26%->20% - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

26%->20%

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Mis arvate, kas tuleks kasuks riigile, maksjale?
    Kas vähendaks maksudest kõrvalehiilimist?
    Ise arvan, et võiks ära teha, eks pärast näis, mis saab 8)
    Ja sama võiks teha ka väärtpaberi tulumaksuga.
    Äripäeva kysitluses oli vastajaid 528, poolt oli 80,49% , vastu 15,72 ja erapooletuid 3,79%.
    Ja paluks mind mitte sõimama hakata mingi x erakonna promomises, sest ei kuulu yhtegi poliitilisse organisatsiooni.
  • Riigil oleks üsna ükskõik. Sest riik saaks oma maksud ikka kätte.

    Maksumaksjal oleks hea meel! Aga riigiisadel on sellest paraku ükskõik!

    Ma arvan ka, et võiks ära teha. Kõik arvavad! Kelle asi see lõppeks on? Eks ikka nende arvajate endi! Kas pead poliitikuid siis nii rumalateks, et nad vabandusi ei leia, miks siiski mitte teha!

    Maksudest kõrvalehiilimine natuke ikka väheneks. Vähemasti saaks maksude parema laekumise (näiteks tänu rahvusvahelise konjunktuuri paranemisele)kirjutada oma erakonna poolt algatatud maksukärpe arvele.

    Rene2, mine Riigikokku mõne fraktsiooni juurde ja ütle neile, et võiks ära teha, eks näis mis pärast saab! Eks näis, mis nad sulle selle peale ütlevad. Sa ju ka valija või kuidas? Nimelt kuulasin praegu Laari intervjuud kus mõmmi-beebi suhtus maksukärpesse nii pooldavalt, et pisar tuleb silma. Hakka või uskuma!

    See viimane oli muidugi nali!
  • valija olen ma kyll ja kasutan seda võimalust igal võimaliku momendil, makse maksan ka ausalt, politseis pole yhtegi rikkumist (veel), nii et igati aus ja kohusetundlik riigikodanik. aga mingi nõks peab asjas olema, et seda niipalju ylevaltpoolt kiidetakse(mõmmi-beebi). aripäevast lugesin, et kallas tahab peaministriks saada???
    aga sellega ma päris nõus ei ole ja kui kallas saab peaministriks 2003 aastal, eks siis pysib mõmmigi veel 4a pukis.
    rené
  • Väärtpaberitehingutelt võik tulumaks ära kaduda küll. Poola ja Leedu on sellega vist tegelenud. Kohaliku väärtpaberituru ja -omandi leviku edendamiseks üks samm, mida majanduspoliitliselt saab juhtida.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon