Investeerimine valuutavahetusse - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Investeerimine valuutavahetusse

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Viimasel ajal on järjest rohkem tulnud infot investeerimisvõimalustest valuutavahetusse. Sveitsis pakutakse suuremate summade investeerimist, ning lubatakse suurt tootlust. (Tean inimest, kes on osalenud ca 5 aastat ja raha mitmekordistanud ning võidu ka välja võtnud.). Peale selle on saadaval toetavad arvutiprogrammid ning keskkonnad isetegevuseks. Tean siingi paari edulugu. Kas keegi oskab sel teemal midagi lisada isiklikust kogemusest lähtudes e. faktidega põhjendades? ( Kuulujutte tean isegi palju.)
  • Oot....teises foorumiteemas võtsid korteri tagatisel laenu ja nüüd plaanid forexi mängudega tegelema hakata? Saadud rahaga?
    Selle teemalised foorumid on Siin.
  • opex. Need teemad on minu jaoks lahus. Info eest tänan.
  • Mulle meeldiks kah teada, mis inimesed need on, kes midagi kuskil mitmekordistanud on? Pigem on ikka "palju nalja" saanud sellega, kuidas mingite tegelaste "süsteem" on osutunud täiesti tavaliseks püramiidskeemiks. Rääkimata sellest, et investeerimisega pole igasuguste 45-ste vene tädide poolt promotavatel "kauplemisplatvormidel" küll midagi pistmist.
  • To: ester777, Sa kirjutad : "Tean inimest, kes on osalenud ca 5 aastat ja raha mitmekordistanud", "Tean siingi paari edulugu".
    Kirjuta veidi lähemalt, et mida see inimene sulle konkreetselt rääkis, samuti mis siinseid edulugusid sa täpsemalt tead.
  • ttrust. "Kohalikud edulood" on tuntud kohalikud inimesed, kes muu investeerimise kõrval on katsetanud forexit. Alguses tulid kaotused. Katsetati mitut "robotit" ja infoallikaid. Lõpuks leiti sobiv metoodika, mis korvas varasemad kaotused ja nüüd läheb väga hästi - oluliselt paremini kui aktsiatega. Nimesid ja metoodikat nad ei luba levitada.
    5 aastaga raha mitmekordistaja on tuttav sakslane. Ta ei teinud seda ise vaid kasutas Sveitsi panga teenust (alustas 1MEUR-ga). Sinna saab minna praegugi tema vahendusel, kuid seal ei saa väikeste summadega jutule. Kui see teema on huvipakkuv, siis paku näiteks e-posti aadress ja saad rohkem infot.
  • Noh, neid kohalikke edulugusid ei oska kommenteerida, aga see "tuttav sakslane", kelle kaudu viia raha Shveitsi panka...

    :)

    Klassika.
  • Ah mis jamate mingi suvalise tuttava sakslasega. Kui huvi rahast lahti saada, siis olen nõus aitama. Jutule võtan alates 10M EUR-ist ja luban, et peale raha üleandmist ei näe omanik enam raha ja mind ka enam. :-)
  • Tehnoloogia on arenenud ja areneb edasi nii peadpööritavalt, et kahtluse alla on seatud keskkoolis õpitud mateeria jäävuse seadus.
  • Notton. Mateeria jäävuse seadust ei sea ma kahtluse alla - olen hariduselt insener, teaduskraadiga pealegi. Aga mateeria (ka raha) võib ümber jaguneda (omanike vahel). LHV klientidel peaks see ju teada olema. See toimub ka rahaturul. Mõned on teistest edukamad. Teadmised on selleski mängus abiks.
  • http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=264618

    Vaata kui hea mees, ikka võtab veel raha vastu :)

    Inimesed vist ei õpi kunagi.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon