Rooma Klubi - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Rooma Klubi

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Lihtne küsimus:

    kui majandusekasv on piiratud, miks siis konkreetsete aktsiate hinnad pikas perspektiivis peaks lõputult kasvama

    a la stocks in long run?

    Vaata ka avalehel olevat juhtkirja.
  • Inimkonnal on täielik moraalne õigus mitte ainult kõigile Maal leiduvatele ressurssidele vaid ka vähemalt kõigele Päikesesüsteemis leiduvale ja miks mitte veelgi rohkemale. Kui piirid on olemas, siis on need vaimset laadi.
    Las koerad hauguvad...
  • Ma ei ütleks, et need moodsad maailmahuku kuulutajad oleks. EK pildi järgi oli Eesti filiaali asutamiseks küll poliitiline põhjakiht kohale aetud, ainult Kelam puudus. Seniilsed tudid kuuldeaparaatideta, Mart Siimann, Reijanid, Savisaar, Siiri Oviir jne luuser-poliitikuid, kes midagi ei otsusta ega korda saada. Käivad ainult mõttetutel üritustel laste päid silitamas või esimeses reas mansetti keerutamas. Fuih...

    eelmine aasta oli Naumanni fondi vastuvõtt. Issand jumal kes kõik kohale ei vajunud. Koonderakond oli tõusnud nagu fööniks tuhast(10 inimest). Alaküla ja Veidemann olid nii sõiduvees et hoia ja keela...
    OK, lähen juba Kivisildnikuks kätte....aga suhelge ise sellistega ja teate kui ebameeldiv see on.
  • Ma tooks selle MP3 threadis alustatud "maailmaparanduse" ja tänapäeva teaduse jutu ka siia yle. Tookord tuli mu marsi jutt ainult sellest, et kuulasin kirjutamise momendil www.mp3.com'ist David Bowie "Life on Mars - live", probably from Mars ja tahtsin kellegi seda novembris leitud NASA lehekylge näidata.
    Ka tänapäeva majandusteadust saab seletada astrofyysikute uue avastusega, et kogu mateeria pohineb võnkumiste harmoonial (nagu muusikagi), sest aatomituumade ja elementaarosakeste väiksema osakese asemel on võnkumised, mis aeg ajalt harmooniat moodustades tekitavad mateeria.
    Selle teooria yks suuremaid kaitsjaid on S. Hopkins - invaliidist astrofyysik, kes nagu tänapäeva Einstein on (s.o. võtab huvitavad ideed, otsib neile seletust ja hiljem mäletatakse seda, kui Tema avastust). Kui keegi vaatas milleniumivahetuse BBC programmi, siis Hopkins esines seal mitu korda. Kahjuks aga rikkus tookord koik ära meie televisiooni kommentaatorid, kes Tema jutule peale mõlisedes ainult teatasid, et "nyyd on antud sõna invaliidide esindajale". Olin sellest tookord sokeeritud aga kui hiljem vähemalt Priit Aimla vabandandas, et "ega me nähtust mitte midagi aru ei saanud", siis minu poolt oli vabandus vastu võetud. Kuna samasuguste maakera kliima kõikumistega seletatakse tänapäeval meie ajalugu ja tsivilisatsioonide arengut, siis peaks majandusteaduses sama reegel kehtima. Ainukesed, kes selle kõikumiste harmoonia teooria vastu praegu on, on matemaatikud, kelle sellest tehtud mudelite alusel peaks meil siis 10 dimensiooni eksisteerima...
    Nii nagu NASDAQ'il, peaks ka Eesti poliitikas võnkumise (aga rohkem võnkumiste harmoonia) teooria kehtima.

    Veiko
  • Savi on nüüd küll kerge põhja lasta, ei ole meil enam kindlat presidendikandiadaati...

    Keskerakonnale ja koonukatele jälle sobiks maailmalõpu kuulutamine

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon