Müüb abivahendi silmaringi laiendamiseks - Free topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Free topic

Müüb abivahendi silmaringi laiendamiseks

Log in or create an account to leave a comment

  • Seoses sihtotstarbe puudumisega müün monitoride hoidja, mis hoiab soovitud kõrgusel, laiusel ja nurga all suisa kuut monitori. Ja see ei ole veel kõik.
    Kaasa tulevad 6 Samsungi monitori, S22C650, videokaart, mis kuut monitori toetab ja kogu juhtmestik, mis neid ühendab. Kogu muusika on kasutatud, töökorras. Hind 444 Euri.
    Panen siia üles, kuna lehel peaks teoorias olemas ehk mõni, kes oskab sellega midagi teemakohaselt targemat ette võtta. Lubab, et kartuleid ja talvekumme pakkuma ei hakka.
    Huviline või lisaküsimused palun siia: huvion@outlook.com



    Hoidja: Siin

    Kaart: Siin
  • Börsikrahh 2018 esimene ohver :P Ära anna alla nii kergelt! This time it's different! Kunagi läheb paremaks kaaa :)
  • Probleem saab tihti alguse eesmärgi sõnastamisest. Nagu fotolt näha, on tegemist silmaringi piirava abivahendiga. Silmaringi avardava abivahendi nimi on redel.
  • no kurjam.. ma saaksin seal kuvaritel leiduvaid saitisid ilma Adblockita vaadates silmavähi või karmi peavalu vähemalt.
  • Siin ei osteta silmaringi, vaid kohtumist badass ymeraga
  • Ma pidin kohe proovima, et kas Neti.ee on veel tõesti olemas :D
  • Valvekommentaatorid neelasid konksu lehtede näol alla. Tehtud.
    Ostuhuviline olemas. Ka see eesmärk täidetud.
    Teema võib nüüd ära kustutada.
  • Edasijõudnud ei vajagi enam kauplemiseks arvutit, vaid tõmbavad aktsiahindu transtsendentaalse meditatsiooni abil otse kosmosest. Ma olen ka isiklikult LHV kontoris ühe sellise kodanikuga kohtunud.

    Eks see teadminegi aitab silmaringi laiendada ...
  • Henno Viires
    Edasijõudnud ei vajagi enam kauplemiseks arvutit, vaid tõmbavad aktsiahindu transtsendentaalse meditatsiooni abil otse kosmosest. Ma olen ka isiklikult LHV kontoris ühe sellise kodanikuga kohtunud.

    Eks see teadminegi aitab silmaringi laiendada ...


    Aga kas ta tõmbas nii ainult reaalaja hindu? Või homseid ka? On ta kuskil rikaste topis?

    :-D
  • Homsed aktsiahinnad täna või homsed sporditulemused täna on hea ainult kui süžeenõks Back to the Future tüüpi filmidele .

    Isegi kui sul oleks 6 .novembri 2018 NYSE ja NASDAQ sulgemishinnad täna, 7 novembri omad 6.novembril jne, siis kaua sul nendega ikka äri teha lastaks ?

    Teoreetiliselt võib muidugi piirduda sellega,et teenid turul veerand protsenti päevas ja keegi õieti ei märkagi . Kuid inimlik psühholoogia on selline,et ahnus lööb ikka peagi välja .

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon