar koma( ,, ), need võib lisada sinna, kust nad ära põgenesid

    ma ju ütlesin, et q pole oluline

    haha
  • Peab nägema puude taga metsa. Usun, et sealt saadud kogemused kaaluvad üle igasuguse palganumbri.
  • See kõrge IQ on natukene kahtlane teema :-) Ma olen täheldanud, et kergelt üle keskmise IQ-ga tegelased performivad paremini, kui tõsised raketiteadlased. Viimastel esineb nn. "viielise" sündroom. Nad on nimelt kooliajast peale harjunud sellega, et neil on kogu aeg õigus. Ja nii nad lasevadki oma kahjumitel kasvada ka kasumid panevad eriti korralikult +10% juures kinni :-D

    Kauplejat otsides tuleb CV-des seega märked "cum laude" ja/või "kuldmedal" võtta kui täiendava riski allikaid. Ei, ma ei ütle, et need ei ole head asjad. Lihtsalt nõuavad tähelepanu. Kui "viieline" lõpuks aru saab, et turg on võimeline teda korralikult loputama, võib temast isegi rahamasin saada.
  • Aga kuskil oli ju uuring,et kõrge EQ-ga inimesed pidid olema edukamad kui kõrge IQ inimesed.
    Ehk teisisõnu,mis kasu on kõrgest IQ-st kui sotsiaalne lävimine on 0.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Emotional_intelligence
  • Inimene, kes tunneb, et aktsiatega kauplemine on just see mida hing ihaldab ja kes saab kiidelda väga hea inglise keele oskusega, kõrge IQ-ga, loova mõtlemisega ja on igati ideeline isiksus. On lisaks sellele veel analüütiline ja omab võimsat sisemist energiat, tugevat stressitaluvust ja pühendab aktsiatega kauplemisele igapäevaselt ca 10 tundi tuleb 30 kilose brutopalgaga kuhugi tööle? Sellistele tingimustele vastav tüüp, kes võtab selle töö peaks olema kas: a) suur lobamokk (aga me teame mida jutumeeste kohta räägitakse) või b) ebausaldusväärne (mis läheb vastuollu tingimustega, kuid väga võimekas ebausaldusväärne tegelane suudab näida ka usaldusväärsena), kes tahab oma tööandjaid tillist tõmmata.
    Need tingimused on omased tööandjale mitte töövõtjale. Lihtsalt minu arvamus
  • Samas muidugi on loomulik, et ei otsita lolli ja nõudmiste koostamisel kompromisse teha ei saa:)
  • See teeb siis palgaks 150 Krooni tund - maksud. Ei ole just palju.
    Ja kindlasti peaks ta FIE olema...
  • Te ütlete,et sellist inimest pole olemas.Aga ütleme,et on olemas inimene ,AGA a)tal pole rahalisi vahendeid,et ise kaubleda b)Mingil aatelistel põhjustel ta ei taha riskida ENDA rahaga.Ehk nn viljeleb turvalist elustiili(palk +mingi boonus iga kuu kontole ja elu on lill)
    Ehk analoogne näide ehitusfirmaga,kus kuldsete kätega tyyp,kes on firma mootor võiks iga kell oma firma teha ja kordi rohkem teenida,aga ta ei tee seda,sest ta eelistab turvalist ja pingevaba elu.
  • privador, mõtle nüüd reaalselt. Tugev stressitaluja ei julge ENDA rahaga riskida ja viljeleb turvalist elustiili? Väga võimekas inimene, kes on nõus tegema pikki tööpäevi ja ei suuda algkapitali kokku ajada? Me ei räägi ju ometi miljonitest, et alustada aktsiaturul.
    See on umbes sama rumal jutt, et ma ei saa jooksma minna kuna mul puuduvad 2000 krooni maksavad Nike tossud
  • privador, rightsaid - äkki on vastus lihtsam - see inimene on alla 25e aasta vana.
  • privador, et pakutav raha välja teenida, on vaja ainult 1000 FAS/FAZ aktsiaga iga päev 10 sendine liikumine kinni püüda. Selleks ei pea eriline spetsialist olema.
  • ahjaa, võrdlus ehitusmeestega on kohatu. Sest töö hankimine ehitusturul on tunduvalt raskem, kui kaubelda monitori taga täpselt samal aktsiaturul kas endale või tööandjale. Basic asjad mille eest veel 10 aastat tagasi profid maksid on juba algajatele tasuta kättesaadavad.
  • Teine asi,äkki tööandja pakub midagi(mingit platvormi),mida ta üksikisikuna ei saaks kasutada.
    A la mingi "ämblik" ja oleks vaja kogemustega liha,kes sealt infost läbi näriksid.
  • privador, väga võimalik. Aga mina oleks kuulutuses jätnud palganumbri välja käimata, sest 30 000 on piisavalt suur summa Eestis, mis tõmbab ligi lihtsalt "ilusaid ja vingeid" elumehi kelle enamus aeg möödub peegli ees kulmukarvasid kitkudes. On lausa trend, et, kui märkida kusagil palganumber, mis ületab Eesti keskmist, siis kandideerivad kõik Eesti ilusmehed ja -naised
  • privador, Kuda sa EQ-d kasutades raha teendid, käid teiste traderite kaeblikku möla kuulamas ?

    Üldiselt mehed minge puu taha, maailm on üks suur kokkusattumuste ja juhtuse koht, 150se IQ-ga tüübid harivad hiinas põldu, ja kedagi ei huvita nende iq või eq või whdever.

    Kui me võtame antud parameetrid, siis mina ei näe nendes parameetrites ühtegi granted rahateenimis vahendit,
    Mida tahame. Pigem on tegemist ikkagi potentsiaaliga.

    Vaatame misa siis antud omadused natuke lähemalt kujutavad ?

    a) Väga hea inglise keele oskus

    See omadus on niikuinii kõikidel olemas juba.

    b) Kõrge IQ

    Vat selle kohapealt ei oska arutleda kuna puudub arusaam kuikõrget iq-d nõutakse.
    Aga ütleme ausalt, see on esimene kord kui ma näen et keegi pakub raha IQ- eest.
    Muidu üldiselt on IQ ikkagi suhteliselt karistatav nähtus töökeskkonna.


    c) Loova mõtlemisega ja ideeline isiksus

    Neid on meil terve kuradima zavood või levikas täis.

    d) Analüütiline

    Analüütikuid vedeleb meil ka ju karjade kaupa igalpool, võta üks ja viska teist (Vaata äripäeva teemat)

    e) Võimsa sisemise energiaga

    Põhimõtteliselt siuke tüüp keda igas suuremas asutuses ja riigiasutustes peedistatakse, kuna ta tahab muutusi ja külvab segadust.

    f) Väga suur huvi finantsturgude ja aktsiate vastu

    NC

    g) Stressitaluja

    Võtame suvalise kesk võui madaltaseme juhi kes lihtsalt talub oma lollusega stressi jne.

    h) Valmis tegema pikki tööpäevi

    Pmst vähesed ei ole valmis tegema pikki tööpäevi kui selleest pappi saab.

    i) Valmis töötama 1st päeval kuni 23:30ni õhtul

    Ma nigu ei näe kuidas antud omadus muudel aladel aitaks raha teenida.

    j) Tunned südamest, et aktsiatega kauplemine võiks olla just see mida hing ihaldab

    Vat see on kõige suurem küsimus üldse. Selleks, et saada perfectionit mingis valdkonnas


    k) Usaldusväärne

    Jälle Default mõõtmatu väärtus.


    Minuarust on selle kuulutuse parameetrid suhteliselt tagasihoidlikud isegi. 30Kbruto on eesti tingimustes suht tippspetsialisti või kesktaseme juhi palk.

    Ma ei ütleks, et see katseaja palgaks Vähe oleks, Arvestades seda et ei otsita siiski proffi vms.


    rightsaid ära ülbitse selliseid tüüpe on päris palju igal pool ja paljud teenivad kordades vähem kui mõni õigete tutvuste / paberitega töll.
  • Sellest võiks lausa reality show teha.
    Abesiki koos kompanjonidega ühe laua otsas ja töölesoovijad teist poolt lauda.
    Ja pärast saadet omistavad saate staarid eesliite kaupleja-Ülle või kaupleja -Ants
  • privador, kas sind on pind torganud kusagile või?
  • ma ei taha ülbitseda:) aga ma siiski arvan, et "selliseid" inimesi ei ole kõik kohad täis. zavood või levikas võivad küll loovaid isiksusi täis olla, aga see oleneb ka sellest mida keegi loovuseks peab. Minu jaoks nt ei ole see loov mõtlemine, kui tõmban kärbsel tiivad või khm-khm situn purki ja siis mõtlen, et vinge, teistsugune, imposantne. Ning stressitaluv inimene pole ka alati see keda kõik peedistavad kuna ta tahab muutusi ja teisiti teha ehk teisisõnu külvab lihtsalt segadust. "Ma tahan nii teha, ma olen alati nii teinud" ja sellisele on kuradi raske selgeks teha, et ta on kogu aeg enne valesti teinud.

    Ma ei eita, et poleks ise samasugust kuulutust teinud, kui mul oleks kauplejatele tööd pakkuda. Nõudmised peavadki ranged olema.

    Aga ok, see on tegelikult teemast välja ja solgib abesiki foorumit.
  • rightsaid, stressitaluv inimene on enamasti ikka kapseldunud endasse. Ma olen näinud kuidas inimene kellele laoti külma närviga 5 inimese töö kaela, käis peldikus nutmas stressi tõttu, a kogus ennast ja lasi rahulikult edasi. Samas tema ülemus lihtsalt näris nätsu ja ütles näed midagi ei ole teha. Vat tema ülemus oli stressitaluv, sest tal oli pohui.

    Võimsa sisemise energiaga inimene on see, keda peedistatakse, sest ta tahab edasi minna, areneda jne. Aga süsteem tavaliselt peedistab selle.

    Minuarust, ei ole abesiki kuulutuses midagi üleloomulikku ja arvan, et selliseid vendi peaks olema karjade kaupa.
  • hmmm, paljud siinsetest investoritest on viimase aastaga plussi jäänud (rahas istujad ei loe)?

    Vot sellepärast olekski hea treider olla palgatööna, et kui "s*tasti" läheb saad vähemalt enda 30 kilogi kätte, et liis maksta ja leib lauale osta. pealegi kui nooremapoolne tegelane, siis 30 k igakuiseks teenimiseks iseseisvalt peab isegi "heal ajal" küllalt kõva algkapital olema, mida ei pruugi olla kusagilt võtta.

    Ei näe teema üle ilkumiseks põhjust.
  • Töötasu 30k bruto eesti tingimustes jah suht normaalne. Aga arvan siiski ,et kaupleja töötasuna ei ole see üldsegi suur sest sellega kaasneb kindlasti ka mingi vastutus. Ja see on ju katseajal, hiljem lisandub veel boonus. Võrdluseks soomes saab lihtehitaja 30k neto peo peale ja ei ole sul mingit stressi vaja taluda ja tööpäev on ka lühem.
  • Tin, vaevalt sellele inimesele külma närviga viie inimese töö kaela laoti. Kui seda oleks tehtud, siis oleks ta otsad andnud mitte peldikus nutmas käinud. Ok, must huumor, aga teadmata Sinu konkreetset inimese juhtumit, siis pigem kaldun arvama, et enamasti tänapäeval väga paljud inimesed ei tee töö juures ära ka seda ühe inimese tööd. Vähemalt, mis puudutab intellektuaalset tööd. Või kuidas seletada seda, et tähtajalised tööd saadakse alati valmis kõige viimasel minutil? Nihutatakse tähtaega ettepoole, tahapoole, aga ikka saadakse viimasel minutil hakkama.
  • Usun et ka LHV-s saavad maaklerid enamvähem sama tasu või rohkem ja kindlasti rakendatakse ka boonussüsteemi. Aga nad ju töötavad seal, kuigi ega neistki enamusel arvatavasti ei ole probleem see 30k ise kauplemisega teenida.
  • Saage inimesed aru, et on isikuid, kes on head spetsialistid kui viletsad ettevõttjad. Ettevõtlus ei sobi kõigile. Seega on alati tööturul saadaval kvaliteetne liha. Lihtsalt mõned, kel munad lähevad vanusega rohkem karva, hakkavad oma ärile mõtlema. Samas, mis point oma ärist, kui sa oled seotud ühe kliendiga ja enamaks ei püüdle.

    Ootan huviga lõpptulemust ja skoori.
  • Mony

    Ja arvestades saadud kogemust, siis näiteks mina isiklikult oleks nõus see neli kuud õppima ka pmst granted pesemisvõimalusega kasarmutingimustega elamise ja 100 kroonise päevaraha eest, hoolimata sellest, et teistel aladel teenib rohkem. Mingit vastutust ma aga küll ei julgeks võtta sest tegemist on siiski minujaoks tundmatu alaga. Ma arvan, et 4 kuu jooksul saab igaleühele selgeks kas tal on mõtet finantsturgudel üldse midagi teha või tegeleda millegi kasumlikumaga.

    Ja arvestades praegust majandusolukorda siis on tegemist ikkagi väga kõva pakkumisega. Töötuid on ca 60 000 juba ja ma olen enam kui kindel, et selles massis on vähemalt 200 antud parameetritele vastavat inimest, kes siis on kuidagimoodi hammasrataste vahele jäänud.

    rightsaid, seletan sulle lahti miks kõik tähtajalised tööd saadakse valmis viimase päevaga.

    Igal töötajal on alati olemas oma tööde queue, sealt quest valitakse või suunatakse inimestele töid vastavalt prioriteetidele ja karjuvale vajadusele, mida lähemal on tähtaeg seda tugevam surve on peal. paar kolm päeva enne tähtaja lõppu jõuab survetugevus kriitilise piirini ning vihutakse tööd teha ööd ja päevad. Ning muud tööd lükatakse edasi või lastakse õhku. Ma olen korduvalt pidanud valima overloaded que tõttu mis projekt ära teha ja mis projekt õhku lasta. Lisaks sellele on töötajate survestamiseks tavaliselt valem Reaalne tähtaeg -n päeva. Aga töötegijad hammustavad selle enamasti läbi ning asjad lähevad ikkagi üle aja, sellepärast, et surve ei olnud kriitiline.
  • Sellega nõus,et praegu 60k töötut ja asjalikku inimmaterjali võib leida küll.
  • Tin, arvad tõesti, et abesiki otsib endale kauplejat nende 60 000-nde seast, kes tulevad mune sügama ning siis vaatama kas asi üldse neile pinget pakub?
    Mina kutsuks abesiki asemel tõenäoliselt inimese tulemuspalgaga tööle. See oleks minu meelest kõige mõistlikum ja ka õiglasem. hardcore mehest võib saada tubli tiimiliige ja softcore vend laseb peagi minema.
    Ja see tähtaegade asi on väga simple. Kui sõltud teistest osapooltest, siis on hilinemine mõistetav. Kui ei sõltu, siis on asi veel lihtsam. Sa kas teed või ei tee.
  • rightsaid, ma arvan, et abesiki otsib inimest kes talle piisavas koguses raha sisse toob, muu ei ole oluline.

    Ma kipun arvama, et palk kui selline antud valdkonnas ei ole motivaatoriks. Sest teatud tasemel, tekib situatsioon kus palk lihtsalt motivaatorina muutub olematuks ja tegelased kellele see 30k on tugevaks motivaatoriks ei suuda tõenäoliselt kuigi tugevalt performida.

    Tähtaegade asi on nii simple juhul kui on tegemist ühe tööga, a kui on 20 paraleelset tööd, siis kipub prioriteetide paigaldamine ja nihutamine üpriski protsessorit koormav tegevus olema.
  • Un-fuckin-believable, mis kuradi tatti siin teema all pritsitud on. Tüübid, kui teil ei ole kauplemisest mitte vähimat aimugi, siis hoidke oma näpud muuks otstarbeks kui kümnete kommentaaride kirjutamiseks. Paras kalevjaikide kari kokku sattunud siin, jahuvad lõputult teemal, mida nad parimal juhul kuskilt filmist näinud on. BTW, Boiler Room EI OLE parim börsiteemaline film ja selle äravaatamine koos mingi toreda naissoo esindajaga, kes Vin Dieselit näha tahtis, EI TEE teid adekvaatseks, et teemal sõna võtta.

    Kuulutuses toodud nõudmised? Need võib kokku võtta järgmiselt:
    * Meeletu huvi aktsiatega kauplemise vastu
    * Smart
    * Meeletu huvi aktsiatega kauplemise vastu
    * Suuteline genereerima ideid
    * Meeletu huvi aktsiatega kauplemise vastu
    * Töökas
    * Meeletu huvi aktsiatega kauplemise vastu

    Palk? Kurat võtaks, see on selline pakkumine, kus tõeline huviline on valmis tööle ronima ainult lõunasöökide eest ja kolima kontorisse, et üüri ei peaks maksma.

    Disclaimer: mul puudub igasugune seos antud kuulutusega, lihtsalt lugesin seda siit.
  • jah, jim, mina w8-ben-ist kaugemale ei jõudnud
  • selline töökoht on suhteliselt ideaalilähedane kõigile börsihuvilistele. Ainuke miinus asja juures on et kui asjaga nii tõsiselt tegelema hakata võib kogu muu elu heaga ära unustada. Naine-lapsed-ämm-sõbrad-sugulased - misasjad need veel on?
  • Teades, milline fooruminautija Abe on, meeldib mulle ta lähenemine: kuulutus pandi välja ja rohkem süljefestivalil ei osaleta. Kel vähegi huvi ja oidu on, saatke oma CV, kogemus on kindlasti väärtuslik.
  • jim, sinu kommentaar on küll kõige teravam. Ma võin rahulikult oma sõnade peale kihla vedada.
  • Naljakas foorum teil siin. Iga mats üritab "teie nahad ei tea kauplemisest sittagi (alltekst: erinevalt minust)" egotrippi viljeleda.
  • jim, see on tõsi, et õige mees töötab ka lõunasöögi eest.
  • Sel teemal on eeldusi saada nädala enmivaadatud teemaks!
    Abesiki, kaval rebane on suutnud jälle foorumlastele anda kondi järamiseks.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon