Homopelgide (aka patriarhaadi ja keskaja ihalejate) sektor Eestis - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Homopelgide (aka patriarhaadi ja keskaja ihalejate) sektor Eestis

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Koguks siia siis kokku juhtivate moraalimõtlejate seisukohad patuelust:

    - 2014 läheb ajalukku kui suur homostamise algus Eestis (kasutaja Fake McCoy).
    - Kui isa ja ema ei ole kristlikus abielus, siis on selline suhe ainult mõnevõrra parem kui homoseksuaalne patuelu (kasutaja hex, minu absoluutne lemmik).

    Jõuluaeg ja õhus on maagiat, kas tuleb juurde?
  • Mina ei näe midagi halba selles, kui inimesed eelistavad elada nende seaduste järgi, mis loodus on paika pannud. See tähendab siis, et järeltulijaid annavad vaid (ja ainult) mees- ja naissoo esindajad. Muu on siiski kas väiksem või suurem kõrvalekalle, meeldib see teistele või mitte. Iseküsimus on see, kas neid kõrvalekaldeid peaks diskrimineerima.

    Olen vasakukäeline. Sedagi võiks võtta kui teatavat kõrvalekallet, sest väga suur enamus inimestest ei ole vasakukäelised. Ma pole iialt olnud diskrimineeritud või survestatud oma vasakukäelisuse tõttu. Ma pole mitte iial eksponeerinud oma vasakukäelisust ja nõudnud endale mingeid õigusi. Ma usun et väga paljud mu tuttavad ei teagi et olen vasakukäeline :)

    Ma ei usu et need asjad on võrreldavad. Aga võiksid olla. Ma ei peaks sellest igal sammul lugema et keegi on kõrvalekaldega. Las nad olla. Neid ei pea diskrimineerima. Las nad olla. Neile ei pea kehtestama erilisi seadusi. Las nad olla. LAS NAD OLLA!!!
  • Keskaja scenes on uus staar ilma tegemas:

    http://www.ohtuleht.ee/655840/geivastase-kiriku-pastorit-suudistatakse-noore-mehe-munandite-katsumises

    "Geivastase kiriku pastor Gaylard haaras noore mehe munanditest" kõlab päris võimsa narratiivina sektori paradigmas.
  • CharlieF, ka homod on loodus(seadus) paika pannud, omasooiharaid on loomade seas samuti. Ja seetõttu ma nõustun Sinu väitega, et peaks elama loodusseaduste järgi, s.t ka homodel on õigus perekonnas olla.

    Samamoodi olen mina vasakukäeline, kuid tõenäoliselt vanemast põlvkonnast. Mind sunniti lasteaias joonistama ja kirjutama parema käega, loomulikult ei tulnud see mul välja. Tundsin ennast alaväärsena, sant tunne on siiani meeles. Täitsa võimalik, et selle kogemuse tõttu mõistan teistsuguseid paremini.
  • Pedofiilid on samuti loodus(seadus) paika pannud, viimane aeg oleks ka nende õigusi seadusloome abil toetama asuda.
  • Luarvik, Sa unustasid vägistajad, tapjad ja nekrofiilid siia lisamata.
  • Pedofiilidel ja homodel on umbes samasugune seos nagu süfiliitikutel ja heterotel. Mõlemas grupis on kindlasti indiviide, kes kattuvad.
  • Katoliiklased peaks üldse ettevaatlikud olema - vaimulikele pealesunnitud tsölibaat pole ka päris normaalne nähtus ja kas pedofiilide suur hulk nende seas on sellest tingitud või millestki muust - igal juhul on see paljudele lastele raskemate tagajärgedega kui nt homopaari poolt üles kasvatamine.
  • mykoloog

    - Kui isa ja ema ei ole kristlikus abielus, siis on selline suhe ainult mõnevõrra parem kui homoseksuaalne patuelu (kasutaja hex, minu absoluutne lemmik).


    Eh? Ma tutvustasin Varro Vooglaiu seisukohti, mitte enda omi. Et inimesed ei arvaks liialt, et Varro nende maailmavaate eest seisab.
  • jahe
    CharlieF, ka homod on loodus(seadus) paika pannud, omasooiharaid on loomade seas samuti. Ja seetõttu ma nõustun Sinu väitega, et peaks elama loodusseaduste järgi, s.t ka homodel on õigus perekonnas olla.


    Said minust vähe valesti aru. Ma tahtsin öelda et ma mõistan neid inimesi, kes homosid ei salli :)
    Mina ise pooldan ka traditsioonilist, s.o. loodusejärgset peremudelit. Jah, ka loomade seas on omasooiharaid, kuid pole kuulnud midagi näiteks homokoerte toetusliikumisest, mis nõuaks homokoerale täisväärtusliku koera staatust. Nad lihtsalt on. Nad ei paljune. Nad ei lapsenda. Loodus ise kannab nende kadumise eest hoolt ;)

    Jah, loodus mängib vahel vingerpussi ja mõnedel juhtudel on selle all kannatajaks päris suur protsent inimestest. Ma ei poolda nende allasurumist, aga ka mitte nende esiletõstmist.

    Ühesõnaga, olen pigem neutraalne, kuid see kajastus kallutab mind vastaste poole.
  • "Loodus ise kannab nende kadumise eest hoolt"
    Tuhanded aastad ja pole nad kuhugi kadunud, jube kaua kestev vingerpuss looduse poolt. Ehk peaks mõtlema hakkama, et polegi vemp vaid miski loodusseadus.
  • Looduses vigased loomad süüakse ära.

    Rohkem loodust inimeste seadustesse!
  • Jah, ka loomade seas on omasooiharaid, kuid pole kuulnud midagi näiteks homokoerte toetusliikumisest, mis nõuaks homokoerale täisväärtusliku koera staatust.

    Ma pole midagi kuulnud ka heterokoerte liikumisest.
    Nad lihtsalt on. Nad ei paljune. Nad ei lapsenda. Loodus ise kannab nende kadumise eest hoolt ;)

    Täiskasvanud loomad lapsendavad tihti orvuks jäänud liigikaaslasi. Kas kasvataja saab olema omasooihar loom või mitte, see ei oma mingit tähtsust. Täpselt sama on inimeste puhul. Selline küsimusepüstitus (võõra järglase kasvataja seksuaalsest suunast) iseenesest on minu jaoks jabur.
    Jah, loodus mängib vahel vingerpussi ja mõnedel juhtudel on selle all kannatajaks päris suur protsent inimestest. Ma ei poolda nende allasurumist, aga ka mitte nende esiletõstmist.

    Mismoodi tõstab abiellumise lubamine homosid esile?
  • hex
    mykoloog

    - Kui isa ja ema ei ole kristlikus abielus, siis on selline suhe ainult mõnevõrra parem kui homoseksuaalne patuelu (kasutaja hex, minu absoluutne lemmik).


    Eh? Ma tutvustasin Varro Vooglaiu seisukohti, mitte enda omi. Et inimesed ei arvaks liialt, et Varro nende maailmavaate eest seisab.


    Ok, sorry siis.
  • Võtaks väikse võrdluse. Nooremana ei leidnud, et juut oleks kuidagi teine inimene ja tahaks seda ka praegu uskuda, kuid see tsirkus, mis käib vastava teema ümber... +Kui Wiesenthali keskusele märgiti, et nõukogude võimu all märksa suuremas osas üldarvust hukkunud rahvaid ja peaks valitsema tasakaal oma hukkunute mälestamisel, siis trükkisid kohalikud päevalehed ära vastuse, mis vabas vormis oli "Meie kannatused ei ole võrreldavad muude rahvaste omadega". Ok, saan aru, et tagakiusamine on käinud läbi ajaloo aga pidev trummi peksmine hakkab kuvandile hoopis negatiivselt mõjuma. Sama näen ka praeguses homopropagandas, mis teeb "kaitstavale sihtgrupile" kohati rohkem kahju, kui kasu.
  • On ikka eriti hale õigustada oma ebamoraalset käitumist väitega, et koerad teevad ju ka. Inimest eristabki loomast see, et inimesel on moraal ja eetika.
  • Fake, palun kirjelda, kuidas mõjutab homodele abielu lubamine Sinu eetikat!
  • luarvikluarvik
    Pedofiilid on samuti loodus(seadus) paika pannud, viimane aeg oleks ka nende õigusi seadusloome abil toetama asuda.

    Homoseksuaalsus on seksuaalse veetlevuse, seksuaalse indentiteedi, seksuaalse ihalemise, armumise küsimus.

    Pedofiilia on haiglase ja sõltlasliku võimutunde küsimus, haiglase üleolekutunde küsimus. Nagu seda on ka vägistamine. Vägistamisel on lisaks veel kultuurilised alused, nagu näiteks Lõuna-Aafrikas või vist ka Indias. Pedofiil on sageli veel sügavates alaväärsuskompleksides vaevlev tüüp, mis on sageli pärit tema lapsepõlvest.
    Seega on homoseksuaalsus ja pedofiilia 2 täiesti erinevat ja võrreldamatut kategooriat.
  • Fake McCoy
    On ikka eriti hale õigustada oma ebamoraalset käitumist väitega, et koerad teevad ju ka. Inimest eristabki loomast see, et inimesel on moraal ja eetika.


    Meenuvad nii kümmnendi tagused Keskpäevatunnid ning artiklid, kus Kilk jmt. põhjendasid üheksakümnendatel toimunud "huiamist" sellega, et "kõik teised tegid ju ka nii". Ok. Kes ei teinud, ei jäänud enamasti ka pinnale, kuid mida me järeldame sellest üldist ühiskonna toimimist silmas pidades? Inimene on moraalne ainult siis, kui see on talle kasulik e. igasugused soovid ja ihad on alati moraali varjutanud ja jäävad seda ka varjutama.
  • Kuidas homoseksuaalsus või homoseksuaalne suhe ebamoraalne või ebaeetiline?
  • ttrust

    Homoseksuaalsus on seksuaalse veetlevuse, seksuaalse indentiteedi, seksuaalse ihalemise, armumise küsimus.

    Pedofiilia on haiglase ja sõltlasliku võimutunde küsimus, haiglase üleolekutunde küsimus. Nagu seda on ka vägistamine. Vägistamisel on lisaks veel kultuurilised alused, nagu näiteks Lõuna-Aafrikas või vist ka Indias. Pedofiil on sageli veel sügavates alaväärsuskompleksides vaevlev tüüp, mis on sageli pärit tema lapsepõlvest.
    Seega on homoseksuaalsus ja pedofiilia 2 täiesti erinevat ja võrreldamatut kategooriat.


    Ei ole selle pedofiiliaga ka nii lihtne. Vähemalt osal neist on seksuaalne fiksatsioon vale asja peale kinni jäänud. Nagu homodelgi, aga tunduvalt problemaatilisem. Neid ilmselt saab aidata. Jääks mõned lapsed traumeerimata. Üks päris huvitav artikkel oli ühes aasta parima ajakirjanduse edetabelis: https://medium.com/matter/youre-16-youre-a-pedophile-you-dont-want-to-hurt-anyone-what-do-you-do-now-e11ce4b88bdb
  • suffiks
    Kuidas homoseksuaalsus või homoseksuaalne suhe ebamoraalne või ebaeetiline?


    Ühe budistist puusepa jüngrite jaoks on raamatus kirjas, et nii ei tohi.
  • Tänan mykoloog, teemapüstitus kvaliteetne nagu ikka. Kogu selle värgi juures on kõige naljakam see, et homopelgurid, -vihkurid jms on püstitanud teese, et "varsti on kõik selline". Nagu oleks homoseksualism ebola vms nakkushaigus. Tõesti ei suuda mõista nende väidete kandvat ideed. Samas arvan, et euroopalike väärtuste üks kandvaid ideid on suured isikuvabadused. Mina näiteks ei saa aru taimetoitlastest. Inimene on loodud omnivoor olema, kuidas saab sellist kõrvalekallet taluda? See ei pane mind aga neid alavääristama või taimetoidu restoranide ees lärmama.
  • TaivoS, aga kuidas Sa suhtuksid tegelastesse, kes lärmavad tavaliste restoranide ees ning soovitavad lihast loobumist? Karusnahapoodide näol on näiteid juba omajagu :)
  • ziff
    TaivoS, aga kuidas Sa suhtuksid tegelastesse, kes lärmavad tavaliste restoranide ees ning soovitavad lihast loobumist? Karusnahapoodide näol on näiteid juba omajagu :)

    see on sönavabadus, aga kui avaldadakse arvamust, mis ei ühti "eesrndlikuga", siis on see tagurlik ja teisi alavääristav.
  • Mida liberaalsemaks homoseksuaalide suhtes muututakse, seda kiiremini nad tegelikult populatsioonist välja surevad.

    Asi millest ma selle teemaga seoses aru ei saa, on see, et miks peab seda niivõrd rõhutama? Miks on vaja näiteks korraldada homoparaade aga heterod saavad ilma igasuguste paraadideta elatud?
  • Kui tihti neid paraade on, et need saavad kellelegi pinnuks silmas olla? Harley ja teised tsiklimehed teevad ka teinekord suvel oma paraade ja asju. Segavad mind oma lõrina ja plärinaga küll. Aga teise inimese huvi on teise inimese huvi ja las sõidab kord-kaks aastas, suudan end talitseda küll.
  • raulir
    Asi millest ma selle teemaga seoses aru ei saa, on see, et miks peab seda niivõrd rõhutama? Miks on vaja näiteks korraldada homoparaade aga heterod saavad ilma igasuguste paraadideta elatud?


    Kui õpetajad tulevad korra tänavatele omale paremat palka nõudma, siis on see ka üldjuhul nende üritus ja enamust mitte-õpetajaid ei torgi. Ma ka ei lähe paraadi tegema sel põhjusel.
  • Ma olen pigem CharlieF ja rauliri "klubis". Pole minu asi, kes kellega magab või mida magamistoas teeb, aga sellest paraaditsemisest ja enda eristaatuse rõhutamisest pole kunagi aru saanud.

    Paraadide mõte, vist vähemalt esialgu, oli selles, et näidata avalikkusele kui palju neid vastava sättumusega inimesi meie seas ühiskonnas on ja juhtida tähelepanu, et nendel ei ole kõiki samu õigusi mis heterodel.
    Kooseluseaduse järgselt tahaks küsida, et kui nüüd sisustada see seadus mõne rakendusaktiga, mis lubaks samasoolistel abielluda, kas siis jääks paraadid ära? Pole justkui nagu põhjust enam oma erilisust mööda pealinna tänavaid vikerkaarelippudega rõhutada. Või siiski?
  • Üldiselt nende teemadega on ikka pealkirjavalikuga mööda pandud, meil siin ju kombeks ikkagi tampimise teemad seega head valikud oleks olnud.

    Tambiks õige väheke homosid.
    Tambiks õige väheke homofoobe.
  • suffiks
    Kuidas homoseksuaalsus või homoseksuaalne suhe ebamoraalne või ebaeetiline?

    Kas pedofiilia on ebamoraalne või ebaeetiline? OK, lapsed lasteks; aga kuidas sulle sobiksid 3 - 4 aastaseid tüdrukuid kujutavad kumminukud kaubamajade vaateakendel (kui neis pole midagi ebamoraalset ega häbiväärset, võiksid ju vabalt olla)?

    Ebamoraalsus/häbitunne on kultuurist ja väärtushinnangutest, mitte intelligentsist sõltuv.
  • Fakt on, et võõraviha on ühiskonna immuunsüsteem, kui seda ei oleks nakatuks ühiskond kiiresti igasugu hulludesse ja halbadesse haigustesse ja sureks maha. Seega rohkem tolerantsust võõravihaliste vastu, seltsimehed.
    Häid Jõule!
  • Jõulud on, rohkem hoolivust härrased...

    Järsku suudaksime kokku leppida, et seksuaalsus ei ole valik. Ei ole nii, et 'Oh, täna hakkan homoks, sest see on lahe' Nad on tegelikult samasugused inimesed nagu kõik teisedki ja neile peaksid laienema samasugused õigused, nagu kõigile teistele. Muuhulgas õigus abielluda, luua peret, jne. Igasugused looma- ja lastenaljad on siikohal kohatud.

    See aga ei tähenda, et me peaksime tolereerima seda tralli, mis toimus kooseluseaduse ümber. See seadus on iseenesest täelik butafooria, kus me mängime tolerantsust, et paista 'eurooplastena'. See, mis toimus nüüd Swedbanki annetuse ümber oli eriliselt debiilne torm teetassis - lärmakas vähemus võttis taas sõna kõigi nimel ning kõik, kes nendega ei nõustunud, olid homofoobid, mitte-euroopalike väärtustega jne.

    Nagu Hardo Pajula hiljuti kirjutas 'Homofoobiast on fašismini vaid kondoomiga visata'. Alates soovoliniku umbes aastatagusest sõnavõtust tundub Eestis tasapisi süvenevat arusaam, et õigus mitte tunda end solvatuna kaalub üles sõnavabaduse. Ja see ei meeldi mulle kohe üldse mitte.

    Kui asi samas vaimus jätkub, kirjutavad usinad ametnikud 10 aasta pärast seadustesse kohustuse lisaks meeste ja naiste tualettidele, luua avalikesse asutustesse ka sookonflikti ja sooneutraalsete isikute jaoks eraldi tualetid.
  • Fredegunde

    Kas pedofiilia on ebamoraalne või ebaeetiline? OK, lapsed lasteks; aga kuidas sulle sobiksid 3 - 4 aastaseid tüdrukuid kujutavad kumminukud kaubamajade vaateakendel (kui neis pole midagi ebamoraalset ega häbiväärset, võiksid ju vabalt olla)?

    Ebamoraalsus/häbitunne on kultuurist ja väärtushinnangutest, mitte intelligentsist sõltuv.


    Pedofiilia on vale, sest selles konstruktsioonis on vastaspooleks isikud, kes ei ole võimelised enda eest seisma ega kaalutletud otsuseid tegema. Kuidas homoseksuaalide teemal arutelu alati laste, loomade ja surnuteni välja jõuab?

  • Pedofiilia on vale, sest selles konstruktsioonis on vastaspooleks isikud

    Ma konstrueerisin näite, kus vastaspooleks ei ole üldsegi isikud, vaid nukud. Kannatajaid ei oleks.

    Vabandan teema risustamise pärast, homoteema jätab mind üsna ükskõikseks - pigem huvitab, mis on moraalsus - mis see on ja miks seda vaja.
  • Hea, et sa kõik ühte patta muidugi paned Fredekunde.
    Täiskasvanud, täiearulised oma tegude eest vastutavad armunud homod, nuku, auto, maitea...maja vastu lahti hõõruvad tegelased ning laste või näit. loomade vägistajad on sinu arust 1 punt millel vahet ei tehta kuidagi? wtf?
  • moraal on kokkulepe liberaalide arvates, konservatiivide arvates tuleb see loodusest ehk jumalast, see nüüd pisut must-valge, eks ole igasuguseid variatsioone liberaalide ja konservatiivide seas
  • Ma konstrueerisin näite, kus vastaspooleks ei ole üldsegi isikud, vaid nukud. Kannatajaid ei oleks.


    selline väide annab kannatammisele uue tähenduse, kui teeme poliitilisi üleskutseid venelasi mädamunadega loopida, aga neid tegelikult ei loobi, kas siis kannatajaid pole? või kujutame neid lollidena ajakirjanduses. sa konstrueerisid loogiliselt vigase näite, kus seksualiseeritakse 3-4 aastaseid tüdrukuid ja teatasid selle peale, et kannatajaid pole (ma vähemasti sain sellest niiviisi aru, sa ei mõelnud neid tüdrukuid seal jõulukuuske ehtimas vitriinaknal?)
  • Küsimus poliitkorrektsusest, kas tänaval vastu tulevat homo võib kõnetada kui Hr/Pr omasooihar, ilma, et asjaosaline solvuks ?
  • dumbuser
    Jõulud on, rohkem hoolivust härrased...

    Järsku suudaksime kokku leppida, et seksuaalsus ei ole valik. Ei ole nii, et 'Oh, täna hakkan homoks, sest see on lahe' Nad on tegelikult samasugused inimesed nagu kõik teisedki ja neile peaksid laienema samasugused õigused, nagu kõigile teistele. Muuhulgas õigus abielluda, luua peret, jne. Igasugused looma- ja lastenaljad on siikohal kohatud.
    ...
    Nagu Hardo Pajula hiljuti kirjutas 'Homofoobiast on fašismini vaid kondoomiga visata'. Alates soovoliniku umbes aastatagusest sõnavõtust tundub Eestis tasapisi süvenevat arusaam, et õigus mitte tunda end solvatuna kaalub üles sõnavabaduse. Ja see ei meeldi mulle kohe üldse mitte.


    Tead mis on fašistide kurjuse kõige kahjulikum pärand? Fakt, et kõiksugu p*hkurid saavad väita, et kõik, kes nende suhtes tolerantsust üles ei näita, on fašistid. Pervert on pervert, selles ei ole kompromissi. Kooseluseadus võib sisu poolest olla vähetähenduslik, aga probleem on selles, et perverdid tõlgendavad seda kui oma võitu ja nende isu oma debiilseid õigusi nõuda kasvab. Eespool oli jutuks loodusseadused. Kui pede on loodud omasoolist trukkima, siis järelikult ta pole loodud sigima- seega ei tule nende suhtes ka kõne alla lapsendamine. Pedofiilidel munad maha. Pooldan neile nõiajahti.

  • Tegin lastele piparkoogimaja valge glasuuri asemel vikerkaarevärvides. Sellega näitan ülesse tolerantsust. Järgmisel aastal teen valgeid piparkooke vikerkaare värvides.
    Probleem on see, et millegipärast valge glassur püsib aga see kuradi värviline möks valgub maha.
  • Jätsin piparkoogid tegemata, kuna taignat oli saadaval ainult pruuni värvi. Kuidagi rassistlikud oleks koogikesed tulnud. Kui järgmine aasta valget piparkoogi taignat müügil ei ole, siis kavatsen lamenti lüüa . Pruuni mehikest järada jõulude ajal ei sobi kokku euroopalike väärtustega.
  • ivoalaska
    Jätsin piparkoogid tegemata, kuna taignat oli saadaval ainult pruuni värvi. Kuidagi rassistlikud oleks koogikesed tulnud. Kui järgmine aasta valget piparkoogi taignat müügil ei ole, siis kavatsen lamenti lüüa . Pruuni mehikest järada jõulude ajal ei sobi kokku euroopalike väärtustega.


    Noh, ivoalaska kommentaar on sisutühi lõõpimine? Aga tegelikult arvan, et see, mida me praegu näeme, on globaliseerumise tulemus.

    Märgid selle suuna ohtlikkusest ilmnesid kõige selgemini viimastel europarlamendi valimistel, kus paljudel valijatel ei ole enam mainstream parteidega mingit pistmist ja valitakse äärmuslasi. Kooseluseadus on käkk, ma ei ole isiklikult ka homode abiellumise lubamise vastu, küll aga olen selle vastu, kui inimeste tahtest sõidetakse teerulliga üle. See on suurim liberalismi probleem, et see on justkui religioon iseeneses, moraal ja võim on tihedalt seotud igas ühiskonnas. Hea tegemise sildi all külvatakse maailmas niimoodi vabadust ja demokraatiat. Mis sellest välja tuleb, see liberaale tavaliselt ei huvita, vaata Iraaki. Lõpptulemus on selline, et see ei erine eriti ükskõik millise ideoloogia mõõga abil levitamisest.

    A Point of View: The writer who foresaw the rise of the totalitarian state
    Dostoyevsky suggests that the result of abandoning morality for the sake of an idea of freedom will be a type of tyranny more extreme than any in the past.


    Liberalism taotleb indiviidi autonoomiat, aga samas suruvad liberaalid oma ideid teistele peale hea tegemise sildi all.

    The 19th Century Russian novelist Fyodor Dostoyevsky wrote about characters who justified murder in the name of their ideological beliefs. For this reason, John Gray argues, he's remained relevant ever since, through the rise of the totalitarian states of the 20th Century, to the "war against terror".



    noh, hea tegemise sildi all näiteks lubati USA-s inimeste piinamist ja me arvasime 20 aastat tagasi, et inimeste piinamine võimude poolt on barbaarbne relikt, endiselt usume me, et ühiskond on progressiivne ja areneb järjest ning eemaldub sellistest barbaarsetest reliktidest, John Gray väidab, et see pole nii ja pole ka ajaloos nii olnud, võimalik on täitsa, et lähme mitusada aastat tagasi neis asjus.
  • sama asi, sallimatus pervertide vastu samastatakse rassismiga. neergid,juudid jm on kannatajad. pervert põhjustab kannatusi. seega peaks vikerkaaremeeste propaganda kuulutama kuritegelikuks samaväärselt natsi, kommunismi jm sarnasega.
    Toon teise võrdluse. USA õhujõudude laboratoorium arendab väidetavalt välja keemiarelva "pedepomm", mis paneb samasoolised vaenlased üksteist trukkima (viide: http://en.wikipedia.org/wiki/Gay_bomb). Seega pedepropaganda on samuti nagu "pedepomm", mis õhutab samasoolisi "trukkima". Relva olemus ei ole pakkuda vaenlasele positiivset teenet vaid tekitada kahju.:)
    ivolaska, tõeliseks eurooplaseks saamisel on pikk tee käia. kui sa peldikus käid, siis see rassistlik moodustis, mida seal "sünnitad", mida sellega ette võtta?:)
  • "pervert põhjustab kannatusi. seega peaks vikerkaaremeeste propaganda kuulutama kuritegelikuks samaväärselt natsi, kommunismi jm sarnasega."

    Kellele omasooiharad kannatusi põhjustavad?
  • Vanaema

    Kellele omasooiharad kannatusi põhjustavad?


    Ma pole psühholoog, aga kui laps koolis pahaaimamatult ütleb, et mul on surrogaat-emme ja kaks issit, kellest üks on nagu emme, siis ilmselt saab ta traditsioonilisest mees-naine aka isa-ema perest pärit laste poolt teatud "erikohtlemise" osaliseks.

  • Vanaema
    "pervert põhjustab kannatusi. seega peaks vikerkaaremeeste propaganda kuulutama kuritegelikuks samaväärselt natsi, kommunismi jm sarnasega."

    Kellele omasooiharad kannatusi põhjustavad?

    Näiteks telepoiss1-le. Tal on juba kontrollimatud vihahood. Ja kui ei teaks, et arvukad kirjavead on omasooiharate poolt põhjustatud kannatuste tulemus, siis arvaks düsgraafikuga tegemist olevat.
  • telepoiss1

    ivolaska, tõeliseks eurooplaseks saamisel on pikk tee käia. kui sa peldikus käid, siis see rassistlik moodustis, mida seal "sünnitad", mida sellega ette võtta?:)


    Ma ei võta temaga midagi ette. Ma vaatan teda ja tõenãoliselt ta ei meeldi mulle, ta värv on imelik, ta lõhnab teistmoodi, ta oleks nagu teisest kultuuriruumist. Vaatamata kõigele ei vihka ma teda, vaid vôtan teda loomulikuna, looduse loomuliku osana. Samas jätan endale õiguse temaga kodu mitte jagada ja tõmban vee peale...
  • Nägin öösel unes koomiksit, pole ise just suurem asi joonistaja, seega pane lihtsalt jutu, kui keegi tahab võib valmis joonistada, kõik õigused on kaitsmata:)

    1. Poiss seisab avatud uksega kapi ees ja kapist vaatab teda suur ämblik.
    Poiss ütleb: Mulle ei meeldi, et sa selle ukse kogu aeg lahti teed!

    2. Poiss seisab avatud uksega kapi ees ja kapist vaatab teda suur ämblik.
    Ämblik ütleb: Sa oled ämblikufoob!

    3. Poiss seisab avatud uksega kapi ees ja kapist vaatab teda suur ämblik.
    Poiss ütleb: Ise oled foob, sest ei julge kapist välja tulla!

    4. Kapi uks on suletud ja poiss jalutab minema.
    Poiss ütleb: Saa aru, mulle lihtsalt ei meeldi, et sa selle ukse kogu aeg lahti teed!
  • http://www.ohtuleht.ee/664945/sloveenia-samasoolistele-paaridele-tagati-oigus-abielluda-adopteerida

    2013. aastal muutis Sloveenia referendumite korraldamise seadustikku, mille kohaselt ei lubata inimõiguste teemal rahvahääletust korraldada.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon