Tagasi CSCO juurde - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Tagasi CSCO juurde

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Kunagine CSCO jutt siin on sobilik jälle üles kaevata. Millal CSCO hoiatab? Vanas diskussioonis oli juttu ettevõtete muutumisest halliks ja igavaks MSFT näitel. MSFT ei ole vististi hoiatanud alates 1989 aastast. Veel mõned aastad tagasi oli selline kahtluski kujuteldamatu. Nüüd siis eilsest saadik reaalsus. Ma julgeksin prognoosida CSCO hoiatust järgmise aasta Q1, hiljemalt Q2 tulemuste osas.

    "Cisco will never WARN! Period!" usklikud?

    Selles vanas vestluses pakutud 50 USD on seni päris hästi pidanud. Järgmiseks toetustasemeks pakun 38 USD, aga sinna võib veel aega minna.
  • Lugesin mõni aeg tagasi üht Cisco teemalist juttu.
    Hoiatused kaasnevad tavaliselt probleemidega müügis. Mõte Cisco tuleviku kohta:
    Cisco juures on strateegiliselt tähtsamad ostud kui müük. Müüa oskavad nad naguinii.

    Seega on Cisco pisut nagu kommunikatsioonisektori VC fond. Ostavad tehnoloogiad, integreerivad ja lükkavad Cisco nime ja organisatsiooni all müüki.
    Tänaseks peaks väljas peaks olema Cerenti ostuga saadud toode.

    Kas keegi on viimasel ajal pannud tähele midagi uut ja suurt?
  • Uut ja suurt? Hmm. Usa kaubandusdefitsiit? Uus rekord ja päris suur ka! Aga see pole muidugi viimase aja probleem...

    Ma ei saa jätta nentimata, et ca aasta tagasi oli MSFT'st pidevalt uudiseid juhtkonna liikmete lahkumise kohta. Ja alati viidati MSFT'i pikale pingile (mis on õige, sama kehtib kindlasti ka CSCO puhul).

    Kas hakkab hall ja igav koitma?
  • CSCO hetkel eelturul 38 USD - võib vähemalt lühiajaliselt oodata põrget sellelt tasemelt kõrgemale ja NAZ ralli tõenäosus on kasvamas.
  • Merrill daungreidis täna triljoni dollari kompaniid
  • kes praegult ka ei julend osta on...
    ise ostsin enne turu avanemist ja olin valmis hoidma ja ka olen kui täna veel ei põrka.
    Paremat võimalust ei tule.
  • Mina CSCO Call positsiooni ei võtnud ja täna ei võta ka.
    Ei nädala, päevade ega 60min graafikud näita midagi sellist mis lubaks mängida tõusukese peale.
    Põrge kindlasti millagi tuleb. Selles ma ei kahtle.
    Aga millal ja millises ulatuses?

    Langev nuga.

    Sina Spets suudad selles seisus hakkama saada.
    Aga mina ei oska ja kardan et paljud teised ka mitte.
    Olen kunagi ka neid nugasid püüdnud aga sellest on jama rohkem kui kasu.

    Aga samas mõnda Call positsiooni hiilin küll.
    Kui soodsa hinnaga saan siis täna võtan ka.
  • ei pidanud silmas ainult CSCOd vaid kõiki tegijaid
  • qqq ei saa korraga palju kukkuda kuskil on piir
    ja seda tulebki osta
    endal 57 4000 tk
  • aa, arusaadav
    ma esimese hooga vaatasin et CSCO teema ja rohkem ei mõelnud.
  • Ah QQQ peale üle läinud.
    Millegipärast vaevab mind tunne et kas suuremat põrget kohe tulebki. (See käib Nasd, QQQ ja paljude Tech sümbolite kohta - liiguvad nad niikuinii käsikäes).
    Aga kui vähesega leppida siis midagi vast saab kätte.
  • Hetkel ei kiirusta.
    Kui soodsa hinnaga ei saa - siis ootan edasi.
    Ja homme ka päev.
  • siin võib ka väikeste põrgete ja suurte kogustega
    mängida.

  • Spets
    kuda läheb?

    Mina eile ei saanudki Call positsiooni.
    Implied Volatiilsus ajas opt hinnad ülesse
    ja kallilt ma ei tahtnud.
    Alles täna sain enam-vähem mõistlikult Call positsiooni.

    Praegu on midagi tõusukese sarnast.
    Saab näha kui kõrgele short covering, aastalõpu ralli ja jumal teab mis tegurid meid siis viivad.
  • proovin kohaneda suurtega mänguks, turu
    tõustes pole tillidega midagi teha ja turg põrkab
    alati.Seekord tuli pauk liiga ... ma ei teagi milline.
    Turg oleks võind ammu siia kukkuda aga ei,
    kuradi vinduja selline.
    Hästi manipuleeritakse seal lollikestega.
  • Mina panin enda Call pos juba kinni.
    Sain oma suutäie kätte ja ahneks ei läinud.
    Kui saab siis võtan veel (kui antakse).

    Aga Nasd ei meeldi.
    MSFT ja CSCO täna tõusid.
    Ei mina usu et nad püsima jäävad.
    1-2 päeva pärast vajuvad uuesti alla.
    ja Nasd ka....
  • NAS on viimase peal
    esimest korda on hinnad normaalsed ja esimest korda mängisin suurte aktsiatega mittevirtuaalselt õigesti.Ei müünud igat
    0.25 ja kõik oli väga nagu ammustel aegadel
    kui ma Marketplayeriga virtuaalselt sebisin ja
    kolme kuuga 4000% tegin.
    Väikesed on tänuväärselt mind aidanud ja
    suureks mänguks pudi aidanud koguda.
  • Pidin just tegema uurimustoo CSCOst, ja tuleb valja et kuradi hea company on, bought and believe that it will go up.
  • Spets, nii tuleb veel pill pika ilu peale.

    Tiinas, CSCO real-time P/E näitab ikka veel liiga palju - 92.5. Majanduse jahtumise tingimustes üle 50 on liialt palju. Seega võiks aktsia hind olla ca. 20.
  • Spets
    Kas panid QQQ kinni?
    Ilus kasum ja rahulikult jõulu pidama.
  • olavis...voiksid P/E ratio'ga lahemalt tutvuda, ja mitte aint raamatutest selle kohta lugeda...tead terminite taga on palju saladusi :)
  • tana hommikult vaatasin just "bulls and bears" inimestele meeldis csco...eile ohtu utles Abby "tech is on their list"....future for the tech looks good
  • Kristjan
    CSCO -ga oli ka muresid ja siis kadusid need äkki.
    Tõus +24% (põhjast veelgi rohkem) ja kõik on nüüd korras?

    Mis edasi?
    Veel tõus +1+2% , ja siis ?

    Mis Sa arvad kui tugevad võivad olla puht tõusu peale mängijad kes rohkem või vähem ignoreerivad mõningaid alles toimunud languse põhjuseid.

    Või peale jääb 'rahva' soov. Ja rahvas on tüdinenud langusest ning soovib uusi mänge.
    Kes see viitsib sonkida nendes igavates fundamentaalnäitajates. Tüütud numbrid.
    Parem ostame, CSCO hea, tõuseb ja kõik on ilus.
    Lihtne ja selge....
    Ja fed nagu juba astuski rahva sooovidele vastu.

    Huvitav oleks teada mida otsustavad suurte rahde käsutajad. Kas kehvemad maj. tulemused või rahva ootused/lootused tõusule? Kumma peale mängida?
    Mis on tugevam? Õige või meeldiv?
  • Sander: I wish I know... Samas ma olen siin juba maininud, et TMT shortimisest olen ma juba mõned nädalad olnud väljas (kuigi eilne oli kiusatuste kiusatus). Ja olen olnud valmis TMT ralliks, seda küll omal moel - shortides druge, mille safe heaven staatus nende hinna põhjendamatult kõrgele on kruvinud ja shortides juba eelmise aasta lõpus mark-up tõttu veel rallinud parimatest parimaid biotech'e (OSIP), mille puhul polnud tax-loss sale küsimust, ilmne on aga kasumivõtmise soov uue aasta alguses (maksude edasilükkamine aasta võrra).

    Mida ma ükskord siin juba ütlesin: mul ei oleks midagi selle vastu, kui saaks NAZ põhja tegemise prognoosi 2001 Q2'lt ja 1500-1800 punktilt varasemaks ja kõrgemale tuua. Jätkan otsinuguid...

    Aga veel rallitamist jaanuaris - pole kahtlustki. Mis tasemelt ja kuhu, pole au teada.
  • Nii et rallit taheti, rallit sooviti, oodati.
    Ja saadi.
    Nüüd võidakse veel rallida.

    Oletada võib et paljud 'paksud' taipavad päris hästi rahva soove, ootusi, lootusi.
    Ning ka seda kuidas (millal ja kuipalju) nende soovidega peab arvestama.
    Ja millal sealt endale 'väheke' teha.

    Jonniv laps tahtis saada midagi ja selleks et vältida edasist kisa antigi talle midagi.
    Aga siis vähehaaval kadus lapsel huvi.
    See asi ei olnudki nii huvitav kui ta selle kätte sai.

    Mida tunnevad need 'investorid' kes täna ostavad?
    Peale +10%, +20% juba toimunud tõusu?
    Jah, saavad osta. Näha on et toimunud on ralli.
    Aga kui paari päeva pärast (või nädala-kahe) enam nendel tasemetel ostjaid ei ole?
    Ja jälle hakkab kostma karude möirgamine.
    Ja mõned hinnad hakkavad vähehaaval langema.
    Pohmell ja ahastus? Et sai lolli peaga kallilt ostetud jumal teab mis jama.

    Mis siis juhtub?
    Ja huvitav mida 'paksud' kogu aeg teinud on?
    Milliseid samme mingitel hetkedel 'paksud' teevad?
    Spets, mis Sa arvad?

    Kas nii hakkab kujunema SideWays turg?
    Ja see kestab niikaua kuni mingid baastegurid muutuvad?
    Teremere, uu, mis Sa arvad?
  • Kristjan
    "(kuigi eilne oli kiusatuste kiusatus)."
    Mina siiski võtsin CSCO Put positsiooni.
    Ei suutnud seda kiusatust alla suruda.
    Aga see oli liiga suure riskiga samm.

    Sain Put positsiooni hetk tagasi sulgeda.
    Eriti palju ei saanud.
    Opt kauplemine on muutunud väga jõhkraks.
    Imp vola on ülesse aetud. Ostma peab kõige kallimalt ja müüa saad kõige odavamalt.
    Sellel optsioonil ei olenud eriti käivet ja avatud pos arv oli väike. Vist sattusin MM-ga vastamisi ja see võttis viimast.
    Aga theta oli suur ja kui oleks esmaspäevaks jäänud siis oleks liiga palju väärtust kaotanud.
    Ja mis siin ikka pikalt passida.

    Kes teab mis meeeleolud turul varsti on.
    Täna antakse pihta, kuid see ei tähenda et Nasd nüüd võib täiesti ära vajuda.
    Järjest enam hakkan uskuma SideWays turgu.
    Kord ülesse , kord alla.
    Põhjuseid mõlemiks on kuhjaga ja tõotab tulla mitmeid kuid.
  • ebanormaalne turg, hea, et ise suurtega ei mängi
  • või on see tõusev turg nüüdsest - aeglaselt üles kiiresti alla?
  • csco 

    uus streameri beetaversioon võimaldab reaalajas graafikuid vaadata koos tehnilise analüüsiga

    proovi

  • tere Spets
    rõõm jälle kuulda, oled vahepeal ära olnud või?
    Või lihtsalt nii palju tegemist et ei ole aega lobiseda?
    Kuidas sul tillidega läheb?
    oops, tilludega...

    Aga turg on jah ebanormaalne.
    Lühemaid trende pole ollagi, järsult ülesse ja alla.
    Nagu palavikus.
    Aga mis teha, selline see turg seal on.
    Meil siin tegelikult ju palju normaalsem turg.
    Hea rahulik, volatiilsust vähe ja traderid ei koori investoreid.
    Kas pole Graafik nii?

  • tillid on nagu kindel palk ja muud midagi ma hetkel
    ei soovi, ootan kui vaja mõne aastakese ja
    proovin suurtega kätt pulliturul.
  • Spets
    Olen nõus, teha tuleb seda mis toimib.
    Pole mõtet üritada püüda .... kuidas seda nimetada? Roosat unistust?
    Iga päev võib turul näha (ja lausa tunda) kuidas loodetakse seda või teist - aga kuidas suht kiirelt nendele lootustele kriips peale tõmmatakse. Ja kui siis tüübid selle tulemusena kaotavad raha - siis on see tihti karistus lihtsameelsuse eest.

    Aga üles/alla liikumised on ikka ägedad.
    Ei tea muidugi mis edasi saab, aga oletan et edasine Nasd allavajumine ei ole enam nii kiire - kui üldse eriti vajub. Küll aga usun et üles/alla visked saavad ka edaspidi olema ägedad.
    Aga see on nagu vulkaan, kui hakkab jälle purskama, siis tuleb eemale hüpata ja kõrvalt vaadata. Pursaku siis palju tahab....
    Ja kui purskamine hakkab vaibuma siis tuleb kohe valmis olla.
    Kiirelt ja riski väiksena hoides saab ikka ühtteist teha.
    Ja noh, kahjuks vahel saab kõrvetada ka.
    Eks seegi kuulub asja juurde.
  • Aga kas CSCO kohta keegi enam ei arvagi midagi?
    Oli teine ju selline hea aktsia mida kogu aeg soovitati osta.
  • Mingil veidi ümber-nurga moel Chambers täna hoiataski ja seda juba Q4 tulemuste suhtes. Varsti on näha, kas see tähendab ainult tavapärase "üle ootuste penni" kaotamist või ajab ka täpse ootetulemuse tegemine raamatupidamise liiga kahtlaselt suitsema...
  • James J. Cramer pärast Chambersi sõnavõttu : "Two thoughts after Cisco. The techophiles, those people who are hopelessly addicted to tech, then switch horses and jump on Ciena or Juniper. They go buy Redback and PMCS and AMCC. The people who have flexibility go buy MO or MRK. You know I think the latter camp is dead right and the former camp will be dead from a tech overdose.
  • Kristjan
    Kas Sa Yahoo boardis ka veel kaasa lööd.
    Lugesin seda nädalavahetusel - väga emotsionaalne.
    Siin LHV-s on lausa ... ei oskagi öelda - siin on väga tasemel seltskond. Teadmisi rohkem ja lollust vähem.
    Mõtlesin siis et eks iga rahva hulgas ole paremaid ja halvemaid. Seal Yahoo-s paistis rohkem neid halvemaid olema.
    Aga kuna seal on inimesi ka väljaspoolt US-i, siis annab see vist üldse läbilõike tüüpilisest 'investorist'.
    Ja peale seda ei olegi CSCO üles/alla visked enam nii imelikud.
  • Yahoo boardid on kohati üsna hirmsad. Aga kui tuju halb ja/või aega palju võib neid lugeda küll. Veidi sorteerides leiab sealt nalja kui palju.

    Aga huvitav, CSCO ju põhimõtteliselt hoiatas (current quarter is a bit more challenging than first expected) ja turg võtab seda niivõrd hästi. Seda võiks lugeda positiivsete märkide hulka.
  • Boardid - just pure fun!!!!!

    Mõistuslike eluvormide võitluse kulminatsioon saabub boardis tavaliselt üsna vahetult enne aktsia ülestrendi murdumist. Siis viitsivad pikad veel põhjendada, miks nad pikad on ja pole närvi kaotanud. Seega põhjendused on usutavad, loogilised ja kannatlikult esitatud. Esimeste shortijate seltskond on tavaliselt üsna põhjalikult ette valmistunud ja pikkade autoriteedi uuristamine käib sama viisakalt, usutavalt ja hästi argumenteeritult. Kuu või kahe pärast esinevad need "mõtlevate aegade" tegelased juba haruharva ja põhiline tulevärk käib inimeste madalate emotsioonide (hirm) tekitamise ja ärahoidmise eest hoopis uue kaadri vahel. Endiste aegade die-hard pikad pistavad ninad jälle välja vaid lühikestel tõusuperioodidel. Naljakas on see, et suhtumine "vanade shortide" ja "vanade pikkade" vahel on selleks hetkeks pigem juba lugupidav ja isegi sõbralik.

    Aga aitab sellest unisest ümberjutustusest, mine ja osale ise!
  • beast
    ei maksa lugeda siit midagi positiivset.
    Praegu on periood kus oodatakse ja tahetakse näha Nasd tõusu. Seda on mitmelt poolt süstitud.
    Ka sead pannakse lendama.
    Ei mina usu et enamus 'investoreid' üldse aru saabki mida nad teevad või mis toimub.
    CSCO on sümbol, brand, rahvas on harjunud sellega.
    Nagu pesupulbri või lapikestega.
    Seda kasutatakse ära.
    Needsamad analüütikud kes teevad 'analüüse':
    "meie arvame et on juba põhja saavutanud ja nüüd võiks tõsta 50 ja siis 60 ja siis.... ja meie arvame et turg ei hinda vääriliselt CSCO-t... et tegelikult on ta hoopis parem...."
    ...need tihti ajavad rahva segadusse.
    Mida uskuda, mida mitte?
    No ja kui oodatakse tõusu, siis see ka tuleb.
    Ainult et mitte kauaks.
  • No näed, CSCO pani lõdvalt 36 peale.
    Kas sellest võib järeldada et on kõik OK?
    Mina pigem arvaks et seltskond ootas milla CSCO on valmis uuesks rallikeseks.
    Ja kui keegi andis väikese tõuke, siis see seltskond tormas üksmeelselt ja rõõmsalt ostma.
    Ainult rallikese lõpus lähevad seltskonna teed lahku.
    Ühed lahkuvad rahuloleva näoga ja topivad raha taskusse. Teised aga värisevad et mis edasi saab.
    Ja lähevad Yahoo boardi õiendama.
  • kristjan
    Eks see ole omamoodi loogiline ka.
    Kui mõistlikud inimesed lahkuvad, siis juhtub aktsiahinnaga midagi ja ka boardi seltskond muutub.
    Mulle aga kippus veel vägisi pähe mõte et inimesed on tihti viisakad ja mõistlikud siis kui hästi läheb. Või siis vähemalt on nad talutavad.
    Aga kui enam hästi ei lähe siis nagu kukuks mask eest ja see pahupool pöördub välja.
    Ma saan mõnes mõttes isegi aru.
    Nagu üks sell ytles:
    "Ma ostsin CSCO-t siis kui oli langenud 56 peale - analüütikud soovitasid. Ma ostsin siis kui oli langenud 48 peale - analüütikud soovitasid. Ja nüüd soovitatakse mul jälle osta. Ma naeran selle peale."
    Ma ei mäleta täpselt hinnatasemeid millal ta ostis aga see ei muuda asja.
    Tema oli veel suht viisakas - kuigi eks võis sees kraapida küll.
    Lolliks tehtud inimene on tihti tige.
  • oh sander, ega ma sellest väiksest seigast ei näinudki midagi pikaajalist (nt.pidevalt tõusvat trendi järgmiseks pooleks aastaks :)). Turg on millegi sarnase nägemiseks liialt närviline.

    Aga lühiajaline põrge igatahes tuli - teate sisestamise hetkest CSCO 34,5 pealt 36-le.
  • OK Sander,
    sellepärast pole vaja väriseda,et mis edasi saab.Eesolevaid kurve on võimalik ikka ka kuidagi ette näha,et mitte rajalt otseteed välja lennata.

    "teremere rusikareegel"

    Jälgi korrektsioonide sügavusi.Kui pärast eelmist madalat ja eelmist tippu toimub korrektsioon ehk uus madal tuleb allapoole eelneva põhja ning tipu keskmisest ("täpsem" on küll nn.kuldlõige,rusikareegliks piisab aga ka pooleks jagamisest)siis on oodata madalamaid madalamaid.
    Korrektsiooni ehk uue madala ülemisele kolmandikule püsima jäämine tähendab,et oodata võib kõrgemaid kõrgemaid ehk rallit ülespoole.
    CSCO puhul näiteks tähendab mulle viimase tõusu,mis ta seal ongi nüüd,nohh üle 30 veidi kuni üle 40 veidi ,korrektsioon 34 kanti,et oodata on hinna langemist.Korrektsiooni kuskile 38-39 peale pidama jäämine oleks tähendanud hinna tõusmist lähitulevikus.Kõik reeglid on loomulikult eranditega,kuid sellest ühest peaks piisama,et mitte yahoo boordi õiendama minna.
    Isejutt on see,et langeva turu korral oleks õigem rääkida korrektsioonidest ülespoole...

    uups,yahoo näitab CSCO P/E-ks 90.55.Kes siin kuskil rääkis midagi sellest,et optimism on investorid maha jätnud?:-D


  • beast
    vabandust, ma olin natuke liiga äge.
    Ma olen veel turul toimuva mõju all.
    Ja paratamatult 'elad sisse'.
    Muidugi, me oleme sellise nagu oleme - inimesed.
    Sellepärast liigselt erutuda ei maksaks.
    Meil kui elusorganismil on oma eeliseid ja puuduseid. Vahel me vist oleme liiga kaugel oma loomulikust keskkonnast.
    Seljataga päris lähedal on meie esivanem koos dinoga. Ja ees ... kuhu me küll tormame...
    Nii kiiresti et ise hästi järele ei jõua.
  • teremere,
    Sinu märkusi on alati huvitav lugeda.
    Seekord siiski mitte mina ei värisenud.
    Ma ei oleks selliselt tasemelt pos võtnud.

    Mulle meeldib vahel üritada mõista mis toimub.
    Et mida teised võivad mõelda, oodata, loota.
    Üritan olla nagu samal lainel - kuid käitun tavaliselt nii nagu olen ise varem paika pannud.
    Üritan viia ennast niipalju toimuvaga kurssi et ma tajuksin mis toimub. Kui tajun, siis teen vähem lollusi.
    Sealt ka siis minu jutuloba.

    Aga Sinu meetodit ma seedin homme - olen täna natuke liiga sile - ajukurde pole eriti püsti jäänud.
    Kuigi on huvitav nentida et ka mina jälgin teatud vahemikke, tasemeid, jne. Nende määramisel olen küll teisi tööriistu kasutanud.

    Ja mis puutub värisemisse - siis olen värisenud ka küll ja küll. Ning mind kui lihtsameelset on kooritud ka küll ja küll.
    Aga vähehaaval tüütab see ära.
    Ja vähehaaval üritad seda vältida.
    Ja kuigi ei saa vältida kaotusi - siis vähemalt ma tean 'mille eest' saan. Kõige rohkem käivad pinda juhud kus ise lasid endal naha üle kõrvade tõmmata. Ja kui veel ka kui see käis lihtsalt - et ei osutanud vastupanu. Tagantjärele on endal ka vahel imelik avastada et küll ikka olin loll. Langesin nii labasesse lõksu.
    Aga see õpetab.
    Turu enda kasvatus ületab isegi Sinu Lugupeetud Teremere õpetuse.
    Tõsi, turg tavaliselt võtab selle eest ka soolast tasu.
  • Kunagi lugesin ka hardusega analüütikute arvamusi.
    Ja kõikvõimalikke kommentaare lugesin ka.
    Uurisin seda ja teist.
    Fundamentaalanalüüsi ja tehnilist analüüsi.
    Ja jumal teab veel mida.
    Analüütikutes pettusin varsti.
    Ka kommentaatorid olid ikkagi tavalised inimesed.
    Tekkis tunne et pimedad juhatavad pimedaid.
    Jäi tehniline analüüs, üldised trendid, meeleolud.
    Ja veel mõned asjad.
    Loodan et aja jooksul läheb veelgi lihtsamaks.
    Loen tõsi küll veel praegugi palju - kuid kasutan filtreid - ja võtan teadmiseks. Kuid ei usu enam kõike.

    Teremere,
    palju Sind ka on kooritud?
    Või olid mõne hea mentori käe all?
  • "koolirahad" jäid mul kuskile 10.000 taala juurde ja mentorite arvamised panin alati igaks juhuks kõrva taha.Meetod pole siiski minu oma vaid vana Elliotti trikk.Ja ega ma seda ei mõelnudki,et sina värised...ja yahoos õiendamas käid.See oli rohkem kirjanduslik vürts jutu juurde,et liialt igav lugeda ei oleks.
    :-)
  • Muuseas, vaatasin Hoovers'ist, et Cisco Systems võttis aastal 2000 üle 22 ettevõtet ja aastal 1999 18 ettevõttet. Ennustame aastaks 2001? Seni pole veel ühtegi ülevõtmist.
  • Cisco Systems, veel mõni aeg tagasi maailma suurim ettevõte. Nüüd on sellel positsioonil General Electric (GE) tagasi.

    Cisco turuväärtus on 190 mlrd USD juures ja maailma suurimate topis on ettevõte langenud juba 10. kohale. Hüüdnimi "triljoni dollari ettevõte" on mõneks ajaks sahtlisse tagasi pandud ...

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon