usa turg - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

usa turg

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • miks te inimesed ei investeeri usa voi valisturgudele ja ootate Norma voib-olla hinna tousu?
    Eesti aktsia turg on vordlemisi igav, kas teile ei tundu? KAs on siin moni kes on day-trader usa turgudel?
  • No keegi peab ju Eestis ka tegutsema... Minu meelest on Usa turg siiski natuke suurevõitu selleks, et seal teadlikult tegutseda, nii üksipäini:)
    Muidugi võib alati kobistada ja kui siiamaani kõik biod ja comid aiva tõusnud on, siis on kõik rahul, kuid asju saab ka tasa ja targu ajada... Igaüks valib oma koduväljaku ja selleks, et USAs mängida, peab ikka aega omajagu olema...
  • Usa turult võib võita megakasumeid,kuid risk kaotada on samuti väga suur.Parem on tõesti investeerida koduturule,mille kohta saab rohkem infot,kui suure lombi taga asuvate ettevõtete kohta.

  • LP.EE!
    Tahan minna usa turule,aga on probleeme,äkki annad nõu ja ma saan sulle helistada.Minu tel.nr.on:

    255-903679.
    Lp.
  • Eesti turu kohta rohkem infi kui USA turu kohta?
    Are you mad???
    Siinne siseinfo kasutamine ja tapjalikud spreadid pluss enamike aktsiate olematu likviidsus + kallid tehingud VS
    USA aktsiate suured info- ja arvamusbaasid (quote.yahoo.com), odavad tehingukulud (www.etrade.com), suur likviidsus + fantastilised v6imalused nii v6ita kui kaotada.
  • ole hea ja kirjuta oma e-mail ja mida Sa tapsemalt teada tahaksid.Kas Sa mangid ise ka usa turul?
    ma olen ise kahjuks usas ja nii on mul sind parem katte saada.
    tervitades,
    EE
  • Ootan,kui tuled tagasi ja ootan ka kõnet,ei taha oma lollust
    või rumalust avalikult kuulutada.





  • ma pole kindel millal eestisse tagasi tulen. kuid ykski kysimus pole lollus, nii et kui midagi sind veel huvitab kirjuta oma meili aadress. kui tallinna tulen siis helistan.
    EE
  • Rahvusvahelises äritegevuse kuldreegel on see, et firma peab
    ammendama kohalikud võimalused, enne välisturgudele sisenemist.
    Leian, et sama kehtib ka väärtpaberiturul.
    Enne TVB-l edu saavutamist ei maksa Eesti investoril USA turule
    minna. Siin on küll paar erandit: kui investeeringu maht on
    kohaliku turu jaoks liiga suur (positsiooni ost-müük mõjutab
    oluliselt turgu) või kui lokaalse majanduse kasvuväljavaated
    nõrgenevad oluliselt. Viimati mainitu pole Eestis hetkel vist
    probleem.
  • To EE.
    Tahan minna USA turule ilma keeleoskuseta,inglise keele sõnastik on arvuti.
    Positsioone ei kavatse üle 4-5 tunni hoida,päeva lõpus peavad aktsiad müüdud
    olema.Seeon minu hullumeelne plaan.Ma pole elus kunagi eriti
    kokutanud,tegutsen kiiresti.Pärast aega haavu lakkuda.
    Kuidas käib arve avamine,kus arve avadajne.Minu e-mail on Eino.Kolga.001@mail.ee
  • loodan ,et said mu maili katte. kui ei saanud anna marku!
    EE
  • Oleksin huvitatud usa turule minekust,kuid ei jaga asja.Ehk annad nõu.
    Lo.Nigol@mail.ee
  • Lp.Pats
    Kuna siis avanevad USA turud eestikeelses versioonis või läheb
    veel aega.


  • Lp.Pats
    Kuna siis avanevad USA turud eestikeelses versioonis või läheb
    veel aega.


Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon