Sven vs Kristjan - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Sven vs Kristjan

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Kuna ma hakkan juba oma meili peale meie suhete kohta küsimusi saama, siis soovin öelda seda, et meie suhetel pole häda midagi. Neid tegelikult nagu polegi eriti.

    Me lihtsalt kaldume aeg-ajalt teineteisega natuke teravamalt vaidlema.

    Mis mulle küll üldse ei meeldi, on see, et Kristjan on võtnud endale aeg-ajalt vabaduse Ühispanka ja eriti analüütikuid ajakirjanduse vahendusel sõimata, kritiseerida just meie arvamusi ja seisukohti. Kusjuures pahatihti on tegu olnud demagoogiaga - a la, miks ei soovita Ühispank Nokiat osta? Kui ta oleks viitsinud lugeda meie igapäevaseid ja -nädalasi põhjamaade ülevaateid, siis ta oleks ehk teadnud, et tegelikkus üsna vastupidine oli. (btw, miks ei soovitanud Kawe biotehnoloogiat osta?)

    Aga muidu pole mul Kristjani vastu midagi. Vaidlustes selgub tõde.
  • Absoluutselt eitan igasuguste antisvennismi vormide põdemist - selline lahe sell, kes toredasti ÄP pildi peal käppasid laiali ajas. Suhtun tegelikult respektiga ja ootaksin samasugust suhtumist Svenilt enda ja mingil määral kõikvõimalike muude siin esinevate persoonide suhtes.

    Aga jah, eks ta tõsi ole et täna käis küll korra Sven vs Kristjan mõte peast läbi, küsimus oleks ainult mis alal? Kaklusklubi 2? See oleks kindlasti faffa vaatemäng.
  • omalt poolt pakuks välja allveemale, kuna ei poolda füüsilist vägivalda.

    PS kui järele mõelda, siis ega ma males ka mingi suurmeister ei ole.
  • Allveemaleturniirile paneks ennastki kirja ja ühtlasi reserveeriks kapi peale koha, kuhu võidukarikas asetada.
  • kuna selle hooaja esimene saun ei leidnud arvukat osavõttu,
    pakun kaalumiseks välja mõtte hakata korraldama maaklerite maleolümpiaade - males selgub tõde.
  • XXL hindamise olümpiaadi võiks ka korraldada. See on umbes samas raskusastmes ülesanne nagu ringi kvadratuur.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon