Kaupleme laineid - Vaba teema - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Vaba teema

Kaupleme laineid

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Tehniline analüüs pole Eestis interneti info järgi eriti populaarne. Aga ikkagi. Olen jõudnud mingi meetodini, mis võib vähemalt mõnedele huvi pakkuda. Ei taha infot endale hoida.
    See on kombinatsioon mitmest meetodist. Või siis kahest, millest üks on juba ise kombinatsioon.
    Baseerub asi Elliott'i laineteoorial. Mida võib pidada geniaalseks või lausa müstiliseks. Põhiline mure sellel laineteoorial baseeruvate analüüside puhul, mis on veebis enamuses, on see, et need on väga subjektiivsed ja võivad näidata "mida iganes". Eesmärk ongi siis subjektiivsust vähendada.
    Praeguseks hetkeks on selle meetodi parimaks kajastuseks Facebooki grupp "Kaupleme Laineid", milles on meetodi lühikirjeldus ja mille all saaks graafikute peal teemat arutada, küsimusi esitada ja vastata.
  • Miks sa ei maini, et see Facebooki grupp on privaatne ja nähtav ainult grupi liikmetele?

    Kas tegu on keelatud reklaamiga raamatule "Kaupleme laineid" siin foorumis? Kas teema tuleb ära kustutada?
  • Kinnine on lihtsal põhjusel. Graafikutel on paratamatult ka võimalikud tuleviku hinnad. Lihtsalt "mööda minnes" mingi hinna vaatamine ja selle alusel rahaga riskimine on väga ohtlik tegevus. Inimene peaks analüüsi süvenema, selle ise taastootma ja siis soovi korral mingeid tehinguid tegema. Selle käigus näeb ka seda, kui asi ei liigu esialgse hüpoteesi järgi - see on ilmselt ohutum tegevus. Kuigi turul ohutuid asjasid pole.
    Grupp on ligipääsetav kõigile. Piiravaks on ainult eesti keel.
  • Mõtlesin, et noh, noored ja ehk sellest lollakad. Tuleb välja, et vanus ei garanteeri midagi.



    Njah. Üks siis selline, teine oli üldse nats nats.
  • "ttrust"
    Miks sa ei maini, et see Facebooki grupp on privaatne ja nähtav ainult grupi liikmetele?

    Kas tegu on keelatud reklaamiga raamatule "Kaupleme laineid" siin foorumis? Kas teema tuleb ära kustutada?


    Reklaamist ei tea ma midagi. Kui Sa aga leiad selle raamatu, siis vahenda ka mulle. Oleksin huvitatud lugema. Olen nõus ka vahendustasu maksma.
  • "Olen jõudnud mingi meetodini, mis võib vähemalt mõnedele huvi pakkuda. Ei taha infot endale hoida."
    Kui ma olin väike, siis luges vanaema mulle muinasjuturaamatuid ette. Seal olid ka sellised tegelased, kes "avastasid" mõne imelise meetodi, kuidas kerge vaevaga rikkaks saada ja ei tahtnud seda sugugi ainult enesele hoida vaid jagasid lahkelt kõigile teistele -- kuldmune muneva hane munad jagati vaestele külaelanikele ja "lauake kata end" toitis terve valla. Toredad muinasjutud olid.
  • Raul oli üks oma kursuse teravamaid pliiatseid. Ma tean seda, sest...noh, ma tean :).
  • Ma võtsin 100%se allahindlusega ehk umbes 1000 euroga G7FX.com koolituse. Siis ma proovisin kaubelda nagu selgeltnägija, panin Euro lepingu futuuri 10 minutilise hilinemisega käima ja spikerdasin EurUsd pealt reaalaja hindu. Profit factor tõusis kohe 70-80% protsendi peale ja kasum päevas oli 7-8tuhat eurot, kulupool oli ainult 500 eurot. Simulatsioon muutus mõtetuks. Simulatsiooni hilinenud andmetega pole mõtet kasutada kui reaalaja hinnad on ninaees. Nüüd peitsin reaalaja hinnad nii ära, et neid ei näeks.
  • "Marvin"
    Raul oli üks oma kursuse teravamaid pliiatseid. Ma tean seda, sest...noh, ma tean :).

    Mul olid klassis 2 täiesti-läbinisti-viielist poissi. Kooli lõppedes ennustati neile hiiglama kuulsat tulevikku. Edaspidi pole neist mitte midagi kuulda olnud.
  • Ainult IQ baasilt on jah keeruline midagi suurt saavutada, kui just päris geenius ei ole. Palju suuremat rolli mängib EQ. Kui siin juba nooruspõlve tuttavad mängu toodi, siis võiks ka üldistada, et paar-kolm tüüpi, kel keskmisest kõrgem EQ, on end igatahes Äripäeva edetabelisse murdnud. Mingite viielistega küll tegu polnud. Ja seda pigem selle tõttu, et palju oli muud sebimist ja polnud eriti aega koolis käia. Läbinisti (nelja-)viielised on praegu kõik oma ala tipptasemel spetsialistid.
  • "ttrust"
    "Marvin"
    Raul oli üks oma kursuse teravamaid pliiatseid. Ma tean seda, sest...noh, ma tean :).

    Mul olid klassis 2 täiesti-läbinisti-viielist poissi. Kooli lõppedes ennustati neile hiiglama kuulsat tulevikku. Edaspidi pole neist mitte midagi kuulda olnud.


    Raul Tagaväli ja Marvini aka Margus V..... kohta ei saa küll öelda, et neist kuulda pole. Juhtumisi oleme me 1992. aasta detsembris lõpetanud sama õppeasutuse ja sama teaduskonna, küll teise eriala ... aga kui ma nüüd õigesti mäletan siis selle sündmuse tähistamine toimus ühiselt tollalt hästi tuntud Tartu lähedases joogikohas :)

    Aga kuidas on lood Sinuga - kas peale LHV foorumi on Sinust kusagil kuulda?

    Tõestuseks sobivad konkreetsed viited,
  • Loomult uudishimuliku inimesena ütleks, et natuke doxximise lehk oli eelmisel postitusel man
  • "Henno Viires"
    "ttrust"
    "Marvin"
    Raul oli üks oma kursuse teravamaid pliiatseid. Ma tean seda, sest...noh, ma tean :).

    Mul olid klassis 2 täiesti-läbinisti-viielist poissi. Kooli lõppedes ennustati neile hiiglama kuulsat tulevikku. Edaspidi pole neist mitte midagi kuulda olnud.


    Raul Tagaväli ja Marvini aka Margus V..... kohta ei saa küll öelda, et neist kuulda pole. Juhtumisi oleme me 1992. aasta detsembris lõpetanud sama õppeasutuse ja sama teaduskonna, küll teise eriala ... aga kui ma nüüd õigesti mäletan siis selle sündmuse tähistamine toimus ühiselt tollalt hästi tuntud Tartu lähedases joogikohas :)

    Eelpool toodud faktid vastavad tõele ning faktilise märkuse korras - ka mina olen keskkooli kuldmedaliga lõpetanud :). Ülikooli lõpetamise ajal oli fookus mujal - minu vanem poeg sündis täpselt päev enne lõpupidu. Aga peole ma jõudsin ja veidral kombel sealt ära ka :).
  • Minu klassis oli peale minu kaks kullaga lõpetanut ja vist kolm hõbedat. Seega olid meil lihtsalt teadmised hinnas ning selle suhtumise tampis meisse klassijuhataja juba algklassides.
    Kuldmedalistidest üks kandideeris äsja akadeemikuks, teine on lugupeetud ja armastatud loodusharidusinimene ja kolmas olen siis mina :). Keegi pole päris rikkaks saanud, aga ilmselt jääb vähemalt kahest esimesest mingi märk maha - sest iseend ma ei oska hinnata. Aga ehk ikka päris tühi koht ei ole...
    Aga Rauli kohta - ma ei saa alati aru, mis tema pea sees toimub, aga seal toimub tõenäoliselt rohkemat kui paljude keskmiste inimeste peades kokku. See on väärtus.
  • Margus V-ga seostub esimesel hetkel vaid jõrm ärimees Margus Valdes, kelle juurde tööle värvatud noorte naiste töölepingus olla väidetavalt punktid, mis kohustavad alkoholi tarbimist ja alasti saunas käimist, koos Margusega.
  • Kui ma arvan vanust õigesti siis olid pea kõik kas Priit, Urmas, Andres, Margus, Andrus, Marko, Jaanus, Jaak

    Tegelt tahaks näha puruse loto- ja FX häki ning lainetreideri süsteemi kombineerimist, tulemus oleks Da Bomb.
    Võimsaim tööriist mida inimkond kunagi näinud on.
  • Mul on loto grafomaanias olemas eurusd kohta mõne aasta andmed. Andmed võtsin Yahoost. Graafik uueneb iga südaöö. Esialgsed tulemused olid nii, et sama sitt tuleb igalt poolt vastu ehk kaos. Kuigi ma arvasin, et tõenäosused võiksid olla paremad. Aga ma nüüd täiustasin ja vaatan uuesti mis segu sealt tulema hakkab ja kui midagi huvitavat siis teen video sellest. Video saab alati eemaldada kui pekki läheb.
  • Proovisin FTMOs mitme vaba trial-ga enda lototabelit eurusd kohta. Enamasti on nii, et daily loss ületatud, aga see tuleb ilmselt turu kõikumisest, mitte sellest et ma ise oleks midagi valesti teinud. Ma suudan enamasti eesmärgid täita v.a daily loss. Nüüd ma mõtlesin nii, et proovin järgmise prop firmana FundedNext, mis on Araabias ja kus ei ole daily loss-i. Seal on üksnes saldo jääk päeva lõpuks. Aga kuna ma üleöö midagi ei hoia, siis see ei loe. Ja peale selle pidi ajaraiskamise eest 15% saama. FTMO ei maksa midagi väljakutse eest. Üldiselt lototabel eurusd kohta töötab ainult koos fundamentaalidega ja forex factory kalendriga. Ilma fundamentaalideta ja ilma kalendrita annab palju valesignaale.
  • EURUSD - kumeruse kauplemine. Slope structure.
    Ülemine pilt Sierra Chart-st ja alumine pilt Fractal Flow You Tube kanalilt.
    Teooria ei lähe ideaalselt kokku aga peaaegu ja sellest piisab.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon