Kui ei usalda välismaalast? - Free topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Free topic

Kui ei usalda välismaalast?

Log in or create an account to leave a comment

  • Tere. Mis teenust ma peaksin kasutama kui üks välismaalane peab netis ühe asja mul korda ajama ja mina talle raha maksma. Ma aga ei tunne ega usalda teda. Kas oleks nii võimalik, et teen talle makse ära ja siis oleks võimalus see tagasi võtta kui ta ei aja asja korda või maksan kuidagi esimese poole ära? Praegu peale palypali ma teisi kohti ei tea, olen unustanud ka selle, mis võimalusi paypal pakub.
  • Keegi kindral aafrikast lubab miljoneid üle kanda ?
  • karaboks,
    Pmst pole võimalust, kuna see kolmas pool ei tea ju, kumb teist valetab.
  • Ma pigem teeks sellise ettepaneku: Kui see netis aetav asi on igati legaalne ja korraliku maiguga ning see asi toimub riigis, kus on Eesti Saatkond või Suursaatkond, siis anna sellest saatkonna sekretärile või konsulile teada. Väga tõenäoliselt nad on nõus Sind aitama selle asjaajamisega. Kontaktid on EV Välisministeeriumi kodulehel täiesti olemas ja avalikud.
    Yerba
    VM
  • Võib-olla sobib www.elance.com - seal saab teenuse osutaja ja ostja vahelisi transaktsioone teha läbi raha escrowmise elance kaudu ja vajadusel kasutada elance inimesi tehingu käigus tekkinud vaidluste lahendamiseks.

    Kui sul on teemaks midagi sellist, et ostad kasutuses olevat domeeni mis tuleb sulle ümber registreerida siis selleks võiks elance hästi sobida. NB Elance kasutustingimustes on kindlasti hulk valdkondi mida nad oma saidil näha ei taha (nt kõik mis seotud seaduste ja moraalinormide rikkumisega..).



Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon