aidake algajat - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

aidake algajat

Log in or create an account to leave a comment

  • Vahest keegi tark oskab seletada kuidas sai KLM aktsia tõusta 3 märtsil ühe tehinguga 18,97% kusjuures käive oli 276 EEK-i.Mis juhtuks kui mina ostaks KLM aktsiaid 1 000 000 EEK-i eest,palju siis tõus oleks? Miks mõni aktsia tõuseb vähese käibega nii palju?
    Trükkan seda juttu teist korda sest esimene jutt oli näha ainult samal päeval-s.t eile, nii et ma ei tea kas minu eelnev jutt on homme näha?
  • Tegemist on tüüpilise likviidsuse probleemiga ehk mittelikviidus efektiga. Mida väiksem on ettevõte seda suuremat likviidsuspreemiat peab aktsia ostja-müüja maksma vahendajale.

    Kui Sa sooviks osta turult 1 000 000 miljoni krooni eest KLM aktsiaid ühe päeva jooksul, siis ma arvan, et Sa saaks veel 50 protsenti kõrgemalt ehk 10 krooni tasemelt. Kui Sul on aega oodata, siis saad aktsiad võib-olla isegi 5-6 eek tasemel kätte.

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon