Väike laevuke Saku - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

Väike laevuke Saku

Log in or create an account to leave a comment

  • Mis pull on? Saku on tõesti justkui pisike paat - kõigub üles-alla. Ostsin vahetult enne dividendide maksmist ühe nutsu ja jälgin aktsiat sellest ajast peale ja olen teinud sellise tähelepaneku, et üks jorss müüb pidevalt aktsiaid 46 kaupa ja hind muudkui kukub. Samas ostab keegi 1000 ploki ja hind ei tee väljagi. Kuidas sellist asja seletada? Ja mida see tüüp saavutada püüab - hinna nullini viia või!?
  • 46 aktsiat sai riigilt erastamises osaleja. Nii et neid on päris mitu jorssi, kes müünud on.
    Keegi teine tehingutasude pärast nii väikest pakki ei müüks.
  • Samasuguse tähelepaneku olen minagi teinud.Mitte ei saa aru,mis toimub.Ostetakse 10000 aktsiat ja hind suurt ei muutugi.Samas müüakse paar korda 46 aktsiat ja hind kukub 3 %.Muidu jätaks külmaks aga olen samuti Saku aktsionär,kes läks kopsakaid dividende püüdma.
  • Kuidas te neid dividende püüate? Aktsia hind tuleb ligikaudu samapalju ju alla. Sügisel tuli osta.
  • Minu arvates on Saku ka praegu väga ostetav asi. Ma tahaks küll näha, kuidas Pepsi vahendamine käibele ja kasumile on mõjunud, samas on ka tootmise variant pikemas perspektiivis lisa toomas.
  • pepsi ei mojuta neil esialgu veel midagi. aga odav on asi kyll. minu target ca 70. hea defensive vana majanduse aktsia. dividenditootlus parem kui deposiidil.

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon