FOREX - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

FOREX

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • 15.02.2010

    EUR langes 12.02, kuna Kreeka abistamist puudutava info vähene detailsus frustreerib investoreid. Euro langust soodustavad ka Saksamaa ja EL nõrgad majanduste sooritused.

    EUR/USD (1,3600)
    52n kauplemisvahemiku suhe: 42,6%
    Trend: 1h langev / 1d langev
    Ekstreemtasemed (Stoch 10,3,3 / 20-80): 1h üle müüdud (10) / 1d üle müüdud (16)
    Toetustasemed: 1,3585 / 1,3530 / 1,3470
    Vastupanutasemed: 1,3660 / 1,3697 / 1,3730
    Peale eelmist hüplevat nädalat alustati Aasia sessiooni konsolideerumisega, mis praegusel hetkel on muutunud liikuvamaks. Paar on surumas toetustasemele 1,3585, mida peetakse võtmetasemeks ja mille püsiv läbimine võib viia uute langusteni.
    Eelmise aasta lõpust alanud langustrend on jõus. Langust on asunud kinnitama ka 200 päeva EMA. Hetkel ollakse testimas olulist toetust (1,3580), mis on muuhulgas ka 2004 ja 2005 aasta kõrgeimad tasemed. Kui EUR langeb alla 1,3580 taseme on edasine langus tõenäoline 1,3370 tasemele. Müügisurve külmutamiseks on tarvis püsivalt ületada 1,3800 tase ja seejärel on langustrendi murdmiseks vaja läbida veel 1,4000 vastupanu.

    GBP/USD (1,5640)
    52n kauplemisvahemiku suhe: 58,6%
    Trend: 1h horisontaalne / 1d langev
    Ekstreemtasemed (Stoch 10,3,3 / 20-80): 1h üle müüdud (6) / 1d neutr libisev (25)
    Toetustasemed: 1,5640 / 1,5580 / 1,5535
    Vastupanutasemed: 1,5690 / 1,5740 / 1,5770
    Täna varahommikul avaldatud majade hinnaindeks näitab UK majanduse elavnemist. Majade hinnad ületasid ootusi olles aasta baasil tõusnud 6,1%, mis on varasemast näitajast 2% kõrgem. Paari kurss on hetkel konsolideerumas, kuid hinnaliikumist vaadeldes on tunnetatav teatud allapoole liikumise surve.
    Jaanuari teisel poolel alanud langustrend kehtib. 2009 a juulist alanud horisontaalses koridoris liikumine on jaanuaris alanud languse tulemusel küsitavaks muutunud, sest viimastel päevadel kaubeldakse allpool koridori toetustasemena toiminud 1,5750 kurssi.

    EUR/GBP (0,8684)
    52n kauplemisvahemiku suhe: 28,1%
    Trend: 1h langev / 1d langev
    Ekstreemtasemed (Stoch 10,3,3 / 20-80): 1h neutr langev (50) / 1d üle müüdud langev (17)
    Toetustasemed: 0,8665 / 0,8650 / 0,8630
    Vastupanutasemed: 0,8723 / 0,8750 / 0,8775
    Eelmise nädala viimaste kauplemispäevade sügav langus otsib hetkel üsna kitsas hinnakoridoris tasakaalu. Kiiresti kitseneb Bollinger Band laseb oodata peatset suuremat liikumist.
    Paar on eelmisest 2009 alates kaubelnud horisontaalses koridoris. Koridori alumisel servale avaldab survet eelmise aasta oktoobris alanud langutrend, mis on järjekindlalt hinna ülemist piiri langevana hoidnud. Langust on asunud kinnitama ka 200 päeva EMA.
  • Milleks see 'kauplemisvahemiku suhe' hea on? On ta äkki mõnes indikaatoris sees, loeks lähemalt?
  • erlendz, milleks sa selle siia postitasid? Iga fx trader, kes asja vähegi tõsiselt võtab teab juba kõike seda. Ja ma arvan, et ma ei liialda, kui ma väidan, et sa ei ole seda infot ise välja arvutanud. Seega milleks seda kopi-peistida kui igaüks, kellel seda vaja, oskab selle info ise üles kaevata?
  • 16.02.10
    Tänasel päeval liituvad FX-turuga ka USA kauplejad ja see tõstab kindlasti kauplemismahte, ning annab ninnaliikumistele hoogu juurde. Majandusnäitajate poole pealt avaldatakse täna kell 10.30 UK tarbija- ja jaemüügi hinnaindeksid, ning kell 12.00 ZEW hinnang Saksa majanduse olukorra kohta. Investorid on jätkuvalt mures Kreeka olukorra pärast ja selgust toovaid uudiseid.

    EUR/USD (1,3639)
    52n kauplemisvahemiku suhe: 44%
    Trend: 1h langev / 1d langev
    Ekstreemtasemed (Stoch 10,3,3 / 20-80): 1h üle ostetud (83) / 1d neutr (2)
    Toetustasemed: 1,3620 / 1,3577 / 1,3530 /
    Vastupanutasemed: 1,3662 / 1,3695 / 1,3715
    Paar kauples eile väga kitsas vahemikus ja madala käibega. Ollakse surumas toetustasemele 1,3580, mida peetakse võtmetasemeks ja mille püsiv läbimine võib viia uute langusteni. Eilse päeva jooksul testiti 2 korda kõnealust taset, mis pakkus ka vajalikku tuge.
    Tänase Aasia sessiooni ajal testiti vastupanu madala käibe jures 1,3640, mis on kirjutamise hetkeks läbitud. Kuigi kurss on vastupanust läbi murdnud on paar karulikus meeleolus, kuna langustrend on kehtiv ja Stoch on vastupanu testimise käigus tõenäoliselt kütuse ära kulutanud.

    GBP/USD (1,5716)
    52n kauplemisvahemiku suhe: 60,8%
    Trend: 1h horisontaalne / 1d langev
    Ekstreemtasemed (Stoch 10,3,3 / 20-80): 1h üle ostetud (90) / 1d neutr tõusev (38)
    Toetustasemed: 1,5665 / 1,5635 / 1,5580
    Vastupanutasemed: 1,5720 / 1,5740 / 1,5765
    Eilne liikumine sumbus samal tasemel kust Aasias kauplemispäeva alustati. Pikaajalise hinnakoridori toetusest (1,5750) on saanud vastupanu ja sealt läbimurdmine ei ole lihtne. Samas on paar leidnud ka toetust ja on asunud taas koridoris kauplema. Praeguseks hetkeks on eelmine vastupanu 1,5690 tasemel läbitud ja joonistumas on tõusev kiil (vt 1d graafik), mis võib viia teatud punktis ülespoole läbimurdeni.

    EUR/GBP (0,8687)
    52n kauplemisvahemiku suhe: 28,4%
    Trend: 1h langev / 1d langev
    Ekstreemtasemed (Stoch 10,3,3 / 20-80): 1h libisev (74) / 1d üle müüdud langev (16)
    Toetustasemed:0,8670 / 0,8665 / 0,8650
    Vastupanutasemed: 0,8700 / 0,8723 / 0,8750
    Eelmise nädala viimaste kauplemispäevade sügav langus otsib hetkel üha kitsenevas hinnakoridoris tasakaalu. Kiiresti kitsenev Bollinger Band laseb oodata peatset suuremat liikumist.
  • Tänan Teid küsimuste ja kriitika eest.

    52n kauplemisvahemiku suhe näitab väga lühidalt ja arusaavavalt hetkeolukorda aasta lõikes - hetkehind aastase hinnaliikumise vahemiku suhtes. Mingis mõttes on see nagu RSI. Arvutan seda ise ja hetkel kasutan seda näitajat selleks, et määratleda kursi tugevust või nõrkust. Samuti tahan ma alati teada, kas ollakse aasta plaanis oluliste toetus või vastupanu tasemete läheduses.

    Seda infot kuvan siia lihtsal põhjusel - nimelt ma tahan seda teha. See on minu päeva setupi osa ja ma teen seda sellises formaadis, mis võimaldab ka foorumis avaldamist. Enamuse sisust kirjutan, arvutan ja määratlen siiski ise. Loomulikult integreerin ka olulisi protsesse, millest olen FX uudiste põhjal teadlikuks saanud. Peaaegu kogu kokkuvõte tekib graafikutega töö põhjal. Arvutan 52n vahemiku, määran trendid ja totus, ning vastupanu tasemed. Seejärel kirjeldan graafikutelt avaneva pildi alusel olukorda ja põimin sinna sisse ka avaldatud majandusnäitajaid ning olulisimaid FX-turu teemasid. Niiet asi on copy-pastest kaugel. Samuti arvan, et tõsine FX kaupleja tunneb huvi selle vastu, mida teised kauplejad turul näevad ja mõtlevad. On ju hea oma analüüsi võrrelda ja saada kas kinnitust või leida nõrku kohti.

  • Kas sa kaupled ka või oled niisama jutumees?
  • 17.02.2010
    Eilse kauplemispäeva Euroopa sessiooni lõpus toimus dollari üldine nõrgenemine peamiste valuutade suhtes. Põhjuseks oli Kreeka hirmude hajumise tagajärjel riskiisu kasv ja USD "turvalise sadama" rolli vähenemine.

    Täna on tulemas üsna tihe majanduslike andmete avaldamise päev:
    - *** 11.30 BoE minutid
    - *** 11.30 UK tööjõustatistika
    - *** 21.00 USA FOMC minutid.


    EUR/USD (1,3768)

    52n kauplemisvahemiku suhe: 48,8%

    Trend: 1h langev / 1d langev

    Ekstreemtasemed (Stoch 10,3,3 / 20-80): 1h üle langev (65) / 1d kasvav (53)

    Toetustasemed: 1,3740 / 1,3695 / 1,3630 /

    Vastupanutasemed: 1,3795 / 1,3835 / 1,3880

    Eilse päeva külgsuunas libisev liikumine muutus Euroopa sessiooni lõpuks vägevaks üleshüppeks. Tegemist oli suurima päevasisese hinnatõusuga alates eelmisest detsembrist ja päevane liikumisvahemik oli 210 pip.
    Investorite mure Kreeka olukorra pärast andis järele, kuna EL rahandusministrite seisukoht on, et kreeka ei vaja finantstoetust. Turuosalised tunnetasid riskiisu taastumist ja optimism globaalse majanduskavu suhtes vähendas dollari "turvalise raha" seisust, mis viis USD langemiseni põhiliste valuutade suhtes.
    Eile avaldatud ZEW vaatluse tulemused ütlesid, et Saksamaa majanduse hetkeolukord on ootustest kõrgem, kuid EL terviklik majanduse kliima peetakse institutsionaalsete investorite poolt siiski jahenevaks

    Hetkel on paar tasakaalu otsimas. Läbimurre 1,3740 tasemest võib viia euro edasisele langusele 1,3695 suunas. Langustrend on jätkuvalt jõus.


    GBP/USD (1,5765)

    52n kauplemisvahemiku suhe: 62,3%

    Trend: 1h tõusev / 1d libisev

    Ekstreemtasemed (Stoch 10,3,3 / 20-80): 1h üle tõusev (35) / 1d tõusev (67)

    Toetustasemed: 1,5760 / 1,5720 / 1,5700

    Vastupanutasemed: 1,5795 / 1,5820 / 1,5865

    Eile testis paar trendijoone vastupanu tasemel 1,5715 ja see tase murti Euroopa sessiooni lõpuks. Kauplemispäeva lõpuks saavutati 1,5795 tase, mis andis päevaseks liikumismahuks 170 pip. Hinnarallile aitas kaasa Kreeka murede lahtumisest tingitud dollari langus. Ootustele alla jäänud jaanuari tarbijahinna indeks ei pääsenud mõjule kuna aasta baasil tuli inflatsiooninäitaja 3,5%.

    Hetkel on paar konsolideerumas, saades tuge 1,5760 tasemelt. MACD ja Stoch on mõlemad langemas ja jõudmas tasemeni, mis muudab kerge allapoole korrektsiooni tõenäoliseks. ka 10 EMA on keeranud horisontaali ja laskunud hinnal endast läbi vajuda.


    EUR/GBP (0,8723)

    52n kauplemisvahemiku suhe: 32%

    Trend: 1h tõusev / 1d langev

    Ekstreemtasemed (Stoch 10,3,3 / 20-80): 1h langev (68) / 1d üle tõusev (26)

    Toetustasemed:0,8708 / 0,8690 / 0,8660

    Vastupanutasemed: 0,8745 / 0,8768 / 0,8790



    Paar murdis eilsel kauplemispäeval läbi väga kitsaks muutunud Bollinger Bandi ja ka 0,8700 vastupanust ning edenes jõudsalt 0,8745 tasemeni, mis peatas tõusu. Selle liikumisega lõpetati kolme päevane langustsükkel.
    Hetkel on paar Aasia sessiooni järgselt konsolideerumas. Bollinger Band on taas kokku tõmbumas ja 10, 21 ja 89 EMAD on koondunud kitsasse horisontaalselt liikuvasse kimpu.
  • 18.02.2010

    EUR/USD (1,3586)
    52n kauplemisvahemiku suhe: 42%
    Trend: 1h langev / 1d langev
    Ekstreemtasemed (Stoch 10,3,3 / 20-80): 1h üle kasvav (34) / 1d kasvav (39)
    Toetustasemed: 1,3557 / 1,35530 / 1,3470 /
    Vastupanutasemed: 1,3590 / 1,3610 / 1,3632
    Eile alanud suuremahuline liikumine jõudis tänase Aasia sessiooni ajal konsolideerudes esmaspäevasest tasemest madalamale. Paari languse taga võib näha USDd soosivat sentimenti, mis sai päeva jooksul tuge ka ootusi ületavatest majandusnäitajatest. Lisaks on FED kooseisus tekkinud mõtteviis, mis soovib muutust retoorikas, et luua paindlikkus intresside mõõdukaks tõstmiseks. Kuigi Kreeka probleemid näivad olevat järele andnud on mõjus siiski tunda, sest investorid on jätkuvalt eelarvedefitsiitide pärast mures ja loobuvad eurost, ostes võimalikest probleemidest kasu lõikamiseks ja riskide maandamiseks kulda.
    Hetkel paar konsolideerumas, ning testimas 1,3590 vastupanu. Kuna eilse tõusuga tehti ühtlasi madalam kõrge, on langustrend jätkuvalt tugev. Deutsche Bank FX analüütikud näevad, et surve eurole säilib veel mõnda aega.

    GBP/USD (1,5654)
    52n kauplemisvahemiku suhe: 59%
    Trend: 1h libisev / 1d tõusev
    Ekstreemtasemed (Stoch 10,3,3 / 20-80): 1h üle tõusev (41) / 1d tõusev (62)
    Toetustasemed: 1,5638 / 1,5614 / 1,5575
    Vastupanutasemed: 1,5680 / 1,5706 / 1,5746
    Peale eilset langust, mis oli põhjustaud dollari üldisest tugevusest, otsib paar hetkel tasakaalu, testides 1,5638 toetust. BoE minutid ütlesid, baasintress jääb samaks ja majanduse taastumise toetamiseks ollakse vajadusel valmis ka täiendavaid stiimuleid ringlusse laskma.

    EUR/GBP (0,8679)
    52n kauplemisvahemiku suhe: 27,6%
    Trend: 1h langev / 1d langev
    Ekstreemtasemed (Stoch 10,3,3 / 20-80): 1h tõusev (51) / 1d üle langev (18)
    Toetustasemed:0,8661 / 0,8638 / 0,8600
    Vastupanutasemed: 0,8680 / 0,8696 / 0,8710
    Eilse EUR ja GBP languse USD vastu kaalus üles GBP viies paari taas 5 päeva madalaimale tasemele. Hetkel ollakse konsolideerumas ja testimas vastupanu 0,8680.
  • Tänud ülevaate eest, hea lihtne silma peal hoida
  • GBP/USD graafik on ülimalt huvitav. Siit on võimalus pikalt alla tulla.
  • GBP/USD näitab hetkel põhjaks 1.5015
    Suurepärane tehniline liikumine.
  • Ootaks endiselt varasemalt avaldatud ülevaateid.
    Forexiga mitte tegelevatel inimestel on seda huvitav lugeda.

    Edu.
  • Äripäva vahel ilmus jälle uus reklaamleht, FOREX nr 3.
    Keegi, kes teenib forexis selle pealt korralikult raha, teeb hirmsasti reklaami. Päris avatlev pakkumine on tasuta osavõtt kauplemisvõistlusest, ja ka korralikud auhinnad.
    Ainuke puudus - Forexis ja Olümpikus valdav enamus kaotavad. Kasiinovõlglased on olemas, võivad tulla ka valuutaturgude võlglased (ma mõtlen, et võtavad kuskilt laenu, et seal mängida).

    Pakun, et aktsiaturul, tänu pikaajalisele tõusutrendile, on kaotajaid vähem. Kaupleja võib ümberorjenteeruda investoriks.

  • usdchf long @0,9942 - sl 0,9892 - tp 1,0181
  • otokas
    usdchf long @0,9942 - sl 0,9892 - tp 1,0181


    Kas viitsid mõne sõnaga selgitada, miks selline bet?


  • h4 graafik - põhimõtteliselt ainult graafiku pealt tehtud tehing, riski/tulu suhe minu arvates OK.
  • Olen siin kommentaariumites ennegi forex teemal kirjutanud ning saanud vastu põhiliselt negatiivseid umbusklikke kommentaare. Käesolevas kirjutan korra veel kedagi millekski agiteerimata. Olen alaga usinasti tegelenud ca 4 aastat. Õpipoisi ajal oli mitmeid õpetlikke tagasilööke aga nüüd on hakanud püsiv edu tulema. Kauplen omaloomingulise robotiga (EA) ca tosinal valuutapaaril üheaegselt. Korra päevas vaatan roboti seadistused üle ja vajadusel korrigeerin... Robot ei vaja prognoose (tuleviku ennustamist) vaid töötab jälgivsüsteemi põhimõttel... Robot LS_CA_3 on installeeritud MetaTrader4-le ning võib olla rakendatud praktiliselt iga brokeri juures. Kahjuks LHV pank ei kasuta MT4-ja ning seega ma oma pangas kaubelda ei saa. Hiljuti avasin Managerkonto Admiral Markets-is.
    https://www.myfxbook.com/members/mart77forex/ls-ca-3/1525201
    Rõhutan veelkord, et ma ei paku midagi ega agiteeri kedagi. Kui keegi on huvitatud kauplemise tehnikast ning tahab asja arutada, siis
  • Mis asi on Managerkonto Admiral Markets-is?
  • FXhuviline1
    Olen siin kommentaariumites ennegi forex teemal kirjutanud ning saanud vastu põhiliselt negatiivseid umbusklikke kommentaare. Käesolevas kirjutan korra veel kedagi millekski agiteerimata. Olen alaga usinasti tegelenud ca 4 aastat. Õpipoisi ajal oli mitmeid õpetlikke tagasilööke aga nüüd on hakanud püsiv edu tulema. Kauplen omaloomingulise robotiga (EA) ca tosinal valuutapaaril üheaegselt. Korra päevas vaatan roboti seadistused üle ja vajadusel korrigeerin... Robot ei vaja prognoose (tuleviku ennustamist) vaid töötab jälgivsüsteemi põhimõttel... Robot LS_CA_3 on installeeritud MetaTrader4-le ning võib olla rakendatud praktiliselt iga brokeri juures. Kahjuks LHV pank ei kasuta MT4-ja ning seega ma oma pangas kaubelda ei saa. Hiljuti avasin Managerkonto Admiral Markets-is.
    https://www.myfxbook.com/members/mart77forex/ls-ca-3/1525201
    Rõhutan veelkord, et ma ei paku midagi ega agiteeri kedagi. Kui keegi on huvitatud kauplemise tehnikast ning tahab asja arutada, siis


    Kiikasin korra sinu avaldatud lingile ja ega sealt midagi head välja ei tulnud. Kasum on küll korralik aga ma ei saa mainimata jätta seda, et sul on palju avatuid positsioone. Mõni neist üle 400pipsi miinuses.
    Minule ei paistnud mingit edu silma.
    Negatiivseid umbusklikke komme saab ikka, kõik on ju targad :)
  • Avatud positsioone on tõesti hetkel paljuvõitu aga nii see ei jää... Kauplemise edukuse määrarab kollane Equity graafik - see näitab kui palju raha jääb arvele kui kõik tehingud sulgeda... Equity väärtusele on seatud järgmine siht, mille saavutamisel kõik tehingud automaatselt suletakse. (Selle saavutamiseks kuluv aeg sõltub turu kõikumistest.) Varasem siht oli 11,332 EUR, mis saavutati 27. jaanuaril - siis Equity = Balance ning kauplemist ei toimunud. Huvi korral saab järgnevat jälgida - jätan graafiku nähtavaks...

    Managerkonto on konto, mille külge saavad Investorkontod ennast "haakida" ning lasta enda eest kaubelda. Asja saab uurida: http://www.admiralmarkets.com.cy/investing/forex-maci
  • Kurat see on küll äss diil. Kuidagi veel lihtsamaks ei anna tega? Näiteks ma annan oma kasutajakonto ja pinni ja kui target käes, paned raha ilusti kontole tagasi?
  • Rõhutan veelkord, et ma ei agiteeri kedagi millekski aga küsimustele vastan kui oskan - sisuline arutelu on alati asjale kasuks... Kes viitsib, see võib jälida kollast graafikut - see näitab tegelikku raha hulka kontol kui kauplemine lõpetada:
    https://www.myfxbook.com/members/mart77forex/ls-ca-3/1525201
  • FXhuviline1
    Rõhutan veelkord, et ma ei agiteeri kedagi millekski aga küsimustele vastan kui oskan - sisuline arutelu on alati asjale kasuks... Kes viitsib, see võib jälida kollast graafikut - see näitab tegelikku raha hulka kontol kui kauplemine lõpetada:
    https://www.myfxbook.com/members/mart77forex/ls-ca-3/1525201


    Mida see märkus Demo seal konto väljavõttes tähendab? Kas seda?

    Teisisõnu, tulemus on saavutatud virtuaalse rahaga, mitte päriselt oma raha sisse pannes? Küll aga paneksid lahkelt võõrast raha sisse ja oled nõus seda arutama?
  • FXhuviline1,
    Kuigi oled siin aastaid valuutakauplemist reklaaminud, on näidiseks toodavad kontod tüüpiliselt kuni paarikuuse ajalooga. Miks?
  • Henno Viires: Märkus Demo tähendab antud juhul seda, et Managerkontol endal pole raha - raha on Investorkontodel (ka mul endal on Investorkonto seal) - "seda" ei tähenda... Õige koht vaatamiseks on: http://www.admiralmarkets.com.cy/investing/forex-maci Eesti keeles saab asja uurida ja küsimusi esitada: http://www.admiralmarkets.ee/

    2korda2: Reklaaminud pole - olen huvilisena teemat üleval hoidnud. Praegu tõin nähtavale kauplemisroboti viimase versiooni toimetamised (ega reklaami ka seda aga märkused ja küsimused on teretulnud...).. Muud tegemised pole praegu myFXbook-is nähtavaks tehtud.
  • Lisan veel, et mul töötab üheaegselt kuus analoogilist kauplemisrobotit erinevatel platvormidel (maailmas on platvorme sadu - paistab tulus äri olema...). Seega ma ei kujunda oma seisukohti ainult Admiral Markets-is saadud kogemuste põhjal vaid saan ka üldistada... Olen jätkuvalt tänulik kaasa mõtlemise eest - ka "kiuslike" küsimuste eest. :-)
  • FXhuviline1
    Lisan veel, et mul töötab üheaegselt kuus analoogilist kauplemisrobotit erinevatel platvormidel (maailmas on platvorme sadu - paistab tulus äri olema...). Seega ma ei kujunda oma seisukohti ainult Admiral Markets-is saadud kogemuste põhjal vaid saan ka üldistada... Olen jätkuvalt tänulik kaasa mõtlemise eest - ka "kiuslike" küsimuste eest. :-)

    mul on alati sellisel puhul lihtne küsimus, näita kus raha on:)
    Kui asi on kasumlik, siis ju ainult kühvelda, vöta korteri peale ja sõprade käest laenu ja anna tuld, aga millegipärast on ullikesi vaja.
  • Kas sa oled Admiral Marketsi töötaja?
    Kas sa teenid uute klientide liitumise pealt?
    Palju sa 2014 ja 2015 oma platvormidega teenisid, pärisraha?
    Palju su investorkonto omanikud 2014 ja 2015 teenisid, pärisraha?
    Kas forex kauplemine on su ainus sissetuleku allikas?
    Mis su postituste eesmärk on?
    Kui vana sa oled?
  • FXhuviline1
    Lisan veel, et mul töötab üheaegselt kuus analoogilist kauplemisrobotit erinevatel platvormidel (maailmas on platvorme sadu - paistab tulus äri olema...). Seega ma ei kujunda oma seisukohti ainult Admiral Markets-is saadud kogemuste põhjal vaid saan ka üldistada... Olen jätkuvalt tänulik kaasa mõtlemise eest - ka "kiuslike" küsimuste eest. :-)

    Mis need erinevad platvormid peale Admiral Marketsi veel on?
  • FXhuviline1,
    Siinsamas foorumis 2 aastat tagasi reklaamisid seda. Lubasid oma 31.01.2014 postituses:
    Kui mind pole kustutatud, siis mõne kuu pärast järgmine raport...
    Kustutatud pole sind siiani, kommentaare ei järgnenud, nüüdseks viidatud lingist ei näe miskit.
    Küll jagasid samas teemas pool aastat hiljem seda ja oktoobris 2014 seda (see olnud suisa masterkonto?). Vähem kui kuu tagasi reklaamisid seda.
    Absoluutselt kõigilt neil linkidelt vaatab praeguseks vastu sama pilt. Seoses eeltooduga on mul palve - kas sa palun paneksid siia töötava lingi kontost, millel pluss hakkab järgmise kuue kuuga tekkima? 1 link, 1 konto, reaalse rahaga (1000EUR on piisav), roboti juhitud. Ma luban pühalikult, et selle teoks saades panen samaväärse hulga isiklikku raha kuue kuu pärast sinu roboti alla kauplema. Lisatingimuseks panen sinu jaoks väga tagasihoidliku eesmärgi - 10% p.a.
  • short gbpcad @1.8836, sl 1.8983 tp 1.8648.
  • kuna nädalavahetuseks ei plaani midagi lahti jätta, siis sl break even.
  • Sisulisi küsimusi ei paista olevat... Jälgin aeg ajalt... Seniks soovitan Equity kollast joont jälgida - see aitab sisu mõista... https://www.myfxbook.com/members/mart77forex/ls-ca-3/1525201
  • Kasutaja 2korda2 on esitanud mitu sisulist küsimust. Ja mida sellest kollasest joonest jälgida? Mida see annab?
  • ttrust
    Kasutaja 2korda2 on esitanud mitu sisulist küsimust. Ja mida sellest kollasest joonest jälgida? Mida see annab?

    Ttrust, sul pole piisavalt empaatiavõimet. FXhuvilist huvitab ju komisjonitasu, mitte FX, sestap on ka tema definitsioon sisulistest küsimustest erinev näiteks sinu omast. Paar näidet küsimustest, mis on tema arvates sisulised: "Millisele kontole ma pean raha kandma?", "Kui suur on miinimumsumma, mille ma saan üle kanda?".

    Ehk siis lühemalt kokku võttes peaksid sisulised küsimused FXhuvilist ennast aitama leida vastust küsimusele: “Kus on korteri võti, kus raha seisab?”
  • Valuutakauplemisest Traderis.

    Olen mõned nädalad(umbes aasta tagasi) proovinud traderis valuutadega kaubelda.EUR/USD paariga. Võtsin 40K ja üritasin iga päev paar-kolm tehingut teha,st ostu ja müüki. Esiteks juba konto oleks pidanud tõstma 100K ,võibolla isegi 500k peale , teiseks oli kõik üsna keeruline.Tehingutasu pole suur,kuid ka pipse peab päris palju olema ,et 60 usd kokku saada.
    Kuna aktsiatega trademise õppimine võtab vahest kümme aastat siis valuutadega mingi aeg peaks ikka minema,et midagi seal korda saata, aasta paar kindlasti.
    Kel aega ja tahtmist on võib ju õppida.

    Ma olen sattunud ka inimeste otsa,kes neid valuutatraderi otsa treitud kasiinomasinaid kasutavad. Ala ,et ainult 1000 eur suure võimendusega ja võimalus kaotada kohe. Ei ole proovinud. Ma natuke kahtlen,kas see üldse on Forex.
  • Eelneva jätkuks: https://www.myfxbook.com/members/mart77forex/ls-ca-3/1525201
    Kas on läinud hästi või halvasti? Vastuse leidmiseks soovitan jälgida Balance (punane) ja Equity (kollane) graafikute puutepunktide väärtuste muutust ajas... Nendes punktides on kauplemine katkestatud ning kogu raha on arvel (soovi korral välja võtmiseks...). ca +10% kuus on siiani... (Sügavuti mõtlejatele teatan, et Balance järsk langus oli planeeritud...) Vaatame, mida toovad järgmised kuud :-)
  • Minumeelest on siin foorumis palju väiksema kelbase või reklaami eest bänne pandud.
  • Ei läinudki kaua aega selle kollase joonega - Sorry, but this system was deleted by it's creator.
  • No ei tulnud ühtegi sisulist küsimust. Mis mõtet siis tegeleda?
  • Varsti ilmub FXhuviline1 järgmise uue kollase joonega platsi. Kogu meelitustöö algab jälle algusest peale.
  • SeekingAlphas on ka üks selline tüüp, kes müüb kuutasu eest nö reaalaja konsultatsioone, pöördub isegi personaalsete sõnumitega inimeste poole. Sai siis küsitud, et kui tema meetodid nii efektiivsed on, miks ta üldse vaeva näeb mingi kliendibaasi haldamisega saadava tulu pärast. Mingi $100 kuus inimese pealt pole ju mingi raha nende tuhandete kõrvalt, mis ta kokku lükkab igal nädalal. Tuli vastus: ... just giving something back to community. Et siis nagu heast südamest aitab teisi raha eest. Ei olnud just veenev põhjendus, jäigi diil katki.
  • kindsigo,
    minul tekkis lisaks ka küsimus, et kuidas tegelikkuses näeb välja lubaduse teostamine: olla sisuliselt reaalajas ühenduses kõigi klientidega (peab ikka väga võimekas multithreading olema või siis leitakse vaid mõni üksik ullike, kellele oma aega pühendada)
  • Ta ütles ka, et tal on ainult 20 klienti korraga, rohkem ei suuda. Ja need saavad siis igal kauplemispäeval mingeid vihjeid mingi neid huvitava aktsia kohta. TSLA oli üks neist, millega tüüp väidetavalt varandusi kokku kühveldab. See oli tema stoori nö, millega lolle püüab. Ma rohkem ei hakanud uurima.
  • 1. Seesama uuesti https://www.myfxbook.com/members/mart77forex/siiser-2/1556099 (eelmine haakus lahti...) - kahjuks myFXbook-iga vahel juhtub...
    2. Selleks, et Investor saaks Manageri turvaliselt kopeerida peab investeering olema vähemalt 1000 eurot. Süsteem ei võimalda väiksemaid samme (alla 0.01 loti), mis on vajalikud väiksema investeeringu korral. Siis hakkab juhus (näiteks liitumise hetk...) toimetama... Vabandan, et ei juhtinud varem sellele tähelepanu (endalgi polnud asi täitsa selge)... :(
    Sellised sõnumid saatsin investoritele. Jätkan tegevust... Mõne aja pärast ilmun jälle... Kes soovib sügavuti minna saab kirjutada
  • lõpetaks selle scammi siin ära`foorumi haldajad?
    Kel huvi oma seisva raha pealt suuremat tootlust saada, siis mul on pakkuda päris kindel kauplemissüsteem, saadke raha mulle, tagan teile 10% tootluse ilma igasuguse riskita, riski puhul tagan 20% :D Kel soov oma raha lihtsalt suurenda, siis kirjutage Annan konto nr. kuhu raha kanda :)
  • FXhuviline1 loe nüüd enda postitused läbi ja küsi endalt, et mille poolest erineb Su pakkumine vaarikaketoonide spämm-reklaamist?

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon