Kust leida alustavale ettevõttele investorit/äripartnerit? - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Kust leida alustavale ettevõttele investorit/äripartnerit?

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Tere

    Tekib küsimus, et kui riigipoolselt ühtegi toetust ei saa, laenu ei võimaldata ettevõttele v.a kinnisvara tagatisel (aga enda eluaset panti ei soovi panna), siis kust leida äripartnereid või investoreid kes aitaks idee teostamisega kui endal kapital puudub?

    Sai pingsalt uuritud ja analüüsitud tooteid mida on soov hakata maale tooma Eestis ainsana kuid puudub kapital esmaste tellimuste teostamiseks. EAS käibevara soetamiseks toetust ei paku ning Stardilaenu Kredex käendusega samuti jae-ja hulgimüügi tegevusalale ei pakuta. Tegemist lemmikloomatoodetega. Valmis on ka koduleht ja esmane e-pood.
    Ehk keegi oskab häid mõtteid või pakkumisi/soovitusi jagada.
    Kui soovid abikäe ulatada ja koostööd teha, siis võta ühendust e-postil skyli@skyli.ee.


    Tänan tähelepanu eest
    Helen

  • Järjekordne teema, kus ise ei taheta riskida, aga keegi teine peaks seda tegema. Kuna Eesti turg on väike, seda enam netimüügi maht, siis suurte summadega ei saa tegemist olla. Mingi 10k laenu võtta võtta ei tohiks ju nüüd ületamatu probleem olla, tõsistele investoritele samas sellised mikroprojektid huvi ei paku. Seega kui äriidee vettpidav, pange aga miskit panti ja võtke laenu,
    PS kui sellel alustatud kodulehel olev info on tõene, siis seal mainitud toitu on ju Eesti müüdud
  • Panustage ka sellesse, et keelekorrektor käib kodulehe tekstid üle. Kohmakalt kirjutatud ja imelik lausete ülesehitus.
  • Dohitika
    .... Kui soovid abikäe ulatada ja koostööd teha, siis võta ühendust e-postil skyli@skyli.ee. ....

    Lemmikloomakaubad lõpptarbijatele - väga konkurentsirikas valdkond. Ja ei sõnagi sellest, mismoodi uus tulija konkurentsis edukas tahab olla.
  • Kui sa tõesti usud, et see on perspektiivikas bisnes kuhu sisse minna ja su äriplaan, turu-uuringud ja prognoosid kinnitavad seda, siis olenevalt summas pandiks ma siiski ise-enda eluaseme või võtaks isiklikult laenu. Tundub selline mikrobisness ja esialgu vähemalt pigem iseendale töökoha loomine, seega on palju lihtsam seda mitte investoriga jagada. No-brainer.

    Soovitan ka korraliku infrastruktuuri panustada, Wordpressi põhjal ülesehitatud leht ei kutsu kohe kuidagi netist ostmist eelistama, kui ma võin lihtsalt tee peale jäävast lemmikloomapoest oma asjad üles korjata.
  • Ma alles hiljuti ostsin oma kassile: Royal Canin Light 40 kassitoit ülekaalulisele kassile, 10 kg, kaks pakki, a' 70+ eurot, kokku 140+ eurot. Päris kallis lõbu, sest 1 kass sööb päris palju seda kraami. Ja alternatiive turul toodete näol eriti pole, küll aga poodide näol, kes kõik pakuvad seda sama kraami. Või on alternatiive?
  • ttrust
    Ma alles hiljuti ostsin oma kassile: Royal Canin Light 40 kassitoit ülekaalulisele kassile, 10 kg, kaks pakki, a' 70+ eurot, kokku 140+ eurot. Päris kallis lõbu, sest 1 kass sööb päris palju seda kraami. Ja alternatiive turul toodete näol eriti pole, küll aga poodide näol, kes kõik pakuvad seda sama kraami. Või on alternatiive?

    on ikka alternatiive, Hills, Sanabelle jne. Royal Canin on lihtsalt kõige populaarsem ja kasside puhul ka ajaga end õigustanud, lisaks tehasepoolne reklaamitugi jne. Erinevates netipoodides peaks valikut olema küll ja poodides, näiteks: http://lemmikloomapood.ee/kassidele/kassi-kuivtoit/sanabelle?product_id=80
  • MrDAX
    Soovitan ka korraliku infrastruktuuri panustada, Wordpressi põhjal ülesehitatud leht ei kutsu kohe kuidagi netist ostmist eelistama, kui ma võin lihtsalt tee peale jäävast lemmikloomapoest oma asjad üles korjata.

    Mis vahet seal on millega koduleht tehtud kuniks see on kena, hallatav ja funktsionaalne (ei sisalda hinnangut antud juhtumile)? Suurim idiootsus selliste (mikro)äride korral on alustada "korraliku infra panusega". Sedasi tekivadki siia teemad "Oleks vaja 180KEUR. Kodulehe loomiseks. Kolm pakkumist suurtelt tegijatelt olen võtnud. Ah et mida ma müüma hakkan? Puulusikaid ja/või kokteilikõrsi."
    Ma ei tea äriplaani aga kahtlen sügavalt, et selle jaoks suurt käibekapitali vaja on (oma suure lao pidamine on tõenäoliselt no-no). Tuleb ikka ise riski võtta. Omalt poolt kiidan siiski üritust - vähemalt koduleht on enne valmis tehtud, kui siia raha küsima tuldi. Tavaliselt pole sedagi. Laidan samuti lehel olevat teksti. Sellist jama ei tohiks seal olla: "kõige kõrgem võimalik lihasisaldus mida valmistamise tehnoloogia võimaldab- kuni 59 kg kuiva (ehk 300 g toorest) liha 100 grammi toidu kohta."

    Küünik minus aga kahtlustab, et antud teema polegi investori leidmiseks. Väike tasuta reklaam lihtsalt.
  • No vaevalt, et LHV nüüd mingi eriline reklaamikanal on. Olen ise antud alal omal ajal tegev olnud ja ma küll ei näe, et selline netis müük vajaks mingeid suuri investeeringuid nagu 2korda2 ka selgitas. Pigem esitaks ma küsimuse, miks eelmine maaletooja müügi lõpetas, ilmselt mitte suure nõudluse pärast. Tagatis pangale ja tuld kui usk endasse olemas. Isegi kaua tegutsenud väikefirmad ei saa tihti ilma tagatiseta laenu, seda enam alustaja.
  • pets.com ... siin peaks olema õlgukehitav käsilaiutav emotikon....
  • ttrust
    Ma alles hiljuti ostsin oma kassile: Royal Canin Light 40 kassitoit ülekaalulisele kassile, 10 kg, kaks pakki, a' 70+ eurot, kokku 140+ eurot. Päris kallis lõbu, sest 1 kass sööb päris palju seda kraami. Ja alternatiive turul toodete näol eriti pole, küll aga poodide näol, kes kõik pakuvad seda sama kraami. Või on alternatiive?


    2 x 10kg ülekaalulisele kassile ? (: Tra ma ei või (:
    Alternatiiv - Nädal aega hiirte püüdmist ilma toiduta = 0€ + sale ja osav kiisu
  • 1. Osta üks emane ja üks isane hiir (ilmselt max 5 eurot)
    2. Pane nad koos ühte puuri
    3. Lase iga paari nädala tagant 10 tk vabaks sealt
  • Lenzer
    1. Osta üks emane ja üks isane hiir (ilmselt max 5 eurot)
    2. Pane nad koos ühte puuri
    3. Lase iga paari nädala tagant 10 tk vabaks sealt

    Hiired tahavad ka süüa ju.
  • Veel hiljuti oli tegemisel selline asjalik portaal nagu http://www.investly.ee
    Läbi selle portaali viiakse kokku investorid ja äriplaaniga kodanikud. Vähemalt selline oli plaan.
    Nüüdseks küll domeen suletud. Ei teagi mis põhjusel.
  • mccool
    Veel hiljuti oli tegemisel selline asjalik portaal nagu http://www.investly.ee
    Läbi selle portaali viiakse kokku investorid ja äriplaaniga kodanikud. Vähemalt selline oli plaan.
    Nüüdseks küll domeen suletud. Ei teagi mis põhjusel.


    Pakun lambist, et "äriplaaniga" kodanike oli lademes, aga investoritest oli puudus käes ... tulemus nägi välja umbes nagu tutvumissait, kus on 3 naist ja 98 meest

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon