Otsin inimest kes annaks laenu! - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Otsin inimest kes annaks laenu!

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Tere , otsin inimest kes laenaks 30-ks kuuks 30 000 Eek-i. ( Tagatis puudub )
    Tagasimakse 1500 krooni kuus.
    Oman hetkel kahte töökohta neist üks on ajutine ja olulisi väljaminekuid ( kohustusi ) kuus ei ole.
    Samuti puuduvad maksehäired.
    Kuna seda portaali eriti ei külasta , siis igasugused küsimused ja pakkumised saata e-mailile minutrenn@hot.ee
    Vajadusel vormistame notariaalse lepingu ( läheb laenusummast maha ).


    Parimat soovides , Martin
  • Igasugused küsimused ja pakkumised saata.... :0) Kohe on postkast pakkumisi täis varsti. Üks pakkumine parem kui teine.
  • puhkjapojad1 : Oota mis sul nüüd ette jäi? Ma ei arvanudki et siin miljoneid pakkumisi tuleb, lihtsalt eelistan kontakt viisiks e-maili sest ei käi siin eriti. Seega kui sul midagi asjaliku öelda ei ole mine surfa kuskilt lasteportaalis edasi mitte ära otsi siin teiste postitusest vigu ega iroonitse.

    momentum : Antud portaalis saab laenata kuni 10 000 , kuid minul käib jutt pisut suuremast summast. Kuid aitähh siiski!
  • taifuuun, õige ülbe attitude aitab ikka laenu saada, sest kõik teavad et pärast raha tagasi nõudmisel saadetakse lasteportaali.
  • täna avatakse ikka päris mitu meelelahutuslikku teemat :)
  • Taifuun, võiksid siis hakata tihedamini seda portaali külastama. Mõne aja pärast saaksid ka aru, miks selliselt raha küsimine siin on suht koht tulutu tegevus.
  • Kas tohib ka küsida mis tegevuseks laenuraha kulub?

    Kui töökohad olemas, siis igapäevakulud saab ju kaetud.
  • pangad küsivad krediitkaardi kasutamise eest vähem intressi kui 30x1500 eeki.
    15%-18% peaks selline tavaline olema vist ja vajalik alates 10k neto (hsa) sissetulek (seb 5k neto)
    Kraba igast pangast kaart ja tõmba nulli.

  • To: taifuuun. http://www.bigbank.ee/ee/laena-kuni-70-000-krooni
    Miks näiteks see Sulle ei kõlba?
  • m11 : Raha kulub auto soetamiseks. ( kokkuleppel võib pärast autoostu ka auto tagatiseks panna veel laenule )
  • Tööstaaž on liiga väike. Sellest ka probleem pangast laenu saamiseks.
  • taifuuun, järelikult käid jala niikaua :)
  • Taifuun- väike tasuta nõuanne. Laenu võetakse likviidsuspositsiooni parandamiseks, investeeringuteks ja muuks selliseks tegevuseks, milleks omakapitalist ei piisa. Ehk et laenuraha kasutatakse positiivse rahavoo tekitamiseks, kusjuures saadav tulu peab olema suurem, kui on kapitali hind. Laenu ei ole väga tark võtta lisakohustuste tekitamiseks. AUTO ei ole vara, mida saab kuskile tagatiseks panna, auto on omanikule KOHUSTUS kinldustuse, tehnohoole, kütuse, kummide jms. näol. Finantsiliselt väga loll otus. Aa mis ma sest tean, lähen surfan kuskil lastesaidil edasi parem :)
  • Jah, lastesaidid on tunduvalt asjalikumad kohad kui auto24.ee :)
  • kas taksosõit ei tule odavam ? oled kalkuleerinud ?
  • Laenad 30000 , tagasi maksad 45000 ....
  • BigBank tahab kuue kuu sissetulekute ja väljaminekute väljavõtet. Teisest küljest, kas endal pole ohtlik alles eile tööle asunud inimesena kohe laenu teenindama asuda? Pigem ikka kuue kuu pärast saad väita, et töökoht säilib ja kõik on kindlamatel alustel?
  • Einoh, kui noor inimene elab maakohas, kus buss käib korra päevas ja saab töökoha Lähimas Linnas 50km kaugusel, siis võib auto täitsa vajalik investeering olla. Kui ikka muud moodi EI SAA tööle, siis on ju OK. Ja sellistesse "kuumadesse" linnadesse nagu Tallinn, Pärnu, Kuressaare jmts. on vahel tõesti odavam sõita iga päev 50 km edasi ja 50km tagasi, kui pidada üürikat.
    Samas - 30K eest EI SAA oluliselt paremat autot kui 15K eest. Kui autot on vaja töölkäimiseks ja siblimiseks, siis võta mõni võimalikult tibatilluke ront 15K eest, võimalikult väikese mootoriga, et saaks omakulud madalaks.
    Palun, ports mikromootoriga mikroautosid tööl käimiseks -- ja alla 10 tonna on kah hulk mutukaid, kui häda on käes ja liikuda on vaja, siis pea pea seda tegema 2-liitrise ärahooratud kupeega
    http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?bn=2&a=101&bi=EEK&k2=40&ab=0&af=50&ag=1&otsi=otsi&ae=2

    Soovitused muidugi põhinevad puhtalt oletusel, et on vaja Linnas tööl käia.
  • põhimõtteliselt maksad 500 peale iga kuu, sms laen on odavam.
  • Ahjaa... ja tahad autokulu veel odavamaks - võta vana vabalthingav diisel ja hakka sinna kohaliku purksiputka fritüürist tekkivat vana õli kallama - saad kütusekulu ka maha. Isegi odavamaks kui 1.0 mikromootoril.
  • #õige ülbe attitude aitab ikka laenu saada#

    Kas käitumine ei kõlba ingliskeelset sõna asendama?
  • Elukoht Tallinnasse ja kuupilet. Läheb maksma vähem kui auto ja saab kuuse etteteatamisega ära lõpetada, näiteks kui töökohaga miski jama peaks olema. Üsna korraliku korteri saab üürida alla 2000 ja kuupilet oli ka miski paarsada ainult (igal juhul vähem kui bensiin).

    PS attitude = suhtumine
  • 1932 :) suhtumine on korrektne sõna.
  • Sõna "attitude" eestikeelse teksti sees tähendab mingit eelnevalt võetud hoiakut mingi teema või isiku suhtes. Suhtumine on ka õige tõlge.
  • Kogu teema püstitamine näitab ,kui eluvõõras võib üldse olla.
    Aga see ,et niipalju vastukaja leida?
    Jube igav on kõigil ja lihtsalt peab midagi kirjutama?
  • raulir - näiteb järjekordselt, et sa armastad sõna võtta teemadel, millest sa mitte halligi ei tea. Mina elan näiteks külas kus buss käib ÜKS kord päevas. ÜKS kord. Lähimasse linna tööle jõudmiseks peaksin ma lisaks sellele tegema veel ümberistumise ja jõuaksin kohale kell pool üheksa. (a mis kell tavalistel inimestel tööpäev algab?) Ja kell 9 oleks ma alles bussijaamas, mitte oma hüpoteetiliselt töökohal.
    Ja kuidas ma koju saaksin? Variant - käiksin iga õhtu 11 km jala "Suurelt Teelt" kodukülasse. Tervisele oleks see kindlasti hea aga...
    Ühesõnaga, ma ei õigusta kuidagi kodaniku veits jaburat ideed laenata 30 tonna ja osta auto, aga ma tean, et on teatud piirkondi kus ilma autota ei saa. Ja neid piirkond on eestis palju palju. Roni vahel, raulir, petsuka tagant välja ja vaata spammi saatmise vahele looduses ringi ja saad teada, kuidas maal elu käib.
  • Offf, ma rääkisin elukohast Tallinnas (vt näiteks pakkumisi) ja Tallinna kuupiletist (3 kuud = 660 kr). Koos kommunaalidega oleks elamise ja transpordi püsikulud maksimum 2500 kr kuus.

    Kui hammas ei hakka auto peale, siis tuleb mõelda, kuidas odavamalt läbi saada. Isegi kolisin kunagi Tallinnasse ja elasin mitu aastat odavas üürikas ning sõitsin ühistranspordiga (mitte küll otseselt palga väiksuse tõttu).
  • raulir - elamiskulud Tallinnas piirudvad ainult üüriga? Enivei, arva kuidas tahad, sa oled nagu Somm, mõttetu on mingeid argumente tuua, sest mees ajab alati oma joru edasi.
  • Põhimõtteliselt võiks teema algataja siit selle 30k laenu isegi saada, kuid ilmselt enamused potentsiaalsed laenuandjad eeldaksid ikka mingi tagatise olemasolu.
    Pean tunnistama, et mulle see potentsiaalselt ostetav auto tagatisena huvi ei pakuks.
  • Auto ei ole mingi tagatis, väike vale pööre ja väheke valitud kiirus ja vaatab tüüp sulle otsa ja ütleb et võta see tagatis siis.
    Aga noh jah, oli periood kus raha ei olnud siis käisin jala. Ei kasutanud ühistransporti, liikusingi mööda tallinnat jala. Aga seda, et 30 kilo võlgu võtta auto ostmiseks ei tulnud kyll pähe.
  • #1932 :) suhtumine on korrektne sõna3

    Näedsa, sõna on olemas, sa tead seda ja ikka kasutad ingliskeelset? Asi on tõesti attitude`s, mitte sõnade puudumises.
  • Swed annab laenu, kui inimesel on töötasu vähemalt 6 kuud pangakontole laekunud või kui inimene toob tööandja tõendi, et tal on katseaeg läbi ning tal on kindel põhipalk. Selles suhtes on imelik, et antud isik ei saa pangast laenu või ei suuda 6 kuud kannatada.

    Offf, eluaseme ja transpordi kulule lisanduvad veel kulud toidule, riietele, kommunikatsioonile jne, aga need on suuremas linnas pigem väiksemad. Mida sa arvad, kuidas miinimumpalgaga inimesed ära elavad?

    Tin, selles asjas ma olen sinuga täitsa ühel meelel. Ma sõitsin küll rohkem rattaga.
  • 1932, täpselt :) Attitude on ka veel hoiakuna tõlgitav.
  • Me kõik eeldame, et foorumlane taifuuun ei valeta. Mina pean tõenäolisemaks järgmist värki:
    Ollakse SMS laenuga plindris, seetõttu pangast lisalaenu ei saa. Auto ost on hädavale.
  • No aga sms laen on ju odavam kui see mida mees pakkus.
  • Kui keegi tahab tõsisemalt laenutegevusest suhelda, siis olen huvitatud laenamiseks metsa ostuks, tagatiseks mets. Intressimäärad oleksid eeldatavasti huvitavad tasemel 8-12%. 100-kond ha olen juba omandanud, omandaks veel...
  • http://www.itnurk.com/urod/1396/

    Siin võiks ka nõuda samamoodi, kella neljaks olgu olla !
  • tegelt tahtsin teise teemasse postitada aga käib siia ka.
  • Raulir on põhimõtteliselt asja sisu ära öelnud. Kui pappi on palju, võib elada nii (asukohas) nagu Offf. Kõik on papi küsimus. Kui pappi on vähem, siis tuleb elada nii, nagu raulir soovitab, kui rohkem, on arukas minna üle Offf elustiilile.
  • vaat kui palju "arutelu" ühest väikesest laenupalvest, mida tõenäoliselt üle eesti iga päev tuhandeid on- kui kõik kanalid kokku arvata :)
  • Väga sisutihe foorum!

    taifuun: uuri kas kuskilt 500-1000 krooni eest keegi oma vana autot sulle sõita ei anna? Parem rendi see auto selle 1500 krooni eest.
  • toniselt tõsiselt hea soovitus, kui tõesti on vaja autot.

    Raudselt on tänases seisus olemas inimesi, kellel auto olemas, aga seda eriti ei kasuta ja 1000 - 1500 lisakrooni kuus kuluks samal ajal *marjaks* ära.

    Aga siin tuleb taas mängu teema, kui paganama palju maksab ühiskonnale ja kui palju lisakulusid toob kriminogeensus ja üldine usalduse puudumine.

    Kui ei ole "teada-tuntud omakandi inimene" (s.t. sisuliselt pole puhast 'credit reporti'), siis võhivõõrana võib suhteliselt keeruline olla sellist diili leida.
  • Samas.....näiteks Tallinnast 40km kaugusel tuleks autoga töölkäimine 70EEK päevas kallim bussisõidust (arvestan, et auto võtab keskmiselt 10l 100le km, pole kõige ökonoomsem aga viletsamaga jääb talvel lumme kinni) ja see eeldab jala 1,5km bussipeatusse ning jala linnas töökohale kõmpimist, kah kusagil 1,5km....suvel on OK kuulad linnulaulu aga sügisel vihmadega ja talvel pimedas läbi lume sumbata, nii, et kas ikka ongi nii kallis autoga....
  • tulu : kas sa lisasid ka linnasisese ühistranspordi kuupileti sellele arvestusele?
  • Selliseid teemasid teevad inimesed, kes on ennast nii purki laenanud, et tuttavad ja esmasest veresidemest kaugemad sugulased enam telefonile ei vasta ja iga kahtlase krõpsu peale jätab süda mõningad löögid vahele.
    Ja siis inimesed täiesti tõsiselt hakkavad arutama, et kas ikka on mõistlik auto osta või tasuks ühistransporti kasutada.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon