Kas XXL.EE aktsia tõuseb? - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Kas XXL.EE aktsia tõuseb?

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Huvitav kas ma peaksin ostma xxl.ee aktsiaid, sest äkki saabub eestisse ka netifirmade buum...
  • Muidugi tuleb osta! Mina ise olen juba kena portsu ostnud.Kahju et nemad enam kinnisvaraga ei tegele.
  • hih...minu andmetel eemaldati arvutite tootmine ja muu bullshit struktuurist...nii, et tulevikku on
  • kas netifirmadel on eesti börsil väljavaateid? kas xxl.ee tõuseb?

  • Probleem on selles, et XXL on internetivallas küllalt nõrk tegija. Kus on XXLi väärtus? Kas selles portaalis, mis koosneb ajalehtede kodulehekülgedelt kokku varastatud uudistest?
  • Minu teda nad on ühtteist ise ka teinud.Näiteks varem kasutasid nad neti kataloogi, nüüd on oma.Mõned artiklid on nad ka sisse ostnud, nagu ETA uudised.
  • hmmm...paraku ei saa siit mingit kasulikku infot??? Kõik teavad, mis on toimunud ja praegu toimub aga uut infot ei valda keegi.
    mina olen midagi küll kuulnud aga kinnitust siit kahjuks ma ei saanud :(
  • XXL-l on nii mõttetu taak kanda. XXL pluss on ainult see, et nad on ainuke sedalaadi noteeritud ettevõtmine Eestis. Kahjumiga töötavaid internetifirmad, mille aktsiad samas kenasti tõusevad, on maailmas tavapärased. Sestap võib läänepoolsest ostuhuvist tulenevalt midagi XXL aktsia hinnaga toimuda. XXL ei ole veel eriti tugev kaubamärk ja mina küll ei julge prognoosida nende turuosa kasvu sellisel määral, nagu nad ise seda teevad. Palju raha tuleks igal juhul selle saavutamiseks veel sinna ettevõttesse investeerida.
  • ootame siis ära esmaspäeva
  • XXL on minuteada ainuke portal eestis, kes on kogu oma lahenduse oma jõududega suutnud toota... ülejäänud on kõik sisse ostnud... lisaks on XXLil tugev partner Soome Infopiste näol. Elame-näeme, kuid mina hetkel küll ei müü!
  • huvitav huvitav...täna +33,33%
  • Ma arvan, et aktsiat hakatakse suuremates kogustes kauplema
    30-40 vahel.
  • mis toimub??? kas on oodata mingit suurt uudist???? keegi teab???
  • häh, see on kõik üks mõttetu hämamine ja saasta pushimine. unustage ära.
  • netimaanil võib õigus olla, täna-homme on ametlik uudis tulemas, et xxl-st on suure osa äraostnud üks välisinvestor.
  • anyway, ma ei usu, et see üritus portfelliinvestoritele huvi oleks pidanud pakkuma.
  • Waldec - see, et ettevõtte töötaja ise hüüdnime all positiivset arvamust avaldab, on muidugi börsiettevõtte jaoks natuke ebakohane.

    Sisuliselt: see, et keegi puhtalt "oma jõududega" toodab, ei ole veel tugevuse näitaja, pigem viitab see jätkuvale kahjumile seni kuni seda tegevust tehakse vaid Eesti või koguni vaid Baltikumi jaoks. Alles plaanid minna Põhjamaade, Euroopa või koguni maailma turule oleks hõiskamist väärt. Seda, et XXL algselt uudised "varastas" ja nüüd loodetavasti ehk mõned ka "ametlikult" ostab, ei saa kah niiväga "oma jõududega" tootmiseks nimetada.

    Aktsiate müümisest: kuigi avalik emissiooniprospekt http://group.xxl.ee/prospekt/99/ lubab, et hiljuti emiteeritud aktsiad on lubatud avalikku ringlusse, millegipärast kahtlen, et suunatult OÜ XXL Internetivärava omanikele (mille ringi loodetavasti ka Martin Villig aka waldec kuulub) müüdud 100,000 aktsiat oleksid olnud kohe kauplemisvabad.

    Loomulikult elame-näeme, senine XXL.EE areng on igatahes aukartustäratav, jõudu ja edu.
  • härrased ma ei saa teie probleemist aru. XXL tõuseb ja tõuseb hästi.
    Ta on börsil praktiliselt ainuke korralik tõusja. Ma eriti ei usu et keegi teist siin pikaajaline investor on?
    Siin ei ole mingit küsimust mis aktsiaga teha???
  • Jajah. muidugi. Sulatõsi. Sellest, et ta eile tõusis ja üleeile tõusis järeldub see, et ta jääbki tõusma. ma ei viitsi enam vaielda.

    ilmselt loodetakse kellelegi selle tõusuga mingit muljet jätta. Või siis on juba leitud keegi kuldpea, kes sinna sellelt tasemelt klotsi sisse laob.
  • Vabandust minu eelmise kommentaari (11.01.00 12:36:52) kohta, milles ehk meelevaldselt seostasin tollase (01.09.1998 avatud ja selle perioodi lähiümbrus) XXL internetivärava uudistehankimise meetodit ja praeguse XXL.EE portaali tegevust. Väita, et praegu XXL.EE uudiseid "varastab" ei ole mulle teadaolevatel andmetel alust.

    Minu ugisemine oli pigem selle kohta, et waldec@tt.ee väide "XXL on minuteada ainuke portal eestis, kes on kogu oma lahenduse oma jõududega suutnud toota... ülejäänud on kõik sisse ostnud" on ebakorrektne, sest:
    - XXL.EE ei ole KOGU oma lahendust oma jõududega tootnud, kasvõi näiteks needsamad uudised
    - on rida teisi portaale, kes mitte ei ole KÕIKE sisse ostnud vaid osa ka oma jõududega teinud

    Nagu siin juba varemgi märgitud: internetiäri PEAKS olema globaalse haardega ja senikaua kui asi jääb ainuüksi Eesti-kohaseks, puudub alus ka ootusele (mullile) rajanevaks aktsiahinna tõusuks.

    jõudu ja edu kõigile XXL.EE fännidele ja fundamentaalanalüütikutele.
  • Hea soovitus: müüge XXL.EE aktsiaid praegu 42 EEK/TK. Aktsia võib ju paar krooni tõusta, kuid õhu eest saab praegu hea hinna.
  • Oodatava korrektsiooni korral teeb see siis kõige vingema languse. Heh?
  • loogiline asjade kulg on selline järgmine emissioon tehakse tasemelt 25-35 eek arvan ,et emissiooni maht on 750k-1500k aktsiat.
    sellelt tasemelt peaks praegu või natukese ajapärast kogu emissiooni rahulikult alla neelama, nii et tekib isegi väike defitsiit, mis järelturul aktsiat veel üles tõukab.

  • Kas xxl.ee investorid, kes on ennast nüüd 55 krooni pealt sisseostnud, peavad rõõmust pead vastu seina taguma. Ühisettevõtte - infopistega - mingi sõbralehekülgede koostajaga.
  • Olen Jüriga nõus (vt. kell 13.01), XXL aktsia beeta on võrreldes teiste aktsiatega TVB-il ülikõrge - riskantne aktsia iga case. Kui kogu börsi indeks muuvib ennast üles, osta. Kuid kui börs hakkab vähegi alla minema, siis sinu aktsia läheb seda rohkem alla, mida suurem oli aktsia beeta, sel juhul- bad times...
  • Toomas Mölder siiski eksis, kui ütles, et praegune XXL ei varasta uudiseid. Jaanuaris 2000 varastas üsna jõuliselt veel, kuigi üha vähem, kuna sisumaterjalide tootjad on oma väljaanded varustanud märkusega, mis keelab materjalide loata kasutamise.
  • Kes viitsib vaadata XXLi nn suurinvestori Infopiste lehekülge Soomest, siis pigem mõjub see külma dushina neile, kes usuvad ainult seda, mida ajalehed kirjutavad. Kuulla on sama kuin luulla, oma silm on kuningas.
  • jaanuari suurim tõusja ja veebruari suurim langeja

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon