ETL ja EYP - Kaks Eesti - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

ETL ja EYP - Kaks Eesti

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Mille pealt, siis ühisettevõtte loomine toimub. Kas know-how pinnalt? Ilmselt mitte.
    EYP internetipank jääb alla Hansapanga omale.
    Eesti Telefonil on küll populaarne interneti otsingumootor Neti, kuid seda kasutakse asjatundmatusest (Alta Vista on näiteks mitu korda effektiivsem).

    Vägisi tekib mõte, et peamiseks koostöö aluseks tuleb pidada firmade ühetaolist ärikultuuri, asju toimetatakse rahulikult ilma tempota.

    Kiirus on aga Internetiäri esimene kriteerium.
  • ET ja EYP on lubanud ka tegeleda C2C biznisega.
    Kas see tähendab, et nad ehitavad osta.ee-le konkurendi?
  • ETL Võlakirja emissioon, mille korraldajaks ja garanteerijaks on EYP, on II etapp ETL ja EYP ühisest Interneti hõlvamise plaanist, mis käidi välja juba mai lõpus.

    Kahjuks on joint venture kummalgi osapoolel erinev nägemus Interneti arendustest, mis loodetavasti ei sega neid koostööd tegemast.

    Kui ETL unistab megaportaalist, siis EYP nägemus on investeerida kitsastesse nn. vertikaalportaalide arendusse.



  • Graafik, mille poolest on EYP internetipank halvem kui HP oma? Ma küsin seda puhtalt uudishimust, sest olen kogu aeg kasutanud ainult EYP oma ja ei leia sellel puudusi.
  • Ma ei oska sellele küsimusele vastata, sest ma ei ole kuskil ega kunagi midagi seesugust väitnud.

    Eespool ma pean allajäämise all silmas, kummagi panga kasutajate arvu vahet, mingi aeg tagasi oli see 3-4 kordne.
  • Tänasest Eksressist:

    Miks valisite partneriks Ühispanga, mis ei ole kõige suurem pank?

    Me arutasime ideed ka Hansapangaga. Kohtusin Indrek Neiveltiga kolm korda. Aga see ei sobinud nende strateegiasse.

    Tagantjärgi vaadates näen mitut plussi. Ühispanga infotehnoloogial on väga hea maine. Ja kui oleksime võtnud partneriks kõige suurema panga, siis oleks räägitud, et kaks domineerivat ettevõtet teevad veel suurema monopoli.


    Kummal pangal on ikkagi parem infotehnoloogia?

  • Kliendi seisukohalt hinnates langes minu silmis HP reiting, kui minust paratamatude olude tõttu EHP kliendist HP klient sai ja osutatavaid teenuseid võrrelda sain.
    Teatavasti läksid Hoiupanga infotehnoloogid Ühispanka, seega Ühispangal on parem IT.
  • Tähendab, ma registreerusin kasutajax ainult sellex, et Graafiku asjatundmatust Inerneti otsingumootorite vallas vähendada.

    Tean nii mõndagi otsingumootorite kohta, sest olen seotud mitmega. Here goes:

    1) On asjatundmatuse tipp väita, et AltaVista on parem, kui NETI. AltaVista otsingumootorina on täielikult alla käinud (6 kuud kulub indekseerimiseks, võrluseks Google'l kulub 3-8 nädalat, NETI-l 1-4 nädalat).
    2) Välismaa dokumendibaasis sobrabiseks ON KONKURENTSITULT, TÄIESTI KINDLALT PARIM masin Google. Kindlasti mitte AV.
    3) Asjatundmatusest ei kasutata NETI-t. Kasutatakse, sest ollakse harjutud. Samamoodi kasutad ka sina AltaVistat, sest sa oled harjunud. Vahe on selles, et NETI kasutajatel pole võimalik Eesti dokumentide hulgast otsimiseks paremat masinat leida, kui NETI, kuid sina AV kasutajana võiksid proovida Google't natuke. Aga muidugi, kui kirjute pildikeste arv on effektiivsusnäitaja, siis AV on jah, Google'st eespool.

    Tänan tähelepanu eest.
  • prefix, pane tähele kuna ma selle loo kirjutasin: peaaegu aasta tagasi:-)

    praegu arvan, et erinevate asjade otsimiseks on vaja kasutada erinevaid mootoreid:
    Hetkel kasutan samuti kõige rohkem Google otsimismootorit(Minu IE on varustatud isegi Google toolbar'iga, et saaksin otsingut kiiremini alustada).
    Päris sageli kasutan ka NETIt, kuid väidan, et seesama Google leiab mitmel puhul rohkem dokumente kui Neti
    AltaVistat kasutan põhiliselt piltide otsimiseks
  • Kui AltaVista kirjud pildikesed ei meeldi, kasuta:
    http://ragingsearch.altavista.com
  • Vahet ju pole, kas annad lihtsalt peotäie liiva või pakid ta kirjusse paberisse ja kallad shokolaadiga üle. Süüa ta igal juhul ei kõlba.
  • ETL sai just ostusoovituse CNBCs. Irw.
  • Huvitav, kas homme avaneb Londonis üles või on kõigil jahe pohhui.
  • Fit,
    keegi ju ei usu Su juttu,
    räägi täpsemalt
  • Miks ei usu? Euroopa CNBC kaks korda näitas mingit fonditüüpi, kes rääkis, et ETL on odav aktsia, siinne mobiiliturg areneb kiiresti, Eesti on parim kolmest Balti riigist jne. Näitas veel kaardi peal, kus Eesti on, mille peale USA CNBC vend Tom Costello irvitas.
  • Intergate tõi lisaks CITY24(kinnisvara andmebaas) välja ka e-kindlustuse(kindlustusmaakler)

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon