Hansapank kui e-commerce firma - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Hansapank kui e-commerce firma

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Kui rääkida firmadest, kes hakkavad lähematel aastatel e-kaubandusest megakasumeid lõikama, siis ma arvan et Eestis teeb seda eelkõige Hansapank.
  • Mille arvelt siis megakasumid tulevad? Hp hakkab vorsti ja raamatuid müüma (e-kaubandus)???? HP on küll innovaatiline, kuid megakasumeid e-kaubandusega siiski lõikama ei hakka. Pigem vaata US 3 a. tagasi ja võrdle seda Eestiga. Kuigi tõesti Eesti e-pangandus tunduvalt ees US omast 3.a. tagasi. Muu e-trade mitte.

    Beast

    >Kui rääkida firmadest, kes hakkavad lähematel aastatel e->kaubandusest megakasumeid lõikama, siis ma arvan et Eestis teeb >seda eelkõige Hansapank.
  • No nüüd on aripaevast lugeda, et YHISPANK lööb e-kaubandusega.
    Iseenesest tore uudis, aga huvitav keda ta lööb. Kui ma saan õigesti aru, siis on plaanis HANSAT lüüa. Kõva väljakutse.
  • HAP internetiportaalil saab olema/on 110.000+ kõige lojaalsemat ja usaldavamat klienti võrreldes teiste portaalidega (hetkel lihtsalt internetipanga kasutajad, kes veel ei teagi, mille kõigega HAP neid tulevikus tõenäoliselt üle külvab). Pangale usaldad oma papi nii või naa ja kui panga portaali kaudu saad shopata nii, et oma kõikvõimalikke koode teistele ei pea näitama, on see internetist ostuks hea tunne.
    Võib näiteks vaadata, milliseid teenuseid kuuldavasti sarnase loogika esirinnas olev Citygroup oma klientidele on pakkunud.
    HAP = UP.
  • ma pole siiani eesti internetiportaalidest veel midagi ostmisväärset leidnud.

    teab ehk keegi nimetada midagi, mida siit paremini saaks võrreldes amazoni, cdnow vms? viskaks ise kah pilgu peale.

  • Arvan, et üks hea potentsiaaliga e-com firma võiks olla TVB.
    Kahjuks pole selle aktsiad veel avalikult listutud :)

    TVB võiks tuua turule tarkvara, mille abil saaks investor TVB-l
    kaubelda - see ei pea olema kliendi jaoks tasuta.
    Turuinfot ta juba näeb tasuta.
    Tarkvara arenduskulud kannaksid praegused TVB osanikud proportsionaalselt
    oma turuosaga. Kuna klient on nagunii seotud oma arvega, pole karta
    ülejooksmist. Klient peaks saama teha oma operatsioone arvuti tagant
    lahkumata (identifitseerimine?). Pangad hoiaksid kokku IT kulusid -
    kehtestataks ühtne standard.

    Depositooruimi andmed võiksid aktsionärile olla samuti elektroonselt
    kättesaadavad. Näit. mingi delayga?
    Senine süsteem on sotsialismiaegne, kus peab luba küsima firma
    juhatuselt, kas ma ikka võin näha midagi, millel nagunii erilist
    väärtust pole. Saab ju osalust peita erinevate nimede taha.

    Firmadevaheline direct e-business on see, mis võiks kasvada.
    See, kes suudab hoida selle omal saidil on tegija.
  • Hansa tõmbab praegu hinge, harjutakse uute hinnatasemetega. 3-6 kuulises perspektiivis HP endiselt atraktiivne, seega HP=up.
  • No, mis te nüüd kostate. HANSA lüpsab üle Interneti klienti ja teenib täiendavad 50-70M ,nagu kiiremad kokkuarvutajd teatavad.
  • Näe Hansa juba teenib aktsionäridele e-kaubandusest kasumit, miks "prill-lauapank" seda veel ei tee?

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon