KREDIIDIPANK? - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

KREDIIDIPANK?

Log in or create an account to leave a comment

  • Kuulge spetsjalistid ! Mis te arvate krediidipangast? Väärtpaberitega tehinguid teha on seal küll odavam kui näiteks Hansapangas aga kas ühel heal päeval öeldakse ,et pankrott! Ja mis saab siis minu aktsiatest?? Ja olengi ilma või ???
  • Aktsiatest sa küll ilma ei ole, kui need just krediidipanga aktsiad ei ole.
  • Hirmus vana teema siin, aga küsiks peaaegu sama asja uuesti. Mis te arvate krediidipangast? Euro hoiuse intress seal tunduvalt suurem kui SEB's aga natuke hirm on... Pidevalt kirjutatakse, kui raske pankadel on - kust Krediidipank abi saab kui hätta jääb ja mis minu hoiusega seal siis juhtub?
  • Ära pane sinna üle 50 000 EUR. Lihtne.
  • Krediidipank on nii kaua kui mina mäletan pidevalt hoiustele paremaid intresse pakkunud kui "suured pangad". Ise küll olen nende klient alles paar aastat, aga ma pole varem ühegi pangaga nii rahul olnud. Nad tõesti hoolivad oma klientidest.
  • Paberil on krediidipanga bilanss rohkem pangalik kui SEB-il. Kui lähtuda ajaloolisest käsitlusest. Ehk suurem osa kohustustest on deposiidid mitte mingid muud paberid.
    Samas Krediidipank ei ole too big to fail. Ehk paberil tundub muidu kõik ok, aga, nagu iga teinegi pank, ega nad bank-runi üle ei elaks....
  • Bank runi ei ela ükski pank üle, kui elab siis on tegemist lihtsalt panga nime kandva rahapajaga ;))
    Üldiselt on jah Krediidipangas parem intress endalgi seal osa pirukat hoiul.
  • tuulireisberg, milles Krediidipanga klientidest hoolimine konkreetselt seisneb? Mida nad teevad teisiti või pakuvad rohkem kui teised (suured pangad)? Kui kvaliteetne ja tasemel nende teenuse (näiteks nõustamise) sisu üldse tundub?
    PS! Ise tahan ka järgmisel majandusaastal panka vahetada.
  • Kui ma krediidipanka läksin, siis ma investeerimistoodete vastu huvi ei tundnud. Mulle on meeldinud, et keegi pole neid ka pähe määrinud ja tänu sellele olen oma asjad kontoris kiiresti aetud saanud.
    Olen seni kasutanud lihtsamaid teenuseid nagu arveldused ja hoiused. Samas ei ole minu hoiustatavad summad väga suured... ikka alla 50 000 EUR.

  • Tänan julgustamast, ega mu summad üle 50 000 euro küündigi :) Aga Ouna Antsule võin krediidipanga plussina välja tuua järgmise: Raha väljavõtt ükskõik millisest automaadist (ka välismaal) tasuta, kui maksad kuu jooksul krediidipanga kaardiga tuhande krooni eest. (ülimalt mugav, saab alati valida lühima järjekorraga automaadi ja reisil käies ei pea sularaha kaasa võtma). Kohustusi mul nende ees ei ole, seega ei oska kommenteerida, kuidas ja kui paindlikult nendesse klientidesse suhtutakse....
  • Kuna ise käin samuti palju välismaal, siis see tasuta raha väljavõtmine on tõesti suur pluss. Ja muidugi ka Eestis. Just eelmine ndl oli juhus kui oli vaja raha välja võtta võõrast automaadist. Lihtsalt kiire oli. Muidugi pole teenustasu nii suur et kahetseks antud tegu, kuid igakordselt nii ikka ei käituks. Järjekordade vältimiseks olen samuti kasutanud kõrval olevaid automaate (miks mitte seda siis tasuta teha!). Välismaal olles püüan alati kaardiga maksta, ok mugavam, aga kindlasti on põhjuseks ka raha väljavõtmins teenustasu. Kuid on tulnud ka ette et on vaja läinud suuremat summat sularaha kui olemas oli ja siis olen küll läinud väikese trotsiga automaadi juurde. Ning pole lõunamaalased ka nii hästi varustatud ITga kui meie siin. Igatahes peaks täitsa uurima seda pakkumist.
  • See pisut eksootiline fin.asutus on nüüd USA sanktsioonide ringis, huvitav mida see kaasa tuua saab? LHV võiks vast kohalikele klientidele ületuleku diili pakkuda vms.

    U.S. Treasury: "EESTI KREDIIDIPANK AS (a.k.a. AS EESTI KREDIIDIPANK; a.k.a. ESTONIAN CREDIT BANK; a.k.a. JOINT-STOCK COMPANY EESTI KREDIDIPANK), Narve Road 4, Tallinn 15014, Estonia; SWIFT/BIC EKRD EE 22; Website http://www.krediidipank.ee; Executive Order 13662 Directive Determination - Subject to Directive 1; All offices worldwide; for more information on directives, please visit the following link: https://www.treasury.gov/resource-center/sanctions/Programs/Pages/ukraine.aspx#directives [UKRAINE-EO13662] (Linked To: BANK OF MOSCOW)."

    KP omanikud, %:
    60 BoM/BM (RUS)
    10 Nordea Bank Finland
    10 Saratoga Finance SPF S.A. (LUX)
    10 East European Capital Investment LTD (BVI)
    5 Raiffeisen Bank International AG (AUT)
    5 Radio Elektroniks OÜ

    https://www.treasury.gov/resource-center/sanctions/OFAC-Enforcement/Pages/20160901.aspx
    http://maailm.postimees.ee/v2/3821667/usa-laiendas-venemaale-kehtestatud-sanktsioone
  • Ma ei saa ühest aktsionäride vahelises kakluses aru - kui BoM omab 60% aktsiaid, miks nad siis ei saanud juhatuse esimeest maha võtta?
  • Nõukogu liikmed oli varem paigas ja neist ei saanud lahti lihthäälteenamusega. Ja kangutati ikka nõukogu esimeest Kluget.
  • Arusaamatu on ainult see, kuidas sai Finantsinspektsioon kaitsta ja pushida vene sanktsioneeritava pätipanga (Põdra palkajate) osaluse omandamist ja igal võimalusel nõukogu ja Kluget kottida.
  • :) "Tema [adv. Paul Kerese] silmad ei ole praktikas sellist asja varem näinud: samas hoones koosolekuruumis toimus 09.04.13 aktsionäride koosolek, kohal olid aktsionärid ning aktsiate arvu võeti aktsiaraamatu järgi. Genfis asuva RLS Finance esindaja, kellele kuulub 9,9% ja kes veel aastal 2011 soovis omandada 44% Krediidipangast, kuid ei saanud finantsinspektsioonilt luba, tegi sealsamas avalduse: "Moskva Pangal ei tohiks olla 59% häält. Aktsionärid, paneme selle hääletusele, palju Moskva Pangal hääli on," meenutas Keres. Aktsionärid tõusid püsti ja nõustusid hääletama. Kerese sõnul advokaadid otsustasid, et Moskva Pangale kuulub justkui 10% miinus 1 aktsia." äp

    03/16 jäi jõusse kohtuotsus mis andis FI-le õiguse Kluget mittesobivaks nimetada ja ettepaneku teha üldkoosolekule väljavahetamiseks. Ei teagi kas AÜK on toimunud (vist mitte) ja mis nalja seal on saanud või saab olema. pm
  • Hmm... Inbank AS istub nüüd küll noateral oma osalusega Krediidipank Finants AS-is, kus nüüdseks sanktsioneeritud ettevõttega on leivad ühte kappi pandud. Ilmselt USD maksetest võib Inbank edaspidi und näha.
  • ......mis Jupiterile lubatud, pole lubatud härjale? Raiffeisen ja Nordea ka ju lausa omanikud KP-s endas.

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon